USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Пенсії в Україні у 2021 році підвищать п'ять разів

18 Лютого 2021 11:29
Кабінет міністрів 17 лютого затвердив бюджет Пенсійного фонду (ПФУ) на 2021-й. У ньому заклали кілька етапів перерахунку пенсій, що зачепить більшість українців на заслуженому відпочинку.

Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на Мінсоцполітики.

Зазначається, що доходи ПФУ складуть 495,5 млрд грн, з них з працюючих зберуть всього 293,8 млрд грн, решту доведеться компенсувати з державного бюджету. Витрати складуть ті ж 495,5 млрд.

Як будуть збільшуватися пенсії в 2021-му:

– в січні і в грудні 65-річним підвищать пенсії через зростання мінімалки (якщо вистачає стажу, вони можуть отримувати мінімум 40% від мінімальної зарплати);

– доплатять тим, кому виповнилося 75 років (близько 400 грн), і продовжать надбавку для тих, кому вже за 80 років;

– в липні і грудні підвищать мінімальні пенсії у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму;

– проіндексують пенсії орієнтовно на 11% (в березні або пізніше).

«Кошти Державного бюджету України на пенсійні програми складають 195,3 млрд грн, з яких на: сплату єдиного внеску за окремі категорії осіб – 27,9 млрд грн; фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень, призначених за пенсійними програмами, і дефіциту коштів пенсійного фонду України – 167,3 млрд грн», – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 11:37
Проситала- підвищать в 5 разів, аж очі округлилися
Хрен собачий до Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 11:46
Якщо 100грн.поділити на 5, вийде 20. Ні 100, ні тим більше 20грн.пенсіонера не спасуть, але очі замилять. :)
скептик до Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 12:23
ха-ха-ха !!!!!!! ВДАВЛЯТЬСЯ , щоб комусь щось дати. тоді собі не вистачить
Це наі до Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 13:39
палово. Повне.
Да уж до Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 13:40
клятий барига, все краде і краде. А 73% то є мудрі.
Лучанка Показати IP 18 Лютого 2021 12:45
Брехуни! Індексацію мали провести в березні гарантовано, тепер "або пізніше". А потім напишуть "або в наступному році". Ото маніпулятори!
Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 13:11
Страшно подумати скільки в такому разі буде вартувати хліб і молоко
Анонім до Анонім Показати IP 18 Лютого 2021 13:39
А як там поживають "зробимо їх ще раз разом"?
пенсіонер Показати IP 18 Лютого 2021 13:30
посадити вас на ту пенсю хочб на місяць
Підвищення Показати IP 18 Лютого 2021 13:46
На копійку зато реклама на міліон. Ви вже пятий раз пишете про те конспірологічне підвищеня .не дражніть пенсіонерів
Анонім до Підвищення Показати IP 18 Лютого 2021 14:07
ДО СОКИРИ КЛИЧЕ РУСЬ !!!!!!!!!!
123 Показати IP 18 Лютого 2021 16:55
пенсіонер отримав в лютому 2021 року пенсію 2000 грн. Вчора за комуналку однокімнатної квартири в Луцьку заплатив 3088 грн. Про яке підвищення йдеться