USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку відкрився новий кінокомплекс «Адреналін». ФОТО

16 Січня 2010 11:07
У луцькому  розважальному комплексі «Адреналін-сіті» відкрився новий сучасний кінотеатр, одна з зал якого демонструє фільми у 3D-форматі.
Генеральний директор спортивно-розважального центру «Адреналін Сіті» Дмитро Гаврилов і голова комісії з питань культури, духовності і ЗМІ Волинської обласної ради Іван Корсак учора, 15 січня перерізали червону стрічку, відкривши у Луцьку новий сучасний кінокомплекс «Adrenalin».
Комплекс містить дві зали. «Синя зала» на 36 місць дає можливість дивитись фільми у форматі 3D. У червоній залі на 204 місця демонструються фільми на 35-міліметровій плівці, що є сьогодні світовим стандартом.

Зали обладнанні звукопоглинаючими панелями та широкоформатними екранами. Екран у великій «червоній залі» має розмір  13 на 5,6 метра. У малій – «синій» залі – 5 на 2,8 метра. .
У залах - комфортні крісла, розташовані на безпечній для очей відстані від екранів.

За технічне устаткування комплексу відповідала компанія «Кінопрокат-Україна». Її директор Геннадій Романько розповів, що в обох залах кіно комплексу «Адреналін» встановлене новітнє кінопроекційне обладнання. Це шестиканальна система Dolby Digital Surround Ex, яка розподіляє звук у залі на кожне крісло залу однаково, а також передає усі акустичні  тонкощі спецефектів. За допомогою Dolby Digital Surround Ex у кожного глядача, який знаходиться в залі, посилюється відчуття реальності подій, що відбуваються на екрані.
Відкриття кінокомплексу було ознаменоване ще однією, безперечно помітною для Луцька подією: демонстрацією нового фільму «Аватар» Джеймса Камерона.
Найближчим часом у  кінокомплексі «Адреналін» можна буде подивитись фільми «Аватар» і комедію «Елвін і бурундуки-2».
У фойє кіно комплексу знаходиться кафе-бар з попкорном, напоями та солодощами.

З понеділка, обіцяють у кінокомплексі, квитки можна буде замовити й за номером телефону 78-72-20.
Директор «Адреналін Сіті» Дмитро Гаврилов каже, що у залах кінокомплексу  демонструватимуться фільми лише нові, популярні і ліцензійні. «Такий кінотеатр –  втілення дитячих мрій, де кожен зможе стати не просто глядачем, а учасником дійства» - сказав директор «Адреналін-сіті».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 16 Січня 2010 11:51
на гроші від продаж алкоголю та сигарет дітям біля гімназії 4 будують кінотеатри та збагачуються...
Я Показати IP 16 Січня 2010 12:40
Аби тільки наші глядачі не перетворили його на другий промінь....
Гаврило Показати IP 16 Січня 2010 13:33
Був на відкритті. Все чудово, але зі звуком ще потрібно працювати. Чи тому що це був перший сеанс,чи що, але в колонках було до фіга шуму...
ViP Показати IP 16 Січня 2010 14:15
Гарна новина! Думаю і глядачі це сприймуть і не будуть смітити як в Проміны. Ну і охорона, в таких закладах має бути, щоб "бажаючих" до тями приводити або штрафувати!
ABV Показати IP 16 Січня 2010 21:34
Цікаво,а квиточки скльки коштують? Хоч би натякнули...
Маніяк Показати IP 17 Січня 2010 14:18
ABV: розклад сеансів і ціни на офіційному сайті адреналіну, самий дорогий квиток в 3D-залі 30 грн, а в простій залі ціни від 20 до 50 грн
Сергій Показати IP 17 Січня 2010 15:06
Був на Аватарі, не тільки звук рипів,але і зображення бажало кращого... Розмита картинка на екрані неприємно здивувала, чекав кращого. Сподіваюсь далі ситуація виправиться. Люди смітили і лишали не лише попкорн на підлозі але і пляшки з-під вина. Але то вина не кінотеатру, а луцького бидла. Іпісля сеансу не всім пощастило отримати власний одяг в гардеробі )) А крісла там справді зручні )
wferum Показати IP 17 Січня 2010 18:30
>Іпісля сеансу не всім пощастило отримати власний одяг в гардеробі )) В смислі???!
Мара Показати IP 18 Січня 2010 14:58
Та гонять ці товстопузі
Вік Показати IP 20 Січня 2010 10:32
Цікавий народ. Побудували для них нормальний людський кінотеатр, а вони відразу критикувати. Хоча може вам цікавіше у барі бабло просаджувати? Тоді вам не до Адреналіну. До речі, зі звуком все супер було вже у неділю. Зараз дізнався, що наступними будуть Чорна блискавка та Книга Ілая. Цікаво подивитися ці фільми в нормальних умовах, а не в Проміні з закачкою з торента.
Відеоман Показати IP 21 Січня 2010 16:37
Згодний з Віком. Чомусь відразу критикувати почали, хоча місця для справжнього відпочинку у Луцьку немає. Дякуємо Адреналіну, що зявилося!
Лео Показати IP 22 Січня 2010 13:44
Наступними в Адреналіні будуть Книга Ілая та Чорна блискавка!!!!
Master Показати IP 25 Січня 2010 10:51
Задоволення - безмежне! Аватар - бомба! Дякуємо, що такий комплекс зявився! Тепер є де нормально кіно подивитися!!!!
Juliana Показати IP 26 Січня 2010 11:13
А де знаходится адреналін сіті?Кажуть там є каток під відкритим небом.....Коли буде прем'єра Елвін і бурундуки 2?
Did Показати IP 27 Січня 2010 12:38
Juliana, у Луцьку вже не залишилося людей, які не знали б де Адреналін Сіті)))) На Карбишева 1 цей комплекс! І ковзанка працює (погода допомагає))). А Елвін та Бурундуки 2 сьогодні завершується))))
ВлаДуська Показати IP 4 Червня 2010 17:59
Прикольне містечко.Побувала на картингу-дуже сподобалось.ОТ ще хочу піти в кіно тільки чогось в інтернеті не можу знайти розкладу!добавте будь-ласочка на оф. сторінку !
Петро Показати IP 12 Червня 2014 21:03
Завітав у Адреналін!!!Був дуже задоволений!!!Відвідав кіно із друзями і отримав піцу у подарунок)))