USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розігