USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Луцького слідчого затримали на хабарі. ФОТО

22 Серпня 2016 17:23
Слідчого відділу Луцького відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області викрили "на гарячому" - під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

"Винагороду" правоохоронець вимагав за закриття кримінального провадження.

Зараз органом досудового розслідування проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких працівнику поліції оголосять про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.
Ініціюватиметься також питання про обрання йому запобіжного заходу та його відсторонення від займаної посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дятел М.В Показати IP 22 Серпня 2016 17:32
На скільки вся система корумпована і прогнивша ... Тільки жосткими мірами покарання можливо перемогти цю " епідемію " . Взяти за приклад і перейняти опит в країні : - Китай ...!!!
Просто лучанин до Дятел М.В Показати IP 22 Серпня 2016 17:52
Приклад для міліції - Сингапур.
Просто лучанин Показати IP 22 Серпня 2016 17:42
Враховуючу заказуху ВН про ментів, без фамілії і детальної інфо - ця новина це просто "водичка".
перехожий Показати IP 22 Серпня 2016 18:16
Юга-алкаш наведе порядок.
DEXTER Показати IP 22 Серпня 2016 18:37
Вкажіть прізвищегероя
ройко до DEXTER Показати IP 28 Серпня 2016 22:52
демидюк антон анатолійович 1.04 .1993р.н
Анонім Показати IP 22 Серпня 2016 18:59
за це йому буде штраф у розмірі 200 доларів - боротьба з корупцією в Україні в розпалі- олігархи задоволено потирають животи, а народ в шоці
Рефоратор Показати IP 22 Серпня 2016 21:08
За цей рік більше хабарів ніж за років п'ять в міліції. Щось не чути Рижкова і шарикових.Шпизі подякуйте за реформу. Лапін від вже як свого Вальчука, себе він супер адвокат!!!!
саня Показати IP 23 Серпня 2016 01:30
може зуба затримали?бо він вже хапає усіми кінцівками.
Волинянин Показати IP 23 Серпня 2016 02:26
Бачив сьогодні це все на власне очі.Раніше вже не раз доводилось спостерігати за цим слідчим,як він дам водить в ресторани,п'є елітні алкогольні напої і розкидується грошами,а тут он воно як вийшло;)
ЛУЦЬК Показати IP 23 Серпня 2016 08:38
ХАТИЯ ВІТАЄМО РЕФОРМА ВСЕ ДАЛІ І ДАЛІ СТАЄ УСПІШНІШОЮ!!!
ой! Показати IP 23 Серпня 2016 09:38
чи можуть жити чесно і працювати громадяни, які живуть в державі, влада якої постійно намахує і на..обує людей на рівному місці. треба взяти кожного держпрацівника за жопу хто має будинки, рендж ровер, лексуси...як це вони їх придбали за державну зарплату у 2000-2500 тис.гривень, а потім вже ловити на хабарях простих слідчих, лікарів і т.д. 200 доларів всього навсього 5тис. гривень. а держави відмиває мільйони і за це їм ніколи нічого не буде. Дожилися!!!!!!!!!
свідок до ой! Показати IP 24 Серпня 2016 09:46
Це ви правду кажете .....державу розкрадають а тут за якихось 200 доларів хай дадуть зарплати відповідні їхній роботі
ройко до ой! Показати IP 28 Серпня 2016 22:57
Так це тільки квіточки .Вони себе не хочуть очищати, то нам треба всіма силами їх заставити ( КарпукаОлександра Ратнівського пройдисвіта) піти у відставку а не звалювати що то нібито Найдич це все хабарництво організував .цей карпук все організував.
Даніліна Показати IP 27 Серпня 2016 23:25
Та цей слідчий ніякий не хабарник, це провакація.....він порядний слідчий і людина....а наша прокуратура нехай серед своїх колег документує хабарників, які на роботу приїжджають на новеньких іномарках при зарплаті 4000 гривень, і живуть в хоромах у передмісті(Зміїнець, Боратин, Рованці, Струмівка, новобудови за Там-тамом)ходять на роботу в італійських туфлях і костюмах відомих брендів..... чи не на хабарях розбагатіли????
ройко до Даніліна Показати IP 28 Серпня 2016 22:49
Я дуже добре знаю весь цей цирк .цей слідчий по прізвищю Демедюк Антон Анатолійович 1 .04 1993року народження разом зі своїм братом близнюком Андрієм родом з Ратнівщини звідки і сам їхній начальник пан Карпук Олександр. І щоб ви мені не казали я ніколи не повірю щоб цей малий сам без вказівки свого Карпука брав гроші . Адже цей Антон видно сильно потратився на Андрійовому весіллі так сильно що аж не вистачило грошей .І прийняв мудре рішеня взяти великий "кущ".Але якби ви всі знали яке було розкішне весілля у рядового слідчого земляка Карпука чкий також шикарно гуляв і засипав гостей золотими подарунками.І якщо взяти того кота паршивого Карпука за шкірку то він вмить признається що то він підставив молодого слідчого.І явам скажу що в слідчому відділку без пана карпука жодна справа не закриється і це все брехня що Карпук Олександр тут не причьом а роблять НАЙДИЧА цапом Відбувайлом.Якщо взяти всі справи що відносяться до транспортних засобів то цей які перебували на штраф майданчику жодна машина без ХАБАРЯ не поверталася власникам . Під так зване "Особисте зберігання"і цей саме Карпук організував стійке злочинне угрупування по вимагання ХАБАРІВ.ну і у нас як завжди попався рядовий 23ий Антон який так був зашифрований .отак у нас боряться з ХАБАРЯМИ!!!!
Борода Показати IP 28 Серпня 2016 10:38
минус 1
Вася Показати IP 31 Серпня 2016 21:12
А що йому світить???