USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На хабарі у 400 тисяч взяли двох керівників волинської «податкової», - офіційно

10 Лютого 2015 08:43
Головне слідче управлінням Генеральної прокуратури України та працівники ГУБКОЗ СБ України 9 лютого цього року задокументували злочинну діяльність двох керівників Головного управління державної фіскальної служби України однієї з західних областей. Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, мова - про Волинську область.

Встановили, що заступник начальника Головного управління за попередньою змовою з начальником управління податкового аудиту, вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 400 тисяч гривень. Ці кошти вони отримали за не відображення у акті перевірки одного з ТОВ виявлених порушень податкового законодавства та не донарахування податків на суму майже 3,5 мільйона гривень, - про це інформують в управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вищевказані службовці затримані в порядку статті 208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені.

Дії затриманих кваліфікували за частиною 3 статті 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третіх осіб будь-яких дій з використанням наданої йому влади, поєднаному із вимаганням).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Наразі проводиться комплекс процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
фінансист Показати IP 10 Лютого 2015 08:49
Цікаво чому ніхто не задається питанням, що бюджет України приймали з розрахунку курсу долара по 17, а зараз який курс?! Ви уявляєте чим це загрожує???!!!
Дмитро до фінансист Показати IP 10 Лютого 2015 08:52
да всім пох...
Катя Показати IP 10 Лютого 2015 08:58
От якби новина була про те, що на хабарі вчителя зловили (як колись Калуша на 500 грн), то налетіли зараз би коментувальники, а так - податкова, 400 тисяч, нецікаво, в них там це звична справа...
Igor. Показати IP 10 Лютого 2015 09:09
От су....ари, тільки прийшли на роботу і вже хабарі... А солдат не мають в що вдягнути... Шваль паскудна!!!
Лютий капець Показати IP 10 Лютого 2015 09:11
І це під час війни та після Небесної сотні.......нова обласна влада просто радує....
Віктор Показати IP 10 Лютого 2015 09:14
Чомусь згадується як митницю перевіркою накрили, і гроші звідти пакетами виносили. А як до суду дійшло - виявилося що там лише якийсь один митник десь 14 000 грн (чи щось біля того) хабаря взяв... а всі інші торби з доларами і євро з шухляд митників поки до суду то й миші з"їли. чомусь думаю що тут вийде так само
Боець за них Показати IP 10 Лютого 2015 09:27
а навіщо йти воювати коли всі крадуть, за кого воювати, депутати крадуть, митники крадуть, податкова краде?
... Показати IP 10 Лютого 2015 09:28
Вищевказані службовці затримані в порядку статті 208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені. вилучені і....де вони?
ланчик до ... Показати IP 10 Лютого 2015 09:33
Громадяни, не хвилюйтеся,гроші в надійному місці,ми вже про них не почуєм :))
Вася Пєтькін Показати IP 10 Лютого 2015 09:50
А кого конкретно... слабо написати
лучанка Показати IP 10 Лютого 2015 10:31
вони не можуть сказати кого взяли ще деребан не пройшов, ось тобі і бородьба з карупцією, а ви відправляйте своих синів захищать цю мерзоту яка все хопає і все мало. стріляти тільки стріляти цю мерзоту.
Волинь Показати IP 10 Лютого 2015 10:35
Мабуть прізвища цих гнид путін та лавров, раз усі писаки бояться їх написати. Пишіть правду і до вас повернеться довіра. А так це трьоп ( не путайте з трипером). Коли вже професіоналізм повернеться в наші засоби інформації ? Одні ПОНТИ , на жаль.
12 до Волинь Показати IP 10 Лютого 2015 13:35
дурню, йде розслідування, до рішення суду ніхто тобі прізвищ не назве
А Показати IP 10 Лютого 2015 10:51
А при Януковичі менше брали
Че Показати IP 10 Лютого 2015 11:05
Ваньо і Полюхович?
IGOR до Че Показати IP 10 Лютого 2015 12:06
Правильно прізвище Вандьо.
я Показати IP 10 Лютого 2015 12:18
А це не Конечна ? Бо та при всіх владах "працює", її пора вже давно в шию виперти, це позор для податкової!
