USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

«Арену Львів» погрожують «відключити»

22 Березня 2013 12:30
Матч між юнацькими збірними України та Польщі ледве не зірвали через припинення подачі електроенергії на стадіоні «Арена Львів». Енергопостачання відновили, однак компанія «Львівобленерго» все ж погрожує відключити 29 березня електрику за борги, - повідомляє Ukranews.

Зокрема, за станом на 22 березня борг стадіону за спожиту електроенергію становить 0,682 мільйона гривень.
20 березня енергопостачальна компанія вже припиняла подачу електрики стадіону, але відновила 21 березня, після звернення облдержадміністрації.

На 26 березня на «Арені Львів» запланували матч між юнацькими збірними України та Польщі. Після відновлення подачі електроенергії агрономічна служба стадіону почала підготовку футбольного поля до гри.

Нагадаємо, стадіон «Арена Львів» відкрили 29 жовтня 2011 року для проведення Євро-2012. Стадіон розрахований на 34,9 тисячі глядацьких місць, має 14 корпоративних VIP-лож - 1 президентську і 24 гостьових.
В адміністративному корпусі - 6 конференц-залів з медіа-центром на 340 осіб, а також 2 ресторани.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus