USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Софія Ротару заспіває в дуеті з онуком

12 Листопада 2009 19:07

Онук Софії Ротару склав трек до її нової пісні. Софія Михайлівна думає про те, щоб заспівати її з Толиком у дуеті, – інформують «Волинські новини».
Онук Софії Ротару, який вже кілька років захоплено вчиться майстерності діджея, склав трек до нової пісні знаменитої бабусі.
Онук і бабуся Ротару запустять цей трек на новорічні свята – пише ТСН.
«Це вже не перша мелодія, яку написав для мене Толя, – каже співачка. – Та й дуетом ми з ним уже співали, тільки це була моя пісня «Червона рута».
Софія Михайлівна не проти, щоб онук співав, аби лише захоплення музикою не заважало хлопчикові вчитися.
Нагадаємо, Софія Михайлівна дуже тепло ставиться до молодих талантів. Нещодавно вона заспівала дуетом із одним з українських фабрикантів.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Таня Показати IP 12 Листопада 2009 19:15
Закономірно. В на так і робиться, не потрібно молодому співаку шукати собі продюсера, коли є така бабушка. Всі артисти тягнуть своїх родичів або друзів.
OrestN Показати IP 12 Листопада 2009 19:16
Софія Ротару - це ціла єпоха. Їй шана за політичну незаангажованість, бо саме вона не купилась на гроші Юлії Тимошенко.
alex Показати IP 12 Листопада 2009 20:26
Хоча Софія Ротору менше виступає, менше співає українською мовою. Але це, дійсно, народна співачка України, Молдови і Росії. ЇЇ всюди люблять.
Куратор Показати IP 12 Листопада 2009 22:34
А я думаю, що вона ПРОСТО хоче заспівати з онуком, певно, це їй буде приємно. І ніякого прихованого змісту тут немає. Он Білик з Глібом заспівала, але ж "зірку" з нього не робить.
Українець Показати IP 12 Листопада 2009 23:05
Ротару як завжди виглядає суперово.З онуком,а на вигляд як з сином.Це не Пугачова,де пластичні операції і молоді "муж"я"змагаються кого і чого більше.
seal Показати IP 12 Листопада 2009 23:57
Софія Михайлівна має повне право це зробити. Чим вона гірша за Едіту П'єху, яка розкрутила свого онука. Як на мене, то навіть набагато краща. Нехай спробують, можливо щось і вийде з того путнє.
VSC Показати IP 13 Листопада 2009 10:06
Бабущка Софа, могла бы проследить за рационом питания малыша. Рожа внучка в два раза шире лица бабушки.
Roma Показати IP 13 Листопада 2009 12:47
Ротару грошей достатньо заробила на попередніх виборах,нпаввіщо їй тепер за когось їздити і гастролювати....Краще хай з внуком поспіває.
Сало Показати IP 13 Листопада 2009 13:04
1)Ротару себе дорого цінить, і ВОНА певно мало їй запропонувала, того і не їздить с остальними "зірками" агітувти 2)Бабуля хоче передати свій бізнес внучку, але може вистачить галімих попснюків уже?
Розочка Показати IP 13 Листопада 2009 13:53
Люблю слухати Софію Ротару, цікаво почути як з онуком співати буде.
Микола Забродський Показати IP 19 Березня 2010 16:56
Якщо онук п.Соф11 буде здатним до музики хлопчиком, то чомуж н1? Хай сп1вае на здоров"я.
Волчо Показати IP 22 Квітня 2010 14:02
София Михайловна святая ))) бандерлоги, не смейте тявкать на неё