USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На фестивалі національної кухні у Луцьку варитимуть 300 літрів борщу

10 Вересня 2015 13:56
Сімейне свято «Фестиваль національної кухні» відбудеться у Луцьку вперше 27 вересня о 14:00 в Центральному парку міста, – інформують організатори.

В рамках фестивалю відбуватиметься частування гостей свята українськими стравами (борщ, вареники, сало, бограч, куліш, деруни та інші) безліч різноманітних конкурсів та вікторин, майстер-клас з приготування українських страв від кращих кухарів Волині, змагання серед закладів торгівлі Волині на кращі страви, святковий ярмарок ужитково-прикладного мистецтва, кулінарні майстер-класи від відомих волинян, козацькі розваги, та святкова концертна програма за участі квартету "Аккорд", колективу "Чачка", гурту "МоторРолла" та інших.



Також на період дійства запланували «Свято Борщу», яке є сучасним, яскравим, інтерактивним, кулінарним проектом, що вже відбувалось в різних куточках нашої країни. На фестивалі приготують 300 літрів борщу за різними рецептами, які потім зможуть скуштувати гості фестивалю.



В рамках свята працюватиме дитяче містечко, де зможуть знайти собі заняття наймолодші гості фестивалю.

Оргкомітет запрошує до участі у фестивалі народних майстрів, медоварів, творчі колективи, заклади торгівлі та виробників продуктів харчування. Про участь зацікавлених просять повідомляти за телефоном 0664356788.



