На «Ягодині» зіпсувався товар вартістю 35 тисяч доларів. Рішення суду
Товар польської компанії через невідповідність документів затримали працівники Ягодинської митниці. Однак через довгий термін зберігання продукція вартістю 35 043 доларів зіпсувалася, а тому представники компанії подали на митницю в суд. Про це інформує Під прицілом.
Причиною затримання товару стало те, що у товаросупровідних документах та наявним у вантажівці товаром є певні розбіжності, а тому товар затримали та розмістили на склад Ягодинської митниці.
Польська фірма вимагала в суді визнати дії працівників волинської митниці протиправними та стягнути кошти за зіпсований товар.
Натомість представники митниці заперечували проти позову, і просили його залишити без розгляду, оскільки позивач пропустив строки подання скарги до суду.
Свою позицію відповідачі пояснили тим, що про так звані протиправні дії працівників митниці позивачу стало відомо ще у травні минулого року, тоді як позов до суду фірма подала лише у квітні цього року.
Зважаючи на це, колегія суддів Волинського окружного суду задовольнила клопотання представника митниці та залишила позов без розгляду.
Разом з тим судді винесли ухвалу про закриття провадження з тих підстав, що вимоги позивача у частині стягнення збитків за зіпсований товар варто розглядати у межах господарського судочинства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Причиною затримання товару стало те, що у товаросупровідних документах та наявним у вантажівці товаром є певні розбіжності, а тому товар затримали та розмістили на склад Ягодинської митниці.
Польська фірма вимагала в суді визнати дії працівників волинської митниці протиправними та стягнути кошти за зіпсований товар.
Натомість представники митниці заперечували проти позову, і просили його залишити без розгляду, оскільки позивач пропустив строки подання скарги до суду.
Свою позицію відповідачі пояснили тим, що про так звані протиправні дії працівників митниці позивачу стало відомо ще у травні минулого року, тоді як позов до суду фірма подала лише у квітні цього року.
Зважаючи на це, колегія суддів Волинського окружного суду задовольнила клопотання представника митниці та залишила позов без розгляду.
Разом з тим судді винесли ухвалу про закриття провадження з тих підстав, що вимоги позивача у частині стягнення збитків за зіпсований товар варто розглядати у межах господарського судочинства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
правосудіє
Показати IP
5 Червня 2015 09:17
добро пожаловать в Україну, шановні іноземні інвестори!!!
Вася до правосудіє
Показати IP
5 Червня 2015 09:44
Саме так, добродiю, ласкаво просимо )))
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.