USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Світлини з еротично-політичним змістом представили лучанам

8 Травня 2014 22:00
Фотовиставку «Свято врожаю» автор просить сприймати у контексті останніх подій, які відбулися в Україні.

Презентація виставки Олександра Паньковця «Свято врожаю» відбулася 8 травня у Галереї мистецтв Волинської організації Національної спілки художників України у Луцьку.

Зі слів митця, він намагався зробити виставку максимально зрозумілою для кожного, дібрати якомога виразніші картинки та доступний сюжет. Тут, мовляв, немає нічого складного, ніяких інтелектуальних головоломок, все просто та ясно.

«Сприймайте усе це в контексті останніх подій, це історія не тільки про молодих дівчат, я швидше асоціював би це з політикою і з тим, що в нас зараз робиться. Перед тим, як кричати «поміняємо усе й одразу, геть стару владу, давайте нову», треба почати із себе, визначити, чи відповідають слова, які ми говоримо, нашим діям. Коли людина себе контролює навіть у дрібницях, вона зможе проконтролювати глобальні речі. Коли немає контролю на побутовому рівні, тоді не можна говорити про контроль на рівні держави. Можливо, картинка надто проста і наводить на якісь думки, але це був такий задум. Ось, наприклад, калина – це символ України, вічного життя та молодості нашої країни», - розповів про виставку автор Олександр Паньковець.



Більшість світлин була зроблена восени, коли не планувалося, що виставка матиме політичний зміст. Потім автор декілька разів переробляв проект, відповідно до подій, які відбувалися, та вирішив повернутися до початкової ідеї, яку подати у контексті того, що відбулося протягом останнього півроку. Фотограф вважає, що склав яскраво виражений візуальний ряд, який передає те, що зараз діється в Україні.



«Виставка дуже цікава та актуальна. Сама назва «Свято врожаю» актуальна в усі часи – а зараз ми пожинаємо плоди тих подій, які відбувалися протягом понад двадцяти років незалежності. Ми бачимо людей, які прагнуть здобути фінансове благополуччя, продаючи частину себе. Мені подобається, що усе побудовано зі звичайних побутових предметів, переважно фруктів. Дивлячись на реакцію людей, видно, що вони одразу розуміють, про що йдеться. На цій світлині зображена тінь шолому з рогами, який є символом темної частини кожної людини, кожен може віднайти себе у цьому образі», - розповів про свої враження від виставки художник Іштван Кус.



