USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Ресторани та кафе компанії ГРАНД ПЕРСОНА частують Гостей смачними вітамінами

9 Листопада 2009 09:15
Заклади компанії ГРАНД ПЕРСОНА пригощають антивірусними напоями та стравами. Про це повідомляють «Волинські новини».
Персонал піцерії ФЕЛІЧІТА з приходом епідемії грипу рекомендує Гостям додавати до улюбленой піци зубчик часнику. Окрім того, піцерія на час дії карантину, турбуючись про місцевих жителів, безкоштовно доставляє піцу, пасту, салати та  десерти.
У закладі української кухні – ресторації КУРІНЬ, відвідувачів пригощають смальцем з часником та цибулею, які захищають організм від небезпечних вірусів. А чай з волинських трав, який теж пропонують у КУРЕНІ, зміцнює імунітет.
Не залишилось без уваги і меню напоїв. Наприклад у РОУЗ КАФЕ, КАРАМЕЛЬ КАФЕ, та ГРАНДПЕРСОНА КАФЕ Гостям радять чай з шипшини та липи. А найкраще частування до напоїв - мед з Карпат та лимон. Для зігріву та профілактики діє спецпропозиція на гаряче вино – 15 грн.  
«Ми хочемо аби наші Гості, яких зараз в Україні більше 10 тисяч, а також наші працівники були здоровими», - кажуть у компанії ГРАНД ПЕРСОНА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
домовичок Показати IP 9 Листопада 2009 09:28
Чого тільки не зробиш щоб не втратити клієнта!
Юка Показати IP 9 Листопада 2009 09:55
добра ініційтива! але хіба один зубчик часнику в піці щось поміняє? а у Києві піцу разом з маскою доставляють додому :)
Панас Показати IP 9 Листопада 2009 10:18
Той часник, після того як побуває разом із піццою в печі, вже нічого не вартий Краще б приносили на окремій тарілочці почищений часник!
Николай Показати IP 9 Листопада 2009 10:22
был вчера в Феличите, в той, что на Стрилецькой, нихрена не почувствовал "клопотання заради здоров`я клієнта" :)может потому что я зашел туда только ради полчасовой встречи, и ничего кроме стакана пива не заказал? :)
Софі Показати IP 9 Листопада 2009 10:39
Цікаво, таке піклування про здоров'я клієнтів відбувається за рахунок закладу чи з власної кишені самого ж клієнта?
Roma Показати IP 9 Листопада 2009 12:17
Схоже на"приховану" реклама мережі закладів.....
Паша Показати IP 9 Листопада 2009 12:19
Дійсно хороша ініціатива і хороша ідея щоб не втратити прибуток. Але це зроблено на зустріч всім клієнтам з метою захисту від грипу. Молодці
Дядечко Показати IP 9 Листопада 2009 12:23
реклама. навіть НЕ прихована
Николай Показати IP 9 Листопада 2009 12:38
по поводу рекламы: нужно хотя бы пару дней проанализировать тот или иной источник СМИ, что бы узнать, кто хазяин, кто музыку заказывает:) анализируйте, господа:) независимых СМИ не бывает)
Таня Показати IP 9 Листопада 2009 12:46
Таких вітамінів і вдома вистачає, тай у Курені здається сало з часником завжди було в асортиметні. Кожен піариться як може, а особливо в такий зручний для цього момент. А клієнтів, мабуть, і справді поменшало, якщо вже ГРАНД ПЕРСОНА про вітаміни згадала.
анна Показати IP 9 Листопада 2009 14:58
не те що піклуються про відвідувачів, а й обслуговувати стали паскудно. Заходили на днях в феплічіту на ювілейносму по-бистрячку випити кави. В загальному затянулось на 40 хвилин: 10 чекали поки офіціант підійде( в залі були тільки ми). Потім ще 15 поки каву принесли. Ну і розраховували стільки ж часу. На зауваження офіціантка зробила таке хиже лице- що стало моторошно. Може так вони відлякують "свинський грип"?!
Олекса Показати IP 10 Листопада 2009 08:47
А у "Владиславі", що на вулиці Лесі Українки, своя нова фішка для заволікання клієнтів - тепер, замовивши одне пиво, ви отримаєте його у ЧИСТОМУ келиху!!!! ))))
alex Показати IP 10 Листопада 2009 09:08
Робіть самі дома глітвейн ( гаряче вино ), на ніч перед сном. Це профілактичний засіб, не лікувальний. А ще краще: 50 г. горілки, 1 ст.л. меду і сік з половини лимона. Все нагріти на водяній бані, випити гарячим і в ліжко. Цей засіб на початковій стадії простуди дуже помагає.
Олесь Показати IP 10 Листопада 2009 09:34
Ну що Ви про обслуговування!!! Давайте будемо ходити в Майдан, Оболонь, і так ...от там і обслуговування... Запах... Гігієна... ЖЕСТЬ.
Hина Показати IP 10 Листопада 2009 09:47
Ребята! Ну все же знают, что бренд в СМИ это реклама, ну и что!!!. Но почему-то другие заведения не беспокоятся о своих посетителях! А работникам Гранд Персоны - РЕСПЕКТ. Вот Вы что-то думаете и делаете!!!
Дядечко Показати IP 10 Листопада 2009 13:16
Особисто я люблю фелічітовську піцу
VSC Показати IP 10 Листопада 2009 16:44
На фиг туда ходить, там одни богатые жлобы собираются.
Веселий Показати IP 10 Листопада 2009 17:30
Щоб ви всі не говорили в ресторани ГРАНД ПЕРСОНИ завжди хочеться повернутись. Особливо в карантин,не в грандперсону взагалі страшно заходити.
Олекса Показати IP 10 Листопада 2009 19:10
У Фелічіті найсмачніша піца, найкраща кава, наймиліше обслуговування - будьте відвертими. А Гранперсоною пишаються не тільки в Луцьку.
111 Показати IP 11 Листопада 2009 00:18
to Олекса- крім Фелічіти більше нічого не бачив і не куштував???
Олесь Показати IP 11 Листопада 2009 09:55
Та напевно 111 полюбляє "пиріг з ковбасою та овочами" з місцевих "піцерій"а не дійсно італійську піцу.
Олекса Показати IP 11 Листопада 2009 10:32
Для 111.На мою радість, чи вам нажаль в піцерійному бізнесі я обізнаний. Вам бажаю просування вперед.
Олесь Показати IP 11 Листопада 2009 11:42
Олекса, можливо Ви з Фелічіти?
Олекса Показати IP 11 Листопада 2009 16:59
Ні Олесь, я з піцерії НАПУЛЕ м.Київ. Ми знаємо піцерію Фелічіта Буковель та вважаємо конкурентом.
Куратор Показати IP 12 Листопада 2009 11:57
А у Києві пригощають "Таміфлю" - апельсиновий сік, "Гренадер", "Абсент" і ще щось. Коштує точно як "таміфлю" :)
роман Показати IP 12 Листопада 2009 15:08
то - найкраща сітка ресторанів в області,якщо знаєте де краще обслуговування то давайте сперечатись!!!! в них акції весь час, вони стараються, є знижки. та взагалі!! процвітання вам і багатих клієнтів!!
Сноубордист Показати IP 20 Січня 2011 17:16
Вот вы болтуны! В Буковеле пиццерия Феличита просто на расхват. Все лыжники, а особенно сноубордисты Украины - Феличиту просто обажают. Мало того что туда попасть очень сложно, плохого отзыва ни одного не услышыишь. А вы тут рассусоливаете. Гордиться надо, что это н а ш и !