USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцька міська лікарня терміново потребує кошти для порятунку хворих

14 Січня 2016 11:36
Оскільки у міській клінічній лікарні закінчуються стенти, медичний заклад потребує майже мільйон гривень для їхньої купівлі.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 14 січня.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, сьогодні до нього звернувся завідувач обласного центру кардіоваскулярної патології і тромболізису комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» Андрій Ягенський із проханням виділити кошти на здійснення безплатного стентування хворих на серцево-судинні хвороби.

Наразі у міській лікарні здійснили до 200 таких операцій, що допомагають врятувати життя лучан. Виділити 970 тисяч гривень планують, використавши частину коштів, передбачених на купівлю пільгових медикаментів, адже зупинити процес здійснення цих операцій неможливо – потреба у стентах виникає терміново.

Члени комісії підтримали цю пропозицію щодо змін до проекту міського бюджету на 2016 рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
В Показати IP 14 Січня 2016 11:58
"виділити кошти на здійснення безплатного стентування хворих на серцево-судинні хвороби" - ключове слово "безплатного" - а оплата за стени в касу як благодійний внесок кому іде???
лучанин до В Показати IP 14 Січня 2016 12:15
тебе сильно цікавить? ти краще поцікався чому у лікарів зарплата 1255 грн? а не про всякі там внески питаєш.
Ігор до лучанин Показати IP 14 Січня 2016 13:29
А в нас більші здирник і хабарник з умираючого гребете.А витрати у вас лікарів хтось рахує. Зарплата 1255 а витрати на мільйон. Коли ви вже вдавитесь у вас нема ні совісті не боїтеся Богі ні чорта. Як не тикнеш в мордяку баблом не шевелитесь.До собак ставимось краще, як ви ставитесь до нас.
Лучанк до лучанин Показати IP 14 Січня 2016 14:14
Видно, що Ви зовсім не орієнтуєтеся про що йдеться. Моя сім'я в 2015 році мала змогу відчути що таке стентування. Є обов'язкова благодійна плата це в районі десятка тисяч ( як кому) плюс ВИНАГОРОДА лікарю ( тому, в якого зарплата 1200). Не хоче працювати лікарем , то хай йде на шахту, або Кромберг там більші зарплати
ас Показати IP 14 Січня 2016 12:51
а на камери відеоспостереження гроші шукають скоро люди вимруть за ким спостерігати будете
Анонім Показати IP 14 Січня 2016 15:11
Якщо на стенти ідуть гроші з бюджету в який я плачу податки, то чому за ті ж стенти я маю платити в лікарняну касу? Хто розбереться?
Анонім Показати IP 14 Січня 2016 15:26
У Ягенського самого грошей тьма Джип за джипом ,хати..От нехай і поможе волинянам