«Зміст фото, представлених у виставці, доволі глибокий. Це ціла історія про ці плоди: для того, щоб виростити які потрібно працювати, адже що посієш – те пожнеш. Кожна картина має за собою певну історію. Автор залишає нам певний простір для уяви», - розповіла відвідувачка виставки фотограф Лідія Кожевникова.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Андрій Показати IP 8 Травня 2014 22:12
Ви всі збоченці, що там еротичного. Кривляння одні. Краще б просто оголених жінок сфотографував. Як на мене, то там мистецтвом і не пахне. Прив'язав до винограду банани і знайшов еротику. Якщо вже має бути національний грунт, то в нас є еротичніші овочі.
баба Пріська до Андрій Показати IP 9 Травня 2014 00:10
срамота!
Фотохудожник-ерот до Андрій Показати IP 9 Травня 2014 17:15
А зате на Гевропу пустяь!
група збоченців до Фотохудожник-ерот Показати IP 10 Травня 2014 18:50
Ура! Нас пустять в Європу, а вас - ні. Совок в Європі не нужен.
123 Показати IP 8 Травня 2014 23:14
дурдом
хех Показати IP 8 Травня 2014 23:17
такий самий брєд,як і в іштвана.тьху
це Показати IP 8 Травня 2014 23:17
постмодернізм якийсь мабуть. але в цьому шось є
555 до це Показати IP 8 Травня 2014 23:27
ага, є. Мені сподобалась капуста і ноги, а тобі? :))))) Мір сашол с ума..
художник Показати IP 9 Травня 2014 08:47
Тут немає еротики. Є непристойність і банальність.
Репин до художник Показати IP 9 Травня 2014 15:24
Виставка подіяла, ФУРОР... Ату його! Ату!!!!! ГАВ!! Гав!! ГАВ!! В СССР секса нєту, куда смотрит правый сектор? Ату його!!! Ату!!!!! ГАВ!! Гав!! ГАВ!!
Злобный Йорик Показати IP 9 Травня 2014 09:13
С такой фигурой только с мешком на голове и фотографироваться
Незлобний Нейорік до Злобный Йорик Показати IP 10 Травня 2014 18:00
Йорік, а ти дуже красівий? тіко чесно... тобі мішка не нада?
Анонім Показати IP 9 Травня 2014 10:11
хворе суспільство(((просто срам та ганьба!
Андрій76 Показати IP 9 Травня 2014 10:51
Фу какая гадость эти ваши...натюрморты.
оце так Показати IP 9 Травня 2014 11:09
таке може сподобатись хіба що тим, хто давно із жінкою не був на фоні авітамінозу через недоїдання фруктів... хоча, як то кажуть "на кожний товар знайдеться свій покупець"
так ото ж до оце так Показати IP 10 Травня 2014 18:14
а тут і з дівчатами молодими голими сєсії фотографірує, і фрукти-овощі хаває на природі))) і все йому нравиться))) ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!
але гидота! Показати IP 9 Травня 2014 12:18
гидота! як такому дєятєлю два роки підряд на "фотографові року" в києві вручають як не перше то друге місце?! і ще й в такий номінації як "ню"! подібне на те, що весь світ здурів і тільки в луцьку залишилось трохи нормальних людей...
гидота forever до але гидота! Показати IP 10 Травня 2014 17:58
дійсно!!!! І за що це журі з десятка професіоналів європейського рівня дають йому перші місця???????? Краще б мене запитала - тонко чувствуєщого естета-провінціала))))) я їм лєкцию по соцреалізм і про утро в сосновом лєсу прочитаю... щоб знали, що у світі сучасного мистецтва робиться!!!!
хм... Показати IP 9 Травня 2014 13:00
Художня ціннність фоток менша ніж вартість паперу. на якому вони роздруковані. Але треба визнати, що з композицією і виразністю тут все ок, не те що в деяких фотохудожників з гламурно-весільним напрямком.
Анонім Показати IP 9 Травня 2014 14:15
скiльки агрессiї до тих, хто не такий як ти! вам в сибiр треба, а не в еуропу
111 Показати IP 9 Травня 2014 18:16
коментар було видалено
лучанка Показати IP 9 Травня 2014 18:20
треба щоб ці фото психіатр прокометував
бухой джоні Показати IP 9 Травня 2014 20:02
До Лучанки. Та тут коментарів лікаря не потрібно. Тут одразу видно діагноз - фотограф-шизофренік.
Полько-литовка Показати IP 10 Травня 2014 01:35
Молода дівчина - уособлення влади (минулої, і не тільки), країни. Солодкі закордонні спокуси - ось що вона хоче. Дівчина (тут- влада) віддається за капусту... Кожне фото зі змістом. Може хтось тут бачить наболіле? Хто зна?
врач Показати IP 10 Травня 2014 08:48
У КОГО ЧТО БОЛИТ, ТОТ ПРО ТО И ГОВОРИТ. А ТОЧНЕЕ ФОТАЕТ. ЧТО ГОТОВЫ ПРОДАТЬ ЗА КАПУСТУ ЧЕСТЬ. У автора и у исполнителей совсем отсутсвует вкус эротики и талант фотохудожника.
ось вам результат Показати IP 10 Травня 2014 09:30
Епатаж - купа коментів і уваги. А повісив би десяток цеглинок бруківки як бомж Іштван, ніхто б і не замітив
ідея Показати IP 10 Травня 2014 12:44
А ви собі уявляєте весілля в такому стилі?)) або рекламу трусів у вікні універмагу "луцьк"?))
Cool Idea до ідея Показати IP 10 Травня 2014 18:46
я уявляю.... А ви???? навряд... От і вся різниця
Мультик Показати IP 10 Травня 2014 18:22
Тут майже всім коментаторам потрібно в "фотогурток" ходити, а не на виставки дивитись. на фотогуртках - вам сподобається.
манюня Показати IP 9 Червня 2014 19:10
мій кіт як налижеться сметани - тоже на тополі банани шукає