Ми до я Показати IP 10 Лютого 2015 15:31
Ну що за нікчема як тільки випадає нагода блює ненавистю і злобою. На що ти розраховуєш-що читачі які не знають хто така Конечна поведеться на твою чорну заздрість? Xоча чому там заздрити. Перед Богом тільки за себе будеш відповідь тримати!!! Люди не дурні, не звалюй з своєї хворої голови на їх!
Андрюша Шаріков Показати IP 10 Лютого 2015 15:39
Помста Тимейчука:-)
Володимир Показати IP 10 Лютого 2015 16:19
В княжому місті взагалі брат сестрі посаду начальника купив і нічого справляється))) Люстрацію пройшла!))))
з княжого до Володимир Показати IP 12 Лютого 2015 09:22
Це не сестра убозівця з волинського клондайку Мандзяка????
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2015 22:15
Чуй В.В. Вандьо, Полюхович , це заробітчани з сусідньої Рівненщини... жили на одній квартирі ... що ще можна говорити ! а про СБУ що сказати на злодію і шапка горить зразу "криша" заступилась за "Кроноспан" підприємство яке чесно не хотіло заплатити податки... ))))) то дало хабара так простіше !!! і все тепер податкова буде боятись нас перевіряти і ми як не платили, а тепер взагалі забємо на державу Украіну бо все виводим в "овшори" .
Віра до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2015 11:58
Не варто всіх гребти одним гребенем, до чого тут те що вони з Рівненщини? Якби на хабарі взяли місцевих, вам би було легше? Думаєте нема в нас хабарників? Чи наші всі чесні?
Прокурор Показати IP 10 Лютого 2015 22:20
От побачимо як "Кроноспан" заплатить цих 3,5 млн в бюджет якщо чесні такі , самі визнали що ухилилися від оподаткування!!!
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2015 22:45
коментар було видалено
До Ми Показати IP 10 Лютого 2015 22:52
коментар було видалено
Лучанин до Лучанина Показати IP 10 Лютого 2015 23:02
Ти вибач та ти не зовсім правий !!!!!! чому всі думають як не заплатити ? Плати в бюджет , а не домовляйся про "скидки" це ж тобі не на базарі !! Будь чесний і ці питання навіть не виникатимуть, а в нас на Волині завжди одні і ті самі "попрошайкі" навіщо платити більше , це принцип наших славних бюджетоутворюючих підприємств.
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2015 23:11
В мене була перевірка, де надумано придумали порушення і погрожуючи сказали що якщо готівкою заплатиш, то буде 250000, а якщо ні, то складуть акт і заплачу 500 тис. Я відмовився. Був складений акт на 500 тис. Я звернувся до суду і виграв справу. Але скільки є знайомих які заплатили, бо боялись їхніх погроз і тиску, то свідоцтв не видають, то на перевірки часто приходять і заважають тим самим працювати, а ще боялись що не виграють в суді.
Чуя геть Показати IP 10 Лютого 2015 23:14
Виженіть вже Чуя з податковоі, бо ж всі добре знають що це він примушував брати хабарі
Катерина до Чуя геть Показати IP 11 Лютого 2015 10:08
Не знала, що хабарі примушують брати. Якщо люди злодії-хабарники, то давайте не звинувачувати інших в їх вчинках.
люстратор до Чуя геть Показати IP 11 Лютого 2015 10:10
Неварто паплюжити Чуя. Для цього є люстраційний комітет!
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2015 23:15
Молодець що не злякався !!! Кожен хай вирішує сам за себе , не рахуй чужі гроші ))) в кожного бізнес різний !
Роза Фраєрман Показати IP 10 Лютого 2015 23:28
За того Вандьо вже давно сайт "Антикор" інформацію подавав, що хабарник і корупціонер. Але це все команда Чуя, жили пацани на одній квартирі, там і планували разом, кого з підприємців на счетчик поставити. Там ще такий Бондарук є,що місце в Чуя недавно купив .
