USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волинян просять поділитися книжками зі Сходом

10 Вересня 2014 11:36
Обласна державна адміністрація спільно із членами обласної організації Національної спілки письменників України оголошує про ініціативу «Волинь – бібліотекам, школам Донеччини та Луганщини».

Мета: на основі добровільних пожертв у вигляді актуальної літератури від культурно-освітніх установ, навчальних закладів, а також усіх небайдужих волинян зібрати бібліотечку та передати її у східні регіони нашої держави.

Книжки, журнали, сучасна українська література та класичні твори світових письменників стануть нашим дарунком для читачів Південного Сходу України, що особливо актуально із початком нового навчального року.

Книжки просять передавати в обласну державну адміністрацію за адресою: Луцьк, Київський майдан, 9, з понеділка по п’ятницю, з 08.00 до 17.00 години

Контактні особи: Ольга Купровська, Юлія Енкович; телефон: (0332) 778-168.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Небайдужий Показати IP 10 Вересня 2014 12:42
Жителі Росії про біженців" А в туалете эти существа пользуются листками из книг"
маразм Показати IP 10 Вересня 2014 13:27
Кому ТАМ книжки потрібні? Вже давно, нажаль, книжки в меншому авторитеті ніж інтернет. Давайте роздуємо акцію: "Кобзаря на схід" хай читають, і полюблять нас одразу. І що будемо нести? Тома Сойера? Джека Лондона? Пушкіна? Чехова? Гоголя? Чи може просто повне зібрання творів В.І. Леніна? А чого мовчать про те, що для прикладу в гімназії №4, ще досі дітям шкільні підручники не видали? Може схід нам допоможе?
Жінка до маразм Показати IP 10 Вересня 2014 14:04
А чем вам Пушкин не угодил или Гоголь, уважаемый? Сравниваете великих писателей с Лениным как жопу с пальцем прости Господи
Лось до Жінка Показати IP 10 Вересня 2014 17:29
По районах взагалі завал з видачею книг у 5, 6 класах. в старших не краще.
А ще.... Показати IP 10 Вересня 2014 13:31
А ще, давайте на схід зберемо й відправимо кольоровий папір, пластилін й розмальовки хай займаються. Ініціатива спілки рукоблудів - затійників.
???????? Показати IP 10 Вересня 2014 14:10
Які, наприклад, журнали??? глянцеві?? та їх і тут нема чого купувати - цей переводняк паперу!! попридумують казна що.....
Анонім Показати IP 10 Вересня 2014 14:59
Про цих людей не книжками треба думати. Подивіться в яких умовах вони живуть. В інтернеті звичайно подивіться, НАШІ куплені канали цього не покажуть. Іноземні журналісти констатують гуманітарну кризу, а це не лише тому що книжок нема почитати....води немає, газу, світла житло розбомблене, зима на носі. Не так треба допомагати цим людям. Сміх і гріх з такої допомоги.
Джулія Показати IP 10 Вересня 2014 15:21
Ідея хороша, бо видань укр.мовою там знайти важкувато. АЛЕ! Той, хто хоче читати українську літературу і переклади українською, знайде, ЯК. А іншим наша книга до...спини.
Волинянин Показати IP 11 Вересня 2014 04:59
Для Альони Артємєвої з Ростова,що пише на Волиньські сайти провокаційні коментарі книжки не потрібні.Альона і в Ростові буде Альоною.Молись і далі на путіна з кірілом гундяєвим.У ФСБ доноси на колег і сусідів носи.Буде тобі щастя.(собаче).