Чи збільшаться ціни на електроенергію для волинян в умовах газової кризи?
Не секрет, що у випадку відключення газу з боку РФ, окрім переходу на використання твердого палива, волиняни інтенсивніше використовуватимуть й електроенергію. Однак, чи не скористаються цим відповідні структури, підвищивши ціни на електрику?
Саме про це розмовляли під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему: «Чи обійдеться Волинь без російського газу?» сьогодні, 24 червня.
Так, зі слів директор з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитра Іванова, на сьогодні кіловат енергії коштує від 1,30 до 1,40 гривень, але підприємство продає її усього за 28 копійок.
З його слів, говорити про те, чи підніметься тариф на електроенергію, зараз важко, адже держава не повернула «Волиньобленерго» 14 мільйонів дотацій. Але ж економіку не можна «ґвалтувати», - зазначив він.
Утім, депутат облради Володимир Дуб поцікавився, яким чином на вищезгаданому підприємстві прораховується вартість електроенергії, якщо волиняни за власний кошт ставлять трансформатори та електроопори.
Тож, депутат облради Віктор Прокопчук наголосив, що члени профільної комісії сформують запит на адресу керівного складу ПАТ «Волиньобленерго», аби ті надали обранцям громади детальні роз’яснення стосовно формування та структури існуючих тарифів.
А народний обранець Олександр Кирильчук додав, що в жодній країні світу нема передоплати за електроенергію, як от в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Саме про це розмовляли під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему: «Чи обійдеться Волинь без російського газу?» сьогодні, 24 червня.
Так, зі слів директор з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитра Іванова, на сьогодні кіловат енергії коштує від 1,30 до 1,40 гривень, але підприємство продає її усього за 28 копійок.
З його слів, говорити про те, чи підніметься тариф на електроенергію, зараз важко, адже держава не повернула «Волиньобленерго» 14 мільйонів дотацій. Але ж економіку не можна «ґвалтувати», - зазначив він.
Утім, депутат облради Володимир Дуб поцікавився, яким чином на вищезгаданому підприємстві прораховується вартість електроенергії, якщо волиняни за власний кошт ставлять трансформатори та електроопори.
Тож, депутат облради Віктор Прокопчук наголосив, що члени профільної комісії сформують запит на адресу керівного складу ПАТ «Волиньобленерго», аби ті надали обранцям громади детальні роз’яснення стосовно формування та структури існуючих тарифів.
А народний обранець Олександр Кирильчук додав, що в жодній країні світу нема передоплати за електроенергію, як от в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Думка
Показати IP
24 Червня 2014 13:07
У кого то есть сомнения, что электрика не подорожает?
У Луцьку запрацював центр реінтеграції ветеранів
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
На Волині провели в останню дорогу воїна Юрія Більшевича
Сьогодні 21:25
Сьогодні 21:25
У Ковельській громаді обмежили рух транспорту у нічний час
Сьогодні 21:06
Сьогодні 21:06
На Волині судили директора фірми, який на митниці приховав вартість соусів і арахісового масла
Сьогодні 20:27
Сьогодні 20:27
Глава Міноборони Британії подав у відставку
Сьогодні 20:08
Сьогодні 20:08
На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Обабка
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.