USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Поранений волинянин із батальйону «Донбас» потребує допомоги

29 Травня 2014 18:18
На сході України отримав поранення волинянин, доброволець із батальйону «Донбас», Валерій Калапуц, котрий наразі потребує допомоги на лікування. З цією метою відкрито картковий рахунок у банку на ім’я його матері. Про це повідомив активіст із Камінь-Каширська Богдан Козік.

Калапуц Валерій Адамович, 1987 року народження, мешканець села Добре Камінь-Каширського району Волині, пішов добровольцем у батальйон «Донбас», мав псевдонім «Хорват».

Вранці 23 травня 2014 року був поранений у бою з російськими терористами поблизу села Карлівка Донецької області. Ворожі куля та осколки гранати роздробили волинянину ноги.

Наразі боєць перебуває на лікуванні, для одужання та реабілітації йому потрібні кошти.

З метою збору добровільних пожертв побратими відкрили рахунок у КБ «ПриватБанк» на ім'я його матері – Калапуц Надії Адамівни. ІНН – 2249722246.

Номер рахунку – 29244825509100, МФО – 305299, ОКПО – 14360570. Призначення платежу: для поповнення картки – 5168 7572 5309 8737.

До слова, сьогодні, 29 травня, стало відомо, що батальйон добровольців Донбас увійде до складу Нацгвардії. Про це повідомив командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко у своєму Facebook.

"Мною, командиром добровольчого батальйону Донбас, ухвалене рішення прийняти пропозицію міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про створення на основі першої роти "Донбасу", батальйону спеціального призначення "Донбас" національної гвардії України", - повідомив він.

З його слів, батальйон спецпризначення формується як військова частина "нового типу" з мінімумом бюрократії, зі збереженням структури командування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 27 Травня 2014 11:51
Треба цю нформацію викласти на донецьких сайтах, місцеві допоможуть........
Андрій Показати IP 27 Травня 2014 11:54
А що він там забув???
рома Показати IP 27 Травня 2014 12:18
треба шоб хтось кинув в групу антимайдан вконтакті
дебілам Показати IP 27 Травня 2014 12:31
123 і рома ви що в сосну вдарилися? уроди вичислити б вас!
рома до дебілам Показати IP 27 Травня 2014 13:38
НІ то ти о пеньок вдарився, коли тебе стоячи родили.
Евроньюс до дебілам Показати IP 29 Травня 2014 20:35
http://ru.euronews.com/2014/05/29/ukrainian-military-helicopter-shot-down-during-fresh-fighting-near-slovyansk/
Місцевий Показати IP 27 Травня 2014 13:37
Коломоївська скотина. Скину фото та реквізити товаришам з Донецька та Луганська. Чи може місцеві чеченці нехай допоможуть, от наприклад Аслан. Провокатори, хєрої.Як на сході люди з незареєстрованою зброєю, так одразу ж сепаратисти та терористи. Як на заході, чи ПС з такою ж незареєстрованою зброєю, так одразу герої.
волинянка до Місцевий Показати IP 27 Травня 2014 16:05
треба розрізняти героїв і терористів.але що можна сказати тупаку.
Штірліц до волинянка Показати IP 29 Травня 2014 18:42
так-так! Герої!
Лучанин до волинянка Показати IP 29 Травня 2014 21:50
коментар було видалено
100 до Місцевий Показати IP 29 Травня 2014 19:12
Дяка Богу,шо наші місцеві аслани не такі тупі як деякі місцеві вампііри.Крові вам мало?Дикі звірі!
Анонім Показати IP 29 Травня 2014 18:49
ВСЕ ВОПРОСЫ К ОЛИГАРХАМ!
Анонім Показати IP 29 Травня 2014 19:09
Порошенко обіцяв платити таким добровольцям по 1000 в день. Скільки днів там був? Заробив на лікування?
109 Показати IP 29 Травня 2014 19:09
Людині погано,то шо? хай вмирає?Не будьте тварями! Хто був на сході в мирний час і на заході,той може порівняти,шо на сході більше жили в зубожінні. То що вони захищають? торгові центри з цінами для регіоналів чи свої нищеські зарплати?
103 до 109 Показати IP 29 Травня 2014 22:03
Вони захищають власну землю, де народилися, живуть і де будуть жити їх діти та внуки і .т.д. та свої сім'ї!!! Наші ж д**ілоїди "захищають???" державу в лиці олігархів! Є різниця?!!
Йуха до 103 Показати IP 29 Травня 2014 22:48
Вони не знають де могили їхніх дідів,мабуть як і ти . То яка може бути їхня земля? Ті хто місцеві ,не приїжджають з параши з боєм через кордон.
109 до 103 Показати IP 30 Травня 2014 08:26
В них не забирають їхню землю. Втім всім достанеться 1*2 землі. Памятай,шо вони живуть на землі,политій кровю голодомору і червоного теророру моїх дідів і поливали її діди тих,хто так р'яно захищає "свою". Втім нормальні люди і так все це знають. Відео, викладене захисниками східняків свідчить-шо це тварини вищого гатунку. Послухай,що вони говорять!Це ТВОЇ ЗАХИСНИКИ ЙОГО ВИКЛАДАЛИ. Ленін твій дід.Кривавий Ленін - твій дід!