USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Ночі у Луцькому замку» цього року не буде

25 Квітня 2014 15:41
Арт-фестиваль«Ніч у Луцькому замку», що відбувається щорічно з 2007 року на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», цього року відмінили.

Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк під час власного брифінгу з журналістами у стінах мерії сьогодні, 25 квітня.

Зі слів міського очільника, у міській раді таке рішення прийняли ще минулого тижня.

Також міський голова наголосив, що справа не у «дірках» в міському бюджеті, адже з міського бюджету на організацію фестивалю не виділяли «ні копійки».

«Нам сьогодні, враховуючи ситуацію в країні, не до пісень і не до танців», - зазначив він.

Нагадаємо, арт-фестиваль «Ніч у Луцькому замку» проводили щорічно в останню неділю червня. Складовою частиною заходу були імпровізовані лицарські бої та середньовічні розваги, театралізовані дійства, майстер-класи народних майстрів з гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння, флористики та ковальства, дегустація та приготування національних страв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
настя власюк Показати IP 25 Квітня 2014 15:44
правильно я за
макс до настя власюк Показати IP 25 Квітня 2014 16:11
до чого тут складна ситуація і так далі? якщо люди хочуть розважатися, вони будуть, а такого роду фестиваль чудова нагода гарно відпочити
лор до настя власюк Показати IP 25 Квітня 2014 19:41
Та просто ця нероба Татьяна Гнатів, яка очолює управління культури міськради завдяки своєму кумові Славіку Кравчуку, неспроможна працювати без залучення халявних грошей спонсорів, немає можливості вкрасти досхочу. От і відмовилась від проведення цього фестивалю, а Романюк тепер повинен із за неї виправдовуватись.
Олесь Томчук до лор Показати IP 26 Квітня 2014 12:57
Особисто знаю пані Тетяну, і ця як ти кажеш "нероба", багато для культури міста зробила і робить, в тому числі цей фестиваль це теж її їдея. А що ти зробило користого в своєму житті ?
Колян до настя власюк Показати IP 25 Квітня 2014 19:44
За останні 2-3 роки наше місто чомусь майже зупинилось у своєму культурному розвитку. Всі акції почали проводитись за совковим манером... лоток, бухалово, пісні.
Всезнайко до настя власюк Показати IP 25 Квітня 2014 23:11
Буде фестиваль "Ніч в Україні"...
Арсен Показати IP 25 Квітня 2014 15:55
Майдан - пакращення вже сьогодні!
леся до Арсен Показати IP 25 Квітня 2014 19:45
А взагалі де можна взнати, які культурні заходи плануються в місті?. Чи це велика таємниця?
котя до леся Показати IP 25 Квітня 2014 19:48
Чому це таємниця? На всі свята у бібліотеках виставляють декілька пожовклих від часу книжок та газет та гордо рекламують, як потужню виставку. Вона (Гнатів) працює!!!!
до макса Показати IP 25 Квітня 2014 16:45
шановний, якщо ви шукаєте розваг, то на схід вам пряма дорога!!!
007 Показати IP 25 Квітня 2014 18:16
вони ще за минулий фестиваль не розрахувались з підприємцями. гнила кантора і начальники там брехливі та гнилі.
ура Показати IP 25 Квітня 2014 18:32
Фестиваль-лайно