USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

ДПС допомогла волинянам зекономити три мільйони

26 Лютого 2013 13:21
Три мільйони гривень заощадили волинські платники податків на безкоштовних ключах електронного цифрового підпису.

Про це повідомляє Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.

Протягом дев’яти місяців видачі безкоштовних ключів на Волині 6123 платники податків стали клієнтами сектору реєстрації користувачів ДПС в області.Ці власники електронного цифрового підпису отримали майже 11 тисяч посилених сертифікатів ключів. П

Якщо взяти до уваги комерційну вартість цієї послуги до запровадження безкоштовного сервісу від податкової, то лише волинські платники податків заощадили до 3 мільйонів гривень.

Як свідчить аналітика, найактивніше сервісом користуються фізичні особи. Клієнтами сектору реєстрації користувачів ДПС у Волинській області у лютому стали 644 фізичні і 341 юридична особа.

Бажаючих скористатися цим безкоштовним сервісом від податкової із кожним місяцем стає більше. Наприклад, у січні - лютому 2013 року кількість клієнтів сектору реєстрації користувачів проти середньомісячних показників минулого року майже подвоїлася.

Тенденція до зростання кількості клієнтів АЦСК ДПС України буде визначально і надалі, - прогнозують в ДПС Волині. Адже з 6 лютого почали видавати ключі для митних операцій - посадовим особам митних органів, митним брокерам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності. Технічною підтримкою раніше виданих «митних» ключів також займаються сервісні установи податкової служби.

Нагадаємо, що ключі електронного підпису швидко та безкоштовно можна отримати за адресою місто Луцьк, Київський майдан, 4, кабінет № 30 та у місті Ковель, вулиця Степана Бандери, 5, приміщення Ковельської ОДПІ, кабінет №206.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus