Чи збільшаться ціни на електроенергію для волинян в умовах газової кризи?
Не секрет, що у випадку відключення газу з боку РФ, окрім переходу на використання твердого палива, волиняни інтенсивніше використовуватимуть й електроенергію. Однак, чи не скористаються цим відповідні структури, підвищивши ціни на електрику?
Саме про це розмовляли під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему: «Чи обійдеться Волинь без російського газу?» сьогодні, 24 червня.
Так, зі слів директор з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитра Іванова, на сьогодні кіловат енергії коштує від 1,30 до 1,40 гривень, але підприємство продає її усього за 28 копійок.
З його слів, говорити про те, чи підніметься тариф на електроенергію, зараз важко, адже держава не повернула «Волиньобленерго» 14 мільйонів дотацій. Але ж економіку не можна «ґвалтувати», - зазначив він.
Утім, депутат облради Володимир Дуб поцікавився, яким чином на вищезгаданому підприємстві прораховується вартість електроенергії, якщо волиняни за власний кошт ставлять трансформатори та електроопори.
Тож, депутат облради Віктор Прокопчук наголосив, що члени профільної комісії сформують запит на адресу керівного складу ПАТ «Волиньобленерго», аби ті надали обранцям громади детальні роз’яснення стосовно формування та структури існуючих тарифів.
А народний обранець Олександр Кирильчук додав, що в жодній країні світу нема передоплати за електроенергію, як от в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Саме про це розмовляли під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему: «Чи обійдеться Волинь без російського газу?» сьогодні, 24 червня.
Так, зі слів директор з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитра Іванова, на сьогодні кіловат енергії коштує від 1,30 до 1,40 гривень, але підприємство продає її усього за 28 копійок.
З його слів, говорити про те, чи підніметься тариф на електроенергію, зараз важко, адже держава не повернула «Волиньобленерго» 14 мільйонів дотацій. Але ж економіку не можна «ґвалтувати», - зазначив він.
Утім, депутат облради Володимир Дуб поцікавився, яким чином на вищезгаданому підприємстві прораховується вартість електроенергії, якщо волиняни за власний кошт ставлять трансформатори та електроопори.
Тож, депутат облради Віктор Прокопчук наголосив, що члени профільної комісії сформують запит на адресу керівного складу ПАТ «Волиньобленерго», аби ті надали обранцям громади детальні роз’яснення стосовно формування та структури існуючих тарифів.
А народний обранець Олександр Кирильчук додав, що в жодній країні світу нема передоплати за електроенергію, як от в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Думка
Показати IP
24 Червня 2014 13:07
У кого то есть сомнения, что электрика не подорожает?
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.