Артем до Роза Фраєрман Показати IP 11 Лютого 2015 09:55
Пані, уважно читайте сайт ''Антикор'', звертайте увагу на інаціали, зовсім інша людина. А якщо ви так обізнані хто що робить, то йдіть в прокуратуру і давайте свідчення і докази! А то поливати брудом під чужим ім'ям це не зовсім етично.
люстратор до Роза Фраєрман Показати IP 11 Лютого 2015 09:59
Антикор писав про Вандьо Ігора, а це інша людина
Вовчик Показати IP 10 Лютого 2015 23:41
Зараз в податковій знову зміни будуть , зберуться наші мільйонери (єрімеєви, івахіви, мартинякі, палиці, столяри, голіви, галкевичі та ще паку активістів ) і почнуть кандидатів пхати щоб ПДВ вчасно відшкодувати або "фіктаря" в кредит запхати, а потім всім кричати скільки ми добра людям зробили!
Лучанин до Віри Показати IP 12 Лютого 2015 00:15
Правильно вистачає і наших хабарників то нахрена нам ще й Рівненських . Як некрути корупція буде бо знею боряться невтому руслі !!! ДАЙТЕ ЗАРПЛАТУ ЛЮДЯМ і все вирішеться само собою !!!!!!
Омеліна Показати IP 12 Лютого 2015 09:25
Прошу Мандзюка заплатити і направити високопрофесійну сестру до Луцька в обласну. Дай допрацювати!!!!!
Катерина Показати IP 12 Лютого 2015 09:41
Перш ніж кричати, що Чуй В.В. хабарник і корупціонер, проаналізуйте його роботу з часу призначення на посаду, порівняйте результати з попередником. Не будьте маріонетками в руках олігархів-мільйонерів, думайте своїми головами, досить бути сірою масою. Хабарники не збільшують надходження до бюджету, не викривають корупційні схеми мільйонерів. Здається комусь той Чуй поперек горла став, заважає "працювати". Пишете: ДАЙТЕ ЗАРПЛАТУ ЛЮДЯМ, а де вона візьметься, якщо не хочуть олігархи чесно працювати,сплачувати податки???
111 Показати IP 12 Лютого 2015 15:59
Зарплату можна дати тільки тим, хто працює, наприклад інспекторам з Луцької ОДПІ ( крутяться як бджілки). А ремонт в Луцькій ОДПІ - його там не було ще від здачі адмінбудівлі в експлуатацію. Якщо зайдеш в туфлях на шпильці, то можна їх загубити там в дірявому лінолеумі, який покладено на пісок, бо будівельники цемент який мав би бути в цементній стяжці - вкрали.
ангел до Катерини Показати IP 13 Лютого 2015 20:10
Ви часом не в кадрах працюєте, що так захищаєте Чуя? Поперединики такі як Сінгаєвський, Перкарчук це податківці з великої букви, а Чуй слова звязати не може а бачить лише грошові одиниці. Гнати його треба давно і всіх кого він привів із собою. Яценюк з трибуни кричить що заборонені перевірки малого бізнесу, але Чуй підписує наказ на проведення фактичних перевірок, які доручає проводити своєму співмешканцю-колезі Федишину (начальнику касових операцій). Гнати і не допускати їх до перевірок. На що дивляться правоохоронні органи і відділ корупції чи вони заодне з Чуєм? Чуй привів своїх людей з Рівненщини на посади, які були зайняті кваліфікованими працівниками, і без поясненб їх позвільняв або довів до того, що самі пішли, хіба це нормально?
Катерина до ангел до Катерини Показати IP 14 Лютого 2015 17:42
Я не працюю в кадрах. А Ви ангел здається працівник податкової. Треба вміти не слова зв'язувати, а роботу робити. Тих хто працює чесно без корупційних схем Чуй не перевіряє. зараз не ті часи, що потрібно тихо сидіти на посаді закриваючи очі на махінації олігархів. Заважає Чуй, то давайте будемо поливати людину брудом, обзивати хабарником, приплітати звільнення з посад людей.
Іван Показати IP 23 Жовтня 2015 16:26
Чув, що одного вже випустили і на службі поновили :) Слава нашому суду !