USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

28 млн зарплати задекларував волинський податківець на пару з дружиною. Уточнено

22 Березня 2018 08:00
Старший державний інспектор Державної фіскальної служби у Волинській області Мирослав Цивінський разом із дружиною Людмилою задекларував 28,374175 мільйона гривень доходу.

Так, відповідно до даних, які містяться в декларації податківця, за 2017 рік його зарплатня сягнула 13,620426 мільйона гривень. А його дружина минулого року одержала 14,753749 мільйона гривень заробітної плати.

Згідно з даними, внесеними декларацію, виходить, що порівняно з 2016 роком дохід подружжя зріс на 12,5 мільйона гривень. У 2016 році Цивінські задекларували 15,843 мільйона гривень.

Як повідомила Людмила Цивінська в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, така сума заробтної плати з'явилась в результаті помилки при введенні дані - в поле, де треба вводити цілі значення ввели зарплату разом з копійками. Реальна зарплата, задекларована подружжям за 2017 рік - не 28 мільйонів, а 283 741 гривні 75 копійок.

Також Людмила Цивінська додала, що вже внесла зміни в декларацію.

Окрім того, серед об’єктів нерухомості в податківця – житловий будинок (97,1 кв. м), земельна ділянка (1000 кв. м), об’єкт господарського призначення (63,2 кв. м) та право користування на гараж. Уся нерухомість знаходиться в Луцьку.

Мирослав Цивінський також має два легкових автомобілі: Mercedes Vito 2002 року та Opel Combo 1998 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
я Показати IP 22 Березня 2018 08:22
А где Лехус с Бехой?на теще с тестем(наверное под закон пригнали )?Жесть!Петя где твои реформы и новые антикорупционные комитеты??!!!
рррр Показати IP 22 Березня 2018 08:54
Бл*дські порядки !
Скромний луцький міл Показати IP 22 Березня 2018 09:03
Ось і виходить досить серйозна середня зарплата громадян славної держави. Додаємо до 13 млн. моїх 6 тисяч і виходить що і я не пасу задніх. А петьо з вовою звітує в ЄС про "покращення"
555 до Скромний луцький міл Показати IP 22 Березня 2018 09:52
Така річна зарплата "чинуші" =722 річним пенсіям (1500грн місячна).За що платять такі гроші? Це ,напевно, просто дописані нулі .
Людмила мільйонерка Показати IP 22 Березня 2018 09:04
Наші журналюги,все висмоктувати б з пальця.Звичайно,класно бути"мільйонеркою"особливо в декларації.А всього -то треба для щастя,щоб відбувся збій при подачі декларації,де копійки зарахували,як мільйони.Відніміть три нулі і отримаєте реальну картину.Перед тим,як публікувати,варто б у людини уточнити.А всім,хто привітав-дякую.
Три нулі до Людмила мільйонерка Показати IP 22 Березня 2018 10:47
Переносимо "3 нулі" і що получається: 13,620426 - 13620,426 грн. Получається цікаве значення в копійках.
Анонім до Людмила мільйонерка Показати IP 22 Березня 2018 18:10
це з тебе як з фахівця - три нулі. іди в школу арифметику вчити
Людмила мільйонерка Показати IP 22 Березня 2018 09:09
Дуже б хотілось вибачень від редакції та скасування неправдивої інформації,а то спати буде страшно,так розтрубити на всю область про казкові статки.
Три нулі Показати IP 22 Березня 2018 10:55
Треба не вибачень вимагати, а дякувати, що підказали. Самі ж написали про таке в своїй декларації, щоб люди читали. І в школі треба було добре вчитись.