USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На луцькому фестивалі стартувала музична сцена

1 Серпня 2014 19:00
У Луцьку відкрили музичну сцену, на якій упродовж трьох днів, виступатимуть майже 3 десятки гуртів і виконавців. Музиканти пояснили чому вони тут, попри війну в країні.

Нагадаємо, що фестиваль українського опору «Бандерштат» відкрили сьогодні, 1-го серпня, у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку.

Щодо того, чи варто проводити музичні заходи, коли в Україні щодня гинуть люди - є чимало дискусій. Так свою позицію, чому вирішив співати на великій сцені, пояснив Інформаційному агентству Волинські Новини учасник гурту 4hours-band Сергій.
«Думку людей, що не на часі проводити Бандерштат – не можна засуджувати, але і погодитися не можна. Я підтримую, якщо це просто розваги, то такому не місце в Україні, але коли відбувається такий фестиваль як цей, коли його головна мета благодійництво і підйом національного духу – він потрібен», - розповідає Сергій.

Зауважимо, що організатори фестивалю запевнили, що всі кошти від реалізованих квитків та продажу сувенірної продукції передадуть на потреби українських військових.

До слова, на фестивалі уже смажать смачні шашлики, можна поїсти вареників, продають морозиво, квас, холодні напої, але тут не зустрінеш тих, хто продає чи розпиває алкогольні напої. Учасники фестивалю ще продовжують під’їжджати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Майло Бойд Показати IP 1 Серпня 2014 19:38
Знову ці бородаті дрищі з татуюваннями дебільними... вже верне від них...
воін Показати IP 1 Серпня 2014 19:46
Таку шнягу треба в АТО, може побідзять. А може повітря чистіше стане. Ото вже нечисть.....
УКраїнка Показати IP 1 Серпня 2014 20:42
ВСІ кошти підприємці від продажу шашликів, сувенірів, морозива і т.д. передадуть на армію??? опублікуйте будь-ласка по закінченню цього "пира во время чуми" суму тих коштів.будемо чекати.
Анонім до УКраїнка Показати IP 2 Серпня 2014 09:15
Цікаво, дозвіл санстанції є? І у всіх, хто готує, медичні книжки в порядку?
УКР Показати IP 1 Серпня 2014 20:51
підйом патріотизму - дивлячись на ці фото??? а особливо на учасника гурту 4hours-band Сергія. ДИВІТЬСЯ НОВИНИ, ДИВІТЬСЯ НА ГОРЕ РІДНИХ ТИХ ДІТЕЙ, ЩО ГИНУТЬ !
УКраїнка Показати IP 1 Серпня 2014 20:56
Велика вдячність ВОЛИНСЬКИМ НОВИНАМ за підбірку фотографій. вмієте "між рядками" показати всю правду.
віра до УКраїнка Показати IP 2 Серпня 2014 08:56
коментар було видалено
Церковна миша Показати IP 1 Серпня 2014 21:29
На Волині сьогодні день жалоби, а в Бандерштаті - відкриття музичної сцени.
Всезнайко Показати IP 1 Серпня 2014 21:52
На Схід, падлюки, їдьте...
Наталья Показати IP 1 Серпня 2014 23:34
коментар було видалено
LUCKY13 Показати IP 2 Серпня 2014 00:20
коментар було видалено
Ніка Показати IP 2 Серпня 2014 12:38
Які нестерпні та нетерплячі стали люди!!1 Звичайно, можна зрозуміти, чому. А скільки недоброзичливців з ворожого боку! Закликаю всіх реагувати адекватно. Звичайно. я би закликала учасників цього заходу поїхати з концертами в зону АТО, Закупивши на зароблені гроші необхідні речі для українських бійців .