USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

АЗС почали знижувати ціни на пальне

16 Січня 2016 15:25
Згідно з результатами моніторингу ринку, який проводить відповідна експертно-аналітична група, низка автозаправок 16 січня о 00:00 почала зниження ціни на бензин та дизельне пальне.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики та вугільної промисловості, – пише «УП».

«Зокрема автозаправки «Укрнафта», «Сентоза», «Авіас», «Мавекс», ANP, «Маршал» знизили ціну на бензин на 50 копійок та ціну на дизельне пальне на 1,5 гривні», – повідомляє прес-служба.

Як наголошується, заправки UPG знизили ціну бензину на 50 копійок, дизельного пального – на 75 копіойк.

У прес-службі повідомили, що зниження – реакція на домовленості нафтотрейдерів, які було досягнуто на нараді в Міністерстві енергетики.

«Є також передумови до того, що і інші гравці на ринку в найближчі кілька днів долучаться до тенденції зниження цін, реагуючи на здешевлення нафти», – йдеться у повідомленні.

«Під час наради також було досягнуто домовленості про оприлюднення чітких правил формування ціни на пальне, зрозумілих та відкритих для споживача та ринку», – заявили у Міненерго.

Водночас, нещодавно Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло, що назвали причини, чому ціна на нафту стрімко впала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 15:40
Нафта подешевшала зі 100 $ до 30 $ а повідомляють як величезне досягнення Кабміну про здешевлення бензину аж на 50 коп. Треба ще добавити- Слава Украіні!
мім до Анонім Показати IP 16 Січня 2016 17:02
Слава Сені :)))
Трикаш Ярослав Показати IP 16 Січня 2016 15:56
Нарешті ми заживемо!!! Ціни теж знизять на всі товари і послуги скоро наверника
Олька Показати IP 16 Січня 2016 15:58
Проїзд у Луцьку має бути тепер 2 грн. Чекаємо кращих змін
123 Показати IP 16 Січня 2016 16:02
Була нафта по 60 дол., ціна на пальне - 20 грн., тепер нафта по 38 дол,, ціна пального 19.50))) А курс долара був і є 24-26(((
123 лох ? до 123 Показати IP 16 Січня 2016 16:49
Зайди до речі взнай скільки зараз нафта,завжди чимось невдоволений.
Анонім до 123 лох ? Показати IP 16 Січня 2016 17:16
30 баксов
55555 Показати IP 16 Січня 2016 16:18
А де ж WOG????? ЩО???Слабо???
55556 до 55555 Показати IP 16 Січня 2016 16:50
a WOG кантрабасом від Кадирова торгує йому по@й
C8H17 Показати IP 16 Січня 2016 16:59
А активістам слабо байкотувати і пікетувати той WOG? :)
911 Показати IP 16 Січня 2016 17:01
А про ОККО чому не згадують? Теж ще ті нахабнікі!!!
111 Показати IP 16 Січня 2016 17:28
з мухи слона роздули аж на 50 копійок!!!!
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 11:49
Навіщо ця реклама ? Нафтотрейдери знайдуть Вам десяток причин, що більше зменшити ціну не зможуть. У країні фінансова нестабільність, гривня падає, податки та акцизи високі і т.ін. Зате знайдуть сотні причин, щоб ціни на пальне підняти.