USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Вулицю Луцька ремонтуватиме за 6 мільйонів фірма екс-шляховика

2 Листопада 2014 10:08
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради Волинської області 27 жовтня уклав угоду з ТОВ «Луцькавтодор – Сервіс» на капітальний ремонт вулиці Гнідавської вартістю 5,95 мільйона гривень. Про це повідомляє видання «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Передбачено заміну щебеневої основи і асфальтних покриттів, улаштування зливової каналізації, видалення дерев і корчування пнів тощо.

«Луцькавтодор-Сервіс» раніше було дочірнім підприємством «Луцькавтодору», співвласником якого до 2011 року був Юрій Ольховий, колишній керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області (2009-2010 роках).

Сьогодні «Луцькавтодор-Сервіс» офіційно записаний на Олексія Юрчука, водночас фірма має однакову адресу і номер телефону (Луцьк, вул. Дубнівська, 66, тел. 80332245518) з «Корпорація ЛАД», якою напряму володіє Юрій Ольховий з дружиною Людмилою.

Єдиним конкурентом на торгах було Мале підприємство «Шлях» Івана Мирки, начальника управління інфраструктури та туризму Волинської ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 10:27
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 11:00
А ты знаешь кого то еще в Луцке (кроме вас, конечно), кто может выполнить такой объем работ?
123 до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 07:58
"УЦЬКАВТОДОР -СЕРВІС" закупить матеріали в 3-ри рази дорого у "ВІТАЛЬКИ"-"комерційного директора Ольхового" найме техніку у Луцькавтодорі разом із людьми і буде "перекачувати" і відмивати гроші в держави. Гляньте на їхню роботу -одні ями вже через рік або тріщини, які бітумом заливають - ганьба чиновникам, які за це відповідальні та очі на це все закривають. Візьміть їх за ж--пу хоч за один об'єкт по ГАРАНТІЇ і вони самі будуть відмовлятись від тендерів.
Всезнайко до Анонім Показати IP 2 Листопада 2014 11:35
Особливо Мирка...
квітка Показати IP 2 Листопада 2014 11:10
Це що таке???!!! "підприємство «Шлях» Івана Мирки, начальника управління інфраструктури та туризму Волинської ОДА." Мирка державний службовець і бізнес веде і ще у тендерах участь приймає?:) От кого Самооборона у владу пропихує і що вони в Україні "міняти" збираються... Пройдохи і бандюгани, що і доведено і таких(Гузь, Лапін...) у раду повибирали... Скакайте далі...
квітник-смітник до квітка Показати IP 2 Листопада 2014 15:28
Мирка - славний нащадок свого батька!:)))
Лучанин Показати IP 2 Листопада 2014 15:36
вот вам і покращення банда самооборони тупо рвалась до влади щоб косити грошикі а ви і далі трощіть будівлі і мерзніть на вулиці а таке г*вно як Мирка буде далі собі гроші заробляти
Лучанка Показати IP 2 Листопада 2014 16:45
коли вже прийде кінець банді з Автодору-починаючи з Ольхового-закінчуючи Миркою і всякими порфировичами............??????????? Мафія безсмертна і непотопляєма при любій владі! Ще скоро танки проїдуться по ЛУЦЬКУ-ото буде вєчна монополія в Ольхового!!! Далекоглядний-нічого не скажеш! НЕ лізе в політику,а тихенько стриже міліони,А Юрчук так собі-хранітєль пєчаті.Мирка для виду погрався в тендер і коректно віддав лаври сильнішому партнеру. І вовки ситі.і кози цілі... А ви людське стадо,як було баранами,так і будете,бо на ваших податках живе фірма такого собі колишнього дорожника .........
до АНОНІМА Показати IP 2 Листопада 2014 16:53
Є нормальні фірми,які б змогли виконати такий обєм робіт! Тільки хто ж їх пустить на тендер???
Анонім до до АНОНІМА Показати IP 2 Листопада 2014 17:39
озвучь...
правдолюб Показати IP 3 Листопада 2014 09:30
Мени не зрозумило,це звичайно добре що поремонтують гнидавську . Але куди дивиться пан Романюк його помичник Осиюк, ремонтуючи вулици окраин миста.Напевно там легше вкрасти ,бо Ривенська чи Видродження латають тильки ями.Ганьба таким "чинушам"!
Волинь Показати IP 3 Листопада 2014 09:43
Яким рішалом став Мирка . Дорвався до корита, свинюка . Народний суд незабаром усіх падлюк відправить у заслужені місця.
Потебні Показати IP 3 Листопада 2014 13:30
На вулиці Потебні необхідно асфальтування проїзної частини та тротуарів!!! Неможливо ходити по камінню...