USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На волинській митниці впіймали прапорщика-хабарника

14 Серпня 2014 08:00
Працівника державної прикордонної служби впіймали на корупційних діях. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, слідчий відділ прокуратури області задокументував злочинну діяльність старшого прапорщика державної прикордонної служби України контрольно-пропускного пункту "Митний пост "Доманово", який вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів США, за сприяння безперешкодного перетину державного кордону України іноземним громадянином, в якого закінчився термін перебування на території України.

Нині вирішується питання про повідомлення правоохоронцю про підозру та обрання щодо нього запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Люся Показати IP 14 Серпня 2014 08:24
А коли генерала впіймають? Оце буде улов!
иван Показати IP 14 Серпня 2014 08:36
я думаю що по суботах
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 09:20
Не смішіть мою сиву голову. Піймали прапорщика!!!! Що не поділився? Комусь не вгодив? Там всі беруть взятки і рука не дрогне. Вже такого бардака як на нашій митниці треба пошукати. Наглість , зверхність і... тупість.
прапорщик Показати IP 14 Серпня 2014 09:24
Бєс попутав *ля буду це вперше))
микола Показати IP 14 Серпня 2014 09:47
а чому ніколи не зловлять коли дають тисячі доларів? бо діляться з прокурорами чи як це розуміти корупція в області процвітае
Лучанин Показати IP 14 Серпня 2014 10:49
А головне те, що там всі хабарники, і нічого не міняєтся,,,,,,,,,,
111 Показати IP 14 Серпня 2014 11:22
Вот в этом и вся сущность Укров воровать везде и всюду!
кувалда до 111 Показати IP 14 Серпня 2014 11:28
я вважаю, що москалі давно все розікрали зі своєю корупцією (взяти лише останню олімпіаду і т.д.) ---ось це і є ваша сутність, яка відома на весь світ !
111 до кувалда Показати IP 14 Серпня 2014 11:33
Конечно дорогой и у тебя украдём всё то что тебе принадлежит и к себе утащим. А то вы вдруг стали великой нацией и у Вас всё есть!
111 до кувалда Показати IP 14 Серпня 2014 11:34