USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

870 тисяч виділили на капремонт дитсадка у Рокинях

10 Травня 2017 14:14
Гроші на капітальний ремонт дитячого садочку у Рокинях виділили. Відтак, 60 дітей зможуть відвідувати цей заклад. Про це у мережі написала голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб.

"На сесії від 28.04.2017 року було виділено 870 тисяч гривень на проведення капітального ремонту ДНЗ "Барвінок" в селищі Рокині. Орієнтовно з 1.09.2017 року 60 маленьких жителів нашої громади зможуть відвідувати цей заклад. Таким чином буде розвантажена черга,яка на сьогодні створена", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus