USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Фінансові махінації Кватирка у Ківерцівському ЛГ розслідує поліція

8 Лютого 2016 19:00
Будівництво лісових доріг на Волині супроводжується фінансовими махінаціями, внаслідок яких сотні тисяч доларів «зникають» в невідомому напрямку.

Так, унаслідок перевірки правоохоронними органами одного тільки акту виконаних робіт, що стосується будівництва доріг у Ківерцівському районі, з’ясувалося, що внаслідок виконання фіктивних робіт таким собі підприємством ТзОВ «АРЗУ» було приховано 120-130 тисяч доларів.

Як повідомляли волинські ЗМІ, фірму «АРЗУ» пов’язують із сином екс-начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника - Зіновієм Колісником, який свого часу очолював Ківерцівську райдержадміністрацію.

З цього приводу, відділ корупції «Самооборони Волині» ще 28 січня 2015 року надіслав запит начальнику обласної міліції Петру Шпизі, в якому попросив повідомити про початок проведення процесуальних дій Згідно з законодавством України у справі протиправних вчинків колишнього директора ДП «Цуманське лісове господарство» Олександра Кватирка (нині начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства) за змовою з ТзОВ «АРЗУ».

У відповіді на цей запит головний міліціонер області повідомив, що матеріали справи передані у Ківерцівський РВ УМВС України.


Звернувшись до відділення ківерцівської міліції, «Самооборона» тоді отримала відповідь, що до них матеріали не надходили.

Враховуючи новоотриману інформацію, Інформаційне агентство Волинські Новини звернулося за коментарем до керівника слідства, заступника начальника слідчого відділу Ківерцівського РВУМВС Володимира Антонюка, однак той у некоректній формі коментувати відмовився.

Натомість у поліції Волині області пояснили, що наразі відкрито інше кримінальне провадження за статтею 364 ККУ (зловживання владою та службовим становищем), в якому фігурують вищезгадані суб’єкти - ТзОВ «АРЗУ» та Олександр Кватирко. Однак у справі йдеться про порушення правил закупівлі деревини підприємством «АРЗУ» в ДП «Цуманське лісове господарство», а не про будівництво лісових доріг. Триває слідство, справа знаходиться у Ківерцівському відділенні поліції.

Подробиці вже, на жаль, традиційних у лісовому господарстві Волині інцидентів, редакція повідомить згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
123 Показати IP 8 Лютого 2016 19:12
А що то таке -відділ корупції «Самооборони Волині»?
ПРАВДА до 123 Показати IP 8 Лютого 2016 23:33
по перше борець з копупцією Сковера-якого раніше притягували до відповідальності за корупційний злочин це смішно))))по друге-в нас в країні немає доріг державних по яких тисячі машин в день проїджають а вот лісова яка після відкриття заростає по відсутності потреби в ній надважлива і необхідна))))))Дійсно ця фірма належить Колісникам але по закону все "чисто".Оголошення тендеру- виграш -побудова дороги -отримання надтримутків -поділ КЕША)))питання в іншому ..що ті дороги сто років нікому нетреба але для "заробінку"їх будують...Окрім того Лісгоспи завжди викристовують державні кошти під нуль щоб небуло прибутків..Тому і машини купуються дорогі і дороги будують непотрібні.тому що там де є гроші є відкати
до 123 до 123 Показати IP 9 Лютого 2016 09:26
Був відділ в самообороні, але лапі не вигідний став, тому , що зачіпав його інтереси тому він його ліквідував .
хххх до 123 Показати IP 9 Лютого 2016 09:30
Хочу сказати мало дали перцю, Лапа його ліквідував тому, що непогоджувались здумками його.
полішук Показати IP 8 Лютого 2016 19:19
боротьба з корупціею продовжуеться!!???? а війна??спочатку " кватирка"- а потім квартирка! хатинка! машинка! літачок....
Петро Показати IP 8 Лютого 2016 19:21
Просто ЖАХ, СТИДОБА, чиновники схаменітся, що ви творите, людське терпіння не має меж воно відгукнется на вас...................
Грейдер Показати IP 8 Лютого 2016 19:45
овва, по-крупному працює. Хтось за це сяде.
лісник Показати IP 8 Лютого 2016 19:47
та кожен знае, арзу це фірма зеника колісника. керуе нею його перша жінка. а кватирко дае ім роботу !!!!
підтримую до лісник Показати IP 9 Лютого 2016 08:20
Добре шо багато жінок є кому керувати поки він п'є і плодиться. Молодець напрацювання супер.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 20:22
нехай заодно перевірять маневицький городоцький і колківський лісгоспи , там будуть крутіші і дороги і ліс якого вже нема
прокурор Показати IP 8 Лютого 2016 20:56
нехай "борець з корупцією" Сковера розкаже як по ньому протокол про корупцію склали в часи коли він очолював відділ майна міської комунвласності і суд його засудив...
гоп до прокурор Показати IP 8 Лютого 2016 21:30
через те він і в корупції розуміється... хай на себе подивляться той вистачить зних..... вчепилися за лісників ніяк відстати не можуть "активісти" !!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 21:19
Е такий лисник Сидун Вадим в Чопноплиськомц лисництви вин в мисяць дров 10 машин продае 50кубив материалу акуди дивиться лисничий Гогуля Микола
смерть москалям Показати IP 8 Лютого 2016 21:47
Ментів на нари.!!! Або на вила...
волиняка Показати IP 8 Лютого 2016 21:47
Коли почнуть розстрілювати?
Тарас Чурило Показати IP 8 Лютого 2016 22:19
Корупція зростає. Кватирко провів махінацій не на один мільйон гривень може нарешті відповість за все...
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 9 Лютого 2016 08:22
Якшо так то він уже не махінатор а міліонер а таких не садять - на таких працюють
00000 до Тарас Чурило Показати IP 9 Лютого 2016 09:07
О крім тожо в часи револючії форточка дав вказівки перекрити трасу для майданівців своїми лісовозами.
Ірина Таран Показати IP 8 Лютого 2016 22:20
А де були правоохоронні органи до цього?
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 22:32
При роботі, зайнятий "борецьз корупцією, смішно це все.
МВС Показати IP 8 Лютого 2016 22:47
ЦЕ ОДИН ЕПІЗОД РОБОТИ ШПИГИ, КОПНІТЬ ГЛУБШЕ І ПОПЛИВЕ Г**НО ,ПАША ТИ МАЛО ЇХ НАГНУВ АЛЕ СКОРО БУДЕ НОВИЙ ШАНС, ТЕПЕР МИ НЕ БУДЕМО ТАКІ ДОБРІ.СМЕРТЬ ЗАПРОДАНЦЯМ І ЗРАДНИКАМ МАЙДАНУ.
МАЙДАН до МВС Показати IP 9 Лютого 2016 07:07
ПАШУ САМОГО ТРЕБА НАГНУТИ, БО СТІЛЬКИ ВЖЕ ВІДКАТІВ ВЗЯВ!!!! СКОРО ПОБАЧИТЕ.
до мйдан до МАЙДАН Показати IP 9 Лютого 2016 10:17
Головне сьогодні те, що група людей, які були учасниками революції гідності, підтримують саме того, що бере відкати, що тільки вчора перекривав камазами дорогу проти майданівців почали "кормитися" з його подачок. Такі реалі нашого сьогоднішнього життя! І що робити далі?
Анон до до мйдан Показати IP 9 Лютого 2016 15:08
Все просто: одні скинули інших щоб зайняти їхні місця. Така с...ка натура а за загиблих ніхто з них і не згадає і їм не стане стидно перед ними і їхньою памяттю. СУМНО
Лісник Показати IP 8 Лютого 2016 22:58
Лісники дайте Сковері якусь роботу він буде мовчати і корупції в управлінні не буде.
Anonymous Показати IP 8 Лютого 2016 23:28
Колісники НА ВОЛІ - ПОКАЗНИК ефективності боротьби з корупцією.... Колісник = КОРУПЦІЯ! Чи бояться? Та х*лі їх боятися? За барки та в БАРАК!
капець Показати IP 9 Лютого 2016 07:59
потрібно прийняти закон, щоб за хабар руки відрубувати по плечі! одному такому кватирку б відрубали , а інші задумались би трохи!
до капець до капець Показати IP 9 Лютого 2016 09:59
Людина, яка потребує сировину і купити немає за що і не дають, тому і робить злочин по дровах, пиловнику, а попаде ще й посадять. А ті , що перекривають дороги камазами проти євромайданівців, крадуть вагонами сировину та мішками гроші ті ходять та жирують. Де правда? Гловне своєчасно перефарбуватися!
!!!!!!! Показати IP 9 Лютого 2016 12:18
тут вище згадано тендери А теперішні тендери які проводять лісгоспи для закупівлі це сама найвідкритіша сфера для корукції жоден із бажаючих іх не виграє най навіть за даром надає послуги виграють лише ті хто НАДА!!!!!!!!!!!!.
меч каральний до кап Показати IP 9 Лютого 2016 12:29
Ну за то - по вихідних можна і на лижах по Буковелю політати ......як мінімум....
Анон Показати IP 9 Лютого 2016 15:17
А для чого мєнтам (бо їх поліцією совість не дає) заводити справи в яких фігурують такі суми? Вони завели одну показову в якій Зеника судять за розкрадання в сумі 50 000 грн в маневицькому лісгоспі і хватить. ( 50 000 грн цеж с...ка смішно як такіми продажними ментами можна бути)