Детальніше – на сторінках фестивалю у соціальній мережі http://vk.com/festkuhni та на сайті http://varenik.at.ua/.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
наївся Показати IP 10 Вересня 2015 15:44
вже ті халамидники з своїми фестивалями зад...и. понаставляли хаток в центрі міста що не пройдеш,шароварщина. в майбутнє треба дивитись і фестивалі нових ідей організовувати а не борщі лаптями жерти, розвели бомжатню))))
традиція до наївся Показати IP 10 Вересня 2015 16:09
щоб дивитись в майбутнє, треба знати минуле і не забувати про традиції чи для вас майбутнє за хотдогами піцою?
Яна Мала до наївся Показати IP 10 Вересня 2015 16:43
Шановний,а шо вам не подобається?Кожен рік з 2012 року в цей приблизно час в нас проводять сімейне свято-Волинський фестиваль вареника.В цьому році на його базі я так розумію організатори роблять фестиваль української кухні.Хіба це погано?Чи може знати історію приготування українських страв це погано?Може вчити українців поважати власну кухню це погано???Може вам краще бургери та кока-кола?То нема чого тобі на Україні робити.Їдь в Америку чи Канаду і там сиди.Чим більше дурнів від нас поїде,тим краще Україна житиме.А саме для таких як ти є хороша українська приказка: "Якщо розуму Бог не дав,то і ні де не купить":)
ооо до Яна Мала Показати IP 10 Вересня 2015 17:16
то носи повсюди вишиванку завяжи голову хусткою і їж деревяною ложкою,якщо ви така традиційна, і куди мені їхати слава богу покищо не ваша компетенція вирішувати шановна вишиватка.
рокер до Яна Мала Показати IP 11 Вересня 2015 23:52
д*ра!!!! яна!!!мала!!! не вплутуй Бога!! історію знати--це одне!!! а жити за нею це зовсім інше!! пройдись закладами і запитай чи готують вареники-голупці за прадідівською рецептурою та методикою!
РЕМ до рокер Показати IP 12 Вересня 2015 10:30
Ого,та тут рокери про кухню пишуть?Та ви ж лише фастфуд їсте і пивом запиваєте.Звідки тобі знати про гарні заклади торгівлі?Може напишеш де ти був що таким експертом з кулінарії зробився?:)))
закусив Показати IP 10 Вересня 2015 15:46
о моторолу з днр очікуєте?о це підібрали гостей з колоритною назвою ..ганьба
)))) до закусив Показати IP 10 Вересня 2015 16:29
але ж ви обмежені, то що тепер через дибіла сепарського компанія Моторола має зупинити виробляти телефони)))))))))))) ще такого не чув))))
Пересічний до закусив Показати IP 10 Вересня 2015 16:51
Слухайте, ну не можна ж бути такими обмеженими! Я розумію, що прізвисько того д***нерата більше на слуху, але ж це гурт з Хмельницького, що існує вже років 20 і неодноразово виступав у Луцьку і в клубах і на великих сценах і має достатньо свої прихильників. Обов'язково відвідаю даний захід! Головне крикнути "ганьба!" а доречно воно чи ні це вже не хвилює. От таких людей і називають вишиватники.
спб до Пересічний Показати IP 10 Вересня 2015 17:18
свастика також тисячу років існувала до гітлера і що ?
Пересічний до спб Показати IP 10 Вересня 2015 17:35
Так то існувала свастика в Тибеті і по-іншому зображувалась, а гітлерівці вже на свій лад її "перекроїли", отже, це дві великі різниці. Не треба плутати.
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 15:56
А мені цікаво. не хочеш- сиди перед сучасним компом , а краще порнуху подивись- буде ох як цікаво.
Юр Показати IP 10 Вересня 2015 16:27
Та нормальна тема! Ото тільки ім"я того, за чиєї підтримки - насторожує. Буде сам варити?
Андрій Михайлович до Юр Показати IP 10 Вересня 2015 16:57
Людям зараз хоч і важко живеться,але власні традиції треба знати і поважати.Особливо молоді.Хай вчаться готувати куліш козацький,деруни,український борщ.Це добра справа.Це до речі і велике християнське свято буде та всесвітній день туризму.Я з родиною на свято піду.І хоч я і не прихильник нашої міської влади, але те що Романюк таке свято підтримав це добре.
спб до Андрій Михайлович Показати IP 10 Вересня 2015 17:21
задовб... з вашими традиціями я думаю гарна традиція була б жити в розвиненій країні а не в зімбабве з шароварами
Саня до спб Показати IP 10 Вересня 2015 18:32
Пр*дурок,ти ж сам ціх керівників і вибрав.Чого ниєш?От такі при....ки як ти і довели країну до цього стану.
спб до Саня Показати IP 10 Вересня 2015 18:43
саньок витри слину, в кабінці для голосування за спиною тебе не бачив. країну довели такі дьоргані як ти, не могли рік до виборів діждатись.
ТОР до спб Показати IP 11 Вересня 2015 10:29
Бачу в нас велиний експерт з усього є:)Ти дупу від компа відірви і піди зроби для людей щось путнє,а потім тут коменти пиши.Може напишеш що для рідного міста чи краю зробив?Базікало:)
пам пам Показати IP 10 Вересня 2015 17:35
луцьк фуд фест вже одумався і скасував заходи, нема чого голодний люд дражнити.
ооо Показати IP 10 Вересня 2015 17:37
цікава тут дискусія про те чи потрібні ці фестивалі, я гадаю що вони самі скоро припиняться адже це буде небезпечно, показувати їжу нашому реформованому народу,ура товаріщі
інтерни Показати IP 10 Вересня 2015 22:43
фестивалем --це не назвеш! а так--убогим заходом...чому?чому?чому?...ДА ТОМУ ЩО ЦЕ АКСІОМА ЯКУ НЕ ВАРТО ДОКАЗУВАТИ!!!..креативу-ідей нема!!!!як в загалому так і по насиченню..
те транди дурниць. до інтерни Показати IP 11 Вересня 2015 07:23
є традиційний фестиваль національної кухні з обширною програмою і гарними артистами якщо комусь не подобається то не приходьте))
Оленка до інтерни Показати IP 11 Вересня 2015 10:37
Якщо так фестивалі не подобаються то і не йдіть на них.Повірте,без вас там буде усім добре.І чого якщо вам так щось не подобається лізете на такі сторінки?Ви точно написали,убога ви людина і навідь спорити з такими немає сенсу.Є такі люди яким то вітер не там дме,то сонце не там стирчить.Я їх називаю нюнями та невдахами.Самі нічого путнього у своєму житті не зробили і іншим життя портять.Ви,шановний краще з такими ж дурнями як ви переписуйтесь.Це ваш розумовий рівень.А нормальні люди і без ваших порад якось обійдуться:)
інтерни до Оленка Показати IP 11 Вересня 2015 23:58
поперше кожен висловлює свою думку!!! подруге- не ображаючи людину!!..а якщо я вважаю цей захід....невартим уваги!!!..значить ТАК ВОНО І Є НА МОЮ ДУМКУ!!! це субєктивна точка зору!!! рівняйтесь на БАНДЕРШТАД!!...мир всім)))
Потап до інтерни Показати IP 12 Вересня 2015 10:22
Шановний,а ви зробіть для людей щось краще і за свої гроші,а ми побачимо і так само ще не бачивши вашого дійства його обгадимо.Гадити на голови людям же простіше ніж самому щось зробити:)Повністю підтримую Оленку.А про Бандерштадт навіщо згадали? Чи там часом теж не було такого ж фудфесту для людей:)Хоч колись сходіть на нього,а потім коменти пишіть...
інтерни до Потап Показати IP 13 Вересня 2015 00:12
1--за свої гроші???? ..не смішіть!!! де пише що організатор і меценат..такий то!!!! 2--кожен висловлює свою думку шановний ПОТАП...популізм ще не ознака якості!!!