USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кабмін хоче встановити єдиний розмір «дитячих грошей»

27 Березня 2014 16:44
Кабінет Міністрів України хоче встановити в Україні єдиний розмір допомоги після народження дитини. Про це йдеться в законопроекті № 4576 "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", - повідомляє ТСН.

Зокрема, пропонується призначити допомогу у розмірі 41 280 гривень. Таким чином, виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у сумі 10 320 гривень, а решта суми виплачуватиметься протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Передбачається, що встановлення єдиного розміру допомоги та скасування допомоги з догляду за дитиною до 3 років дозволить зекономити близько 3,5 мільярда гривень, які спрямують на соціальний захист найбільш уразливих категорій громадян.

Наразі розмір допомоги залежить від черговості народження: за першу дитину дають не більше 35 тисяч гривень, за другу - 70,5 тисячі гривень, за третю - близько 141 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
мама Показати IP 27 Березня 2014 17:53
Ще один "пакращувач" прийшло у Кабмін!:(
Вредна Показати IP 27 Березня 2014 18:03
Скоро буде як в Китаї - народжуєш друге дитя, штраф, може так наповнять бюджет?
111111 Показати IP 27 Березня 2014 19:19
прийшли придурки до влади....за що наші люди вмирали на майдані....за покращєєння......
Правда Показати IP 27 Березня 2014 19:27
цілком мудре рішення. батькам за дитячі гроші хватить вже ледарювати. до праці!!!!
До Правди до Правда Показати IP 27 Березня 2014 19:52
Це ви про себе? Ви бачили по чому зараз підгузки і дитячі речі? В нас більшість людей з мінімальним рівнем доходів, і ці гроші суттєва підтримка, а хто не працював- то не думаю що зменшення виплат "дитячих грошей" заставить ледацюг працювати.
Анонім до До Правди Показати IP 27 Березня 2014 21:25
а молоді мами всі рвуться запихнути своїх дітей в памперси!!!! Наші батьки ростили нас в пелюшка!!!! Дійсно бо дуже багато хитромудрих людей живе за дитячі гроші!!!!
Вадим до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 21:30
Щоб ти жив на одну зарплату.
До Анонім до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 21:35
А ви своїм діткам пелюшки перете? Я сумніваюсь. Цікаво, чи відмовилися б ви від державної допомоги на своїх діток і жили б на одну зарплату,я думаю напевне що ні. Ми ці гроші НЕ КРАДЕМО У ДЕРЖАВИ, це державна допомога. Багато хитромудрих, але більшість звичайних, простих людей.
Оксана до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 01:04
А ще первісні люди жили в пещерах і варили їжу на багаттях, чому б вам не повернутися до цього...
Анонім до Анонім Показати IP 25 Червня 2014 20:13
напевно дітей нема?! от коли будуть відчуєш різницю між памперсами і пелюшками
мда до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 13:33
можна подумати ти некупляєш памперси.чи пелюшки преш 24години на добу.умна бля,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Анонім до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 13:37
колись і гандонів небуло
Анонім до Анонім Показати IP 7 Грудня 2015 13:21
бо не всі діти на гошок хочуть сідати а як би авіс мамам роботу ддали і садочки були з шести місяців хоча б 30грн а не 300 як в нас в малюку то і дитячих грошей нетреба а так нехай платять бо цих грошей не хватає одна капельниця коштує 200грн .Тобто мені ніхто глядіти дитину маленьку небуде щоб
1111 до До Правди Показати IP 28 Березня 2014 11:57
Колись на дітей нічого не платили,через два місяці після родів виходили на роботу, про пемперси ніхто і не здогадувався і жили.І тепер жити будуть, менше лахів буде. Ми з вами винуваті в тім, що привели до влади злодія, і що в наших чиновників руки липкі і багато карманів є.
Анонім до 1111 Показати IP 25 Червня 2014 20:16
Дякуйте Богу, що було кому з двохмісячними бути, а от коли нема то, що пропонуєте в дитбудинок здати?
007 до Правда Показати IP 27 Березня 2014 20:24
коментар було видалено
Ірина до Правда Показати IP 28 Березня 2014 15:24
Я з вами повністю згідна.Треба спочатку думати за що плануєте годувати дітей, яких народжуєте.
111111 до Правда Показати IP 7 Грудня 2015 13:25
а ви будете глядіти малу дитину 1.6 щоб на роботу піти
Правда ще раз Показати IP 27 Березня 2014 20:22
діти народжують не заради грошей. в першу чергу БАТЬКИ мають нести відповідальність як моральну, так і матеріальну. держава має допомагати тим, хто цього потребує. АЛЕ НЕ УТРИМУВАТИ і дорослих працездатних!!!!!!!
Теж правда Показати IP 27 Березня 2014 20:30
діточок - в садочок, мамочки - на роботу, татусі - теж заробляти гроші на утримання родини. Платимо податки, заробляємо гроші, розбудовуємо рідну Україну і йдемо в Європу.
Оксана до Теж правда Показати IP 1 Червня 2014 01:06
А діточок беруть в садочок з 3 років і принциво тільки з 1 вересня, а хто родився раніше, що їм робити?
007 Показати IP 27 Березня 2014 20:35
В нас час тієї суми в розмірі 1000 гривень яку платить держава, хватає на 10-ть днів повноціного харчування дитини,і взагалі діти це вилика розкіш,яку не кожен може собі дозволити!!!
