Волинські пільговики повертають путівки до санаторіїв
Через складну ситуацію в країні волинські чорнобильці відмовлялись проходити санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, областей.
Про це під час брифінгу у департаменті соціального захисту населення Волинської облдержадміністраціїсьогодні, 28 січня, повідомила заввідділом управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення ОДА Людмила Нікітюк.
З її слів, важливим напрямком у соціальному захисті чорнобильців є оздоровлення. Так, протягом 2014 року з 10650 постраждалих від наслідків аварії громадян, які звернулись до органів соціальності захисту населення для одержання путівки, оздоровились 3622 особи, а це становить 34 % від потреби. З них 2275 дітей у складі груп, 297 дітей у супроводі одного з батьків та 1050 дорослих. Окрім цього, 106 осіб, віднесених до 3-ї категорії скористались пільговими путівками, при цьому доплативши 30% від вартості путівки на загальну суму 136957,50 гривень, оздоровилися у 12 санаторіях Волинської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Одеської та Тернопільської областей.
Слід зауважити, що через складну ситуацію в країні мешканці області відмовлялись проходити санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, областей. У зв’язку з цим довелось повернути 254 путівки.
Разом з тим, попитом користувались місцеві оздоровчі заклади, а також санаторії Одеської, Рівненської, Хмельницької областей, до яких додатково направили 222 особи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час брифінгу у департаменті соціального захисту населення Волинської облдержадміністраціїсьогодні, 28 січня, повідомила заввідділом управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення ОДА Людмила Нікітюк.
З її слів, важливим напрямком у соціальному захисті чорнобильців є оздоровлення. Так, протягом 2014 року з 10650 постраждалих від наслідків аварії громадян, які звернулись до органів соціальності захисту населення для одержання путівки, оздоровились 3622 особи, а це становить 34 % від потреби. З них 2275 дітей у складі груп, 297 дітей у супроводі одного з батьків та 1050 дорослих. Окрім цього, 106 осіб, віднесених до 3-ї категорії скористались пільговими путівками, при цьому доплативши 30% від вартості путівки на загальну суму 136957,50 гривень, оздоровилися у 12 санаторіях Волинської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Одеської та Тернопільської областей.
Слід зауважити, що через складну ситуацію в країні мешканці області відмовлялись проходити санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, областей. У зв’язку з цим довелось повернути 254 путівки.
Разом з тим, попитом користувались місцеві оздоровчі заклади, а також санаторії Одеської, Рівненської, Хмельницької областей, до яких додатково направили 222 особи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
дідо
Показати IP
28 Січня 2015 21:37
однако
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.