USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині поліція вилучила ₴720 тис., які видавали учасникам сітки Порошенка. Відео

10 Квітня 2019 23:07
У селищі Олика Ківерцівського району прямісінько у приміщені селищної ради представник Петра Порошенка роздавав людям гроші. Близько мільйона гривень – таку суму привезли для того, аби розплатитись з «волонтерами», агітаторами учасниками сітки з підкупу на користь Порошенка.

Як повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини депутат Волиньради Олександр Омельчук, про заплановану виплату коштів йому вдалось дізнатись завдяки ініціативі по виявленню сітки з підкупу, яку він започаткував у Фейсбуці.
«Відбувалось все так: в будинку культури зібралась черга з людей, по черзі заходили і виходили з грошима», - пояснив він та додав, що на місце викликали поліцію.

Як зазначає ТРК Аверс, чоловік, який роздавав гроші намагався втекти і навіть вдарив чоловіка, який хотів його затримати.

Особу чоловіка, який роздавав гроші – встановили. Це колишній юрист Київської міської державної адміністрації Владислав Шустер. Тепер він працює на одному з державних підприємств. У чоловіка слідчі виявили при собі 720 тисяч гривнень.

Тривають слідчі дії не лише в Олиці, а і в Луцьку де Владислав Шустер орендував квартиру.
Депутат Ігор Лех припустив, що насправді сума була більшою, ніж 720 тисяч, адже частину коштів встигли роздати людям. Проте готівку вилучили правоохоронці.
Натомість самі ж «волонтери», які прийшли за грошима, чесно зізнались, що прийшли отримати плату за свою буцімто «безкоштовну» допомогу.

«Волонтери-агітатори отримують зарплату тут. Ми працювали у виборчий період, отримуємо сьогодні зарплату», – каже жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Руслана Показати IP 10 Квітня 2019 23:24
Дякуємо за вашу роботу)))
Ківерці до Руслана Показати IP 11 Квітня 2019 10:28
Без цих підкупів у другому турі брала б участь Тимошенко
Шок Показати IP 11 Квітня 2019 00:19
Отак і є можливість ще прожити 5 років.А потім за комуналку за 1 міс.віддадуть ту ж суму шо получити.Тупе стадо.
ага до Шок Показати IP 11 Квітня 2019 10:32
за комуналку в двічі більше якшошо)
Анатоль Показати IP 11 Квітня 2019 00:42
Я в шоце, брати та сестри
Патріот Показати IP 11 Квітня 2019 00:47
Молодці хлопці що затримали Порахоботів. Такіх людей побільше і в Україні будуть зміни в найкращу сторону.
Реаліст Показати IP 11 Квітня 2019 07:47
Цікаво, хто мінусував перший коментар?
12345 до Реаліст Показати IP 11 Квітня 2019 09:47
Патріоти! Захисники національності! Борці з агресором!
небайдужа Показати IP 11 Квітня 2019 08:31
У Турійському районі такеж саме відбувалося, і що огидно займалися цим голова РДА і його прихильники
знайко Показати IP 11 Квітня 2019 08:49
кКолишня завклубша Жненька координатор схем!!!!
знайко Показати IP 11 Квітня 2019 09:03
Організатор схем 100%колишня завклубша Женька
Лучанан Показати IP 11 Квітня 2019 09:25
І потім народ жаліється чому ми так погано живемо - бо обираємо того хто за мільярди вибори КУПУЄ, а потім на сотні мільярдів країну ГРАБУЄ !!!
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2019 09:41
Цікаво,а всі інші,за інших кандидатів працювали за ідею?не смішіть
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2019 09:45
А за інших кандидатів не платили?от цікаво!чи ви їх не бачили?
Анонім Показати IP 11 Квітня 2019 10:18
Віддайте цим бідним людям гроші, вони їх заробили. Звідки вони знали що це незаконно?
Гегель Показати IP 11 Квітня 2019 10:59
За роботу в комісіях ТРЕБА платити. Підіть попробуйте поволонтерити роздаючи запрошення на вибори, і ще через день на збори поїздіть волонтером за свої гроші... Тоді будете кукарікати зовсім інакше. Вдуплитесь, що два тижні довботні і ніч підрахунку голосів ВАРТІ гроршової винагороди. Поки людина довбодятел несвідущий, то і кукарікає за всіма дурниками шо все на виборах має бути на волонтерстві... та так виборів тих не буде! бо ніхто не піде в комісії за так.
СаШ до Гегель Показати IP 11 Квітня 2019 14:01
Згоден. Для цього треба підписати договір між працівником і роботодавцем, отримати по ньому кошти та сплатити всі податки! Хто як не президент мусить бути в таких справах прикладом? А так виходить що сам Гарант клав на закони і податки. Казну наповнимо кредитами МВФ. Отака х..ня, малята
IGOR Показати IP 11 Квітня 2019 11:22
Відверто кажучи, не був здивований. Тому що в Олиці на кожних виборах це роблять практично відкрито. Запитайте в місцевих жителів, вони Вам всю хронологію розкажуть.
33 Показати IP 11 Квітня 2019 21:31
Нормальні чесні люди роздавали гроші, бо купа отримає, і не роздасть а сітку придумає на бумазі.