У Луцьку - затор: центральну вулицю ремонтують в час пік
У Луцьку почали латати дірки на дорозі по проспекті Волі в обідню пору. Через це на дорозі виник великий затор.
Ремонтники взялися за роботу по проспекту Волі сьогодні, 29-го квітня. На правій смузі дороги, від гімназії № 4 до Київського майдану, утворився затор. Водіям доводилося виїжджати на зустрічну смугу, аби об'їхати ремонтників і спецтехніку.
«Це взагалі жах. Знайшли коли ремонтувати: в час пік. Хай би вночі чи після 19-ї цим зайнялися на центральних вулицях, адже тут величезний потік машин. І взагалі, це створює не лише незручності водіям, а й загрозу аварійної ситуації, коли обминаєш перешкоди», - бідкається водій Артем.Окрім того, ремонтники не зовсім охайно виконують свою роботу: зрізаний асфальт викинули на пішохідну доріжку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ремонтники взялися за роботу по проспекту Волі сьогодні, 29-го квітня. На правій смузі дороги, від гімназії № 4 до Київського майдану, утворився затор. Водіям доводилося виїжджати на зустрічну смугу, аби об'їхати ремонтників і спецтехніку.
«Це взагалі жах. Знайшли коли ремонтувати: в час пік. Хай би вночі чи після 19-ї цим зайнялися на центральних вулицях, адже тут величезний потік машин. І взагалі, це створює не лише незручності водіям, а й загрозу аварійної ситуації, коли обминаєш перешкоди», - бідкається водій Артем.Окрім того, ремонтники не зовсім охайно виконують свою роботу: зрізаний асфальт викинули на пішохідну доріжку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Стадо
Показати IP
29 Квітня 2014 15:52
Люди делают полезное дело - ремонтируют дороги....
А вот, стадо ходит по дороге:
http://www.volynnews.com/news/society/marsh-yednosti-ukrayiny-u-tsentri-lutska/
Никому не мешает?
Анонім
Показати IP
29 Квітня 2014 17:05
А я не розумію, чому всім через центр пертися, знаючи, що там вище 2-ї швидкості не втикнеш.
Східняк
Показати IP
29 Квітня 2014 17:07
Та ви нє понімаєтє, то є Европєйскій підхід, то оні дурні по нє правільному працують
водій
Показати IP
29 Квітня 2014 19:13
Дірки покі не латають, а ро*
ляДь!!! Де таке бачили, щоб так нарити?! Це жах!!! Якщо риють, то відразу слідом має їхати асфальтокладівник і латати!!! Розрили всю вулицю, а на прогноз дивились? Дощі зараз підуть і на що це все буде схоже? Це тільки у нас так вміють дороги робити, слава Ольховому і Романюку! Це просто слів не вистачає, щоб висловитися про такий "ремонт"!
Лучанин
Показати IP
29 Квітня 2014 23:26
Европейський мер рулить!
Анонім
Показати IP
30 Квітня 2014 06:58
А піде дощ і будуть латати треба ж через рік забезпечити себе знову роботою, все Ольховим продумано
Дістало
Показати IP
30 Квітня 2014 08:38
Коли вже Соборності (ту сторону що їхати в центр) зроблять? Вже нема кудо обїхати, яма на ямі.
задовбало до Дістало
Показати IP
30 Квітня 2014 08:41
А ви у мера спитайте коли він там останній раз був!:)))
Роман
Показати IP
30 Квітня 2014 11:53
Нехай більше не ремонтують ніяких шляхів, а то це заважає сильно. Нормальні пацики їздять на лісапєдах.
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.