USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пограбували прокурора, який вказав у декларації багато готівки

13 Листопада 2016 22:58
Керівника Запорізької місцевої прокуратури №2 Романа Мазурика пограбувала банда невідомих.

Про це місцевому виданню 061.ua повідомили джерела в правоохоронних органах, - інформує Хвиля.

Інцидент стався вдень 12 листопада в будинку прокурора в Комунарівському районі міста.

Троє невідомих людей в масках і зі зброєю в руках увірвалися в будинок до керівника наглядового відомства і, погрожуючи, викрали велику суму грошей, коштовності і ключі від автомобіля BMW X5. Скільки саме грошей вкрали зловмисники, невідомо. Грабіжники втекли на автомобілі прокурора, - зазначило видання.

Відомо, що на момент пограбування в будинку юув присутній сам Мазурик. Про інших людей нічого не повідомляють.

В місті оголосили план «Перехоплення», але досі злочинців не затримали.

Прокурор поки не коментує те, що трапилося.

Роман Мазурик їздить на автомобілі свого батька - Володимира Мазурика, про що повідомив у своїй декларації.

Прокурор задекларував 152,8 тисячі гривень зарплати і 110 тисяч доларів готівкою.

Мати Мазурика працює суддею в Апеляційному суді Києва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Гапонюк Показати IP 13 Листопада 2016 23:08
Пошла экспроприация непосильно нажитого.Хлопцы оперативнее НАБУ работают.
опаньки Показати IP 13 Листопада 2016 23:10
перший пішов... хто наступний?
Ап Показати IP 14 Листопада 2016 00:49
Але ж роздайте бідним. Будьте Дон Кіхотами...
Тарас Григорович до Ап Показати IP 14 Листопада 2016 10:01
Нехай бідні самі візьмуть, а не чекають подачок. Чому бідний бо дурний.
васька до Ап Показати IP 14 Листопада 2016 10:01
Робін Гуд роздавав бідним, тупий ти люмпен
пеааавв Показати IP 14 Листопада 2016 08:41
появился..." Меч"...и в Украине.....
Михайло Показати IP 14 Листопада 2016 09:18
Молодці!!! Слава Героям України!!! Волиняни у нас цілина не орана. Десятину на АТО а усе інше на розвиток фермерства Полісся це ж державна програма Т.Г Шевченка і гайдамаків.
Боголюби Показати IP 14 Листопада 2016 09:29
А коли Філюка хтось струсоне в нього мабуть в кубометрах.
михайлу Показати IP 14 Листопада 2016 10:01
правильно, але ці су..и, прокурори, особливо судді не все показали в декларації але наші герої знають їхні морди
злий Показати IP 14 Листопада 2016 11:09
Цікаве прізвище у цього прокурвора - МАЗУ́РИК, мазурика, муж. (прост. бран.). Вор, жулик, плут.
Народ Показати IP 14 Листопада 2016 11:13
Їм 110 тис у о - пиль! Це як простій людині 110 грн. Правда, шановні судді?
Робін Гуд Показати IP 14 Листопада 2016 12:37
Горджуся цими Героями України що грабують Биків України шкода що їх мало. Це справжні партизани в тилу у ворога.