USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку - затор: центральну вулицю ремонтують в час пік

29 Квітня 2014 15:47
У Луцьку почали латати дірки на дорозі по проспекті Волі в обідню пору. Через це на дорозі виник великий затор.

Ремонтники взялися за роботу по проспекту Волі сьогодні, 29-го квітня. На правій смузі дороги, від гімназії № 4 до Київського майдану, утворився затор. Водіям доводилося виїжджати на зустрічну смугу, аби об'їхати ремонтників і спецтехніку.

«Це взагалі жах. Знайшли коли ремонтувати: в час пік. Хай би вночі чи після 19-ї цим зайнялися на центральних вулицях, адже тут величезний потік машин. І взагалі, це створює не лише незручності водіям, а й загрозу аварійної ситуації, коли обминаєш перешкоди», - бідкається водій Артем.
Окрім того, ремонтники не зовсім охайно виконують свою роботу: зрізаний асфальт викинули на пішохідну доріжку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Стадо Показати IP 29 Квітня 2014 15:52
Люди делают полезное дело - ремонтируют дороги.... А вот, стадо ходит по дороге: http://www.volynnews.com/news/society/marsh-yednosti-ukrayiny-u-tsentri-lutska/ Никому не мешает?
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 17:05
А я не розумію, чому всім через центр пертися, знаючи, що там вище 2-ї швидкості не втикнеш.
Східняк Показати IP 29 Квітня 2014 17:07
Та ви нє понімаєтє, то є Европєйскій підхід, то оні дурні по нє правільному працують
водій Показати IP 29 Квітня 2014 19:13
Дірки покі не латають, а ро* ляДь!!! Де таке бачили, щоб так нарити?! Це жах!!! Якщо риють, то відразу слідом має їхати асфальтокладівник і латати!!! Розрили всю вулицю, а на прогноз дивились? Дощі зараз підуть і на що це все буде схоже? Це тільки у нас так вміють дороги робити, слава Ольховому і Романюку! Це просто слів не вистачає, щоб висловитися про такий "ремонт"!
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 23:26
Европейський мер рулить!
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 06:58
А піде дощ і будуть латати треба ж через рік забезпечити себе знову роботою, все Ольховим продумано
Дістало Показати IP 30 Квітня 2014 08:38
Коли вже Соборності (ту сторону що їхати в центр) зроблять? Вже нема кудо обїхати, яма на ямі.
задовбало до Дістало Показати IP 30 Квітня 2014 08:41
А ви у мера спитайте коли він там останній раз був!:)))
Роман Показати IP 30 Квітня 2014 11:53
Нехай більше не ремонтують ніяких шляхів, а то це заважає сильно. Нормальні пацики їздять на лісапєдах.