Правда-правда до 007 Показати IP 27 Березня 2014 20:52
поцікавтесь скільки часу в декретній відпустці в інших країнах перебувають, скільки допомог отримують? а що напевно 20 років тому 30 гривень в місяць вистачало на дитину? всі соціалки - з кровних і зауважте лише з офіційних зарплат. давайте разом - не красти, не чекати, не просити, бо не той багатий, хто просить, а той що дає.
?! до Правда-правда Показати IP 27 Березня 2014 21:21
Я так розумію ви доволі забезпечена людина, цікаво - як це з сукупного доходу ПРАЦЮЮЧИХ ОБОХ (!) батьків від 3 до 5 тисяч гривень в місяць забезпечити дитину і сім'ю всім необхідним. А коли батько працює один, а мати з дитиною (це якщо вона одна, а якщо є ще діти?) вдома в дектетній відпустці, це ви вважаєте однієї середньостатистичної зарплати має вистачити?!
Анонім до ?! Показати IP 27 Березня 2014 21:42
помиляєтесь. наш бюджет на місяць складає приблизно 5 тисяч. 1 дитина -студент. памперсів не треба правда, тільки вдягнути -взути - за квартиру заплатити - сумку з харчами і хоч гривень 200 в тиждень дати. мені 46 років, 30 років стажу, декрету - 2 роки. і я хочу щоб допомоги отримували НА ДІТЕЙ і в розумних не споживацьких розмірах.
1111 до 007 Показати IP 28 Березня 2014 12:00
Я не знала, що діти - це розкіш, і цю розкіш треба ще собі позволити. Я думала, що діти - це наше майбутнє, і народжуються з любові.
МАМА Показати IP 27 Березня 2014 21:15
ЦІКАВО ЦЯ ЕКОНОМІЯ БУДЕ ПОШИРЮВАТИСЬ І НА ДІТЕЙ ЯКІ НАРОДИЛИСЬ ЩЕ ДО ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ
Анонім до МАМА Показати IP 27 Березня 2014 21:27
Закон зворотньої сили немає!!!! А цей новоприйнятий закон вступить в силу з дня його опублікування в офіційному виданні, тобто в газетах "Урядовий кур’єр" та "Голос України"
Оля Показати IP 27 Березня 2014 21:44
Виплачувати слід, як раніше було, лише декретні. Ніяких допомог, хто хоче дитину - той і без оплат народить. А то як в анекдоті, що робите? - Дітей, бо більш нічого не вміємо. Підтримую правда-правда. В 2000 році була одноразова допомога 35 гривень, зарплата 180 гр., а памперс - 2 гр. Нічого не сиділи в декреті: не совались по магазинах і барах з колясками, а старалися вийти на роботу. А то тільки ниють, то ми багатодітні, то можіть і тд. Люди думаю, перед тим як родити за що і як будуть жити.
Правда-правда до Оля Показати IP 27 Березня 2014 21:48
ото ж. а то лише "дитячі" получили - все село гуде.в барі.
МАМА Показати IP 27 Березня 2014 21:54
тобто буде поширюватись на новонароджених ?
Правда-правда Показати IP 27 Березня 2014 22:01
не видаляйте коментарів тих, хто підтримує рішення Кабінету Міністрів України щодо встановлення в Україні єдиного розміру допомоги після народження дитини, про що йдеться в законопроекті № 4576 "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 23:10
Знаєте, що мамочки ви наші, родите і сидите в декретах до 6 років...а держава нехай платить??? та такого ніде в світі нема...в самих багатих країнах такого нема...а в нас краще піти в декрет. бо гроші добрі дають...а ви знаєте, що багатьом працюючим людям вже 6!!!!!! років не підвищують зарплати...бо нема з чого....високоосвідчені люди з величезним досвідом животіють на мінімальну зарплату, та ще й зрівняли всіх ...від самої вищої категорії до самої нижчої
Оксана до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 01:01
шановний, якщо ви не знаєте, то робоче місце зберігається для декретчиків тільки 3 роки, і гроші так само виплочуються 3 роки, на другу дитину 4 роки. І я виходжу на роботу, а заробітна плата яка була така і залишилися, тільки тепер я вже на цю заробітну плату живу не сама, а ще дитину треба підіймати.
Сонячна Показати IP 27 Березня 2014 23:37
Я згідна...Вони б ще по півлимона давали..щоб ото жили на ті гроші горе-батьки, а не діти... Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - причину....
м до Сонячна Показати IP 22 Червня 2014 18:00
А в нашій країні є можливість заробляти гроші? Хто думає про людей? Хай перевіряють яким сім'ям треба допомогу,сидять в своїх кабінетах і нічого нероблять,тільки те й знають як за кожну довідку взятки брати.
11 до Сонячна Показати IP 3 Липня 2014 19:28
можливість заробити? в нашій країні? ви що смієтеся!? в малих городах роботи взагалі нема.
Наталя Показати IP 8 Квітня 2014 13:10
Ціни підняли , допомогу зняли , а роботи немає! Самі хай проживуть на 1200 гр . зарплати з двома ( і більше) дітьми ! ВСЕ для людей !!!
ната Показати IP 9 Травня 2014 17:21
кабмін -хоче встановити-- тож може не встановлять???? було б добре аби передумали-скільки б вагітних перестало нервувати!!!!!!!!!!!!!!!!!
Марія Показати IP 22 Червня 2014 17:57
Хай зменшать депутатам зарплату!!!!!!!!!!!!!!!!!! чому економлять на дитячих виплатах. Ось наш президент думає про людей,ось наша влада. Козли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Червня 2014 20:24
Вот вот, вони отримують по 600 грн в день і ще позволяють собі на роботу не ходити, то на них гроші є? Скільки обїздила в світі от такого дійсно нема! Де той контроль за цінами який нам так гарно обідцяв пан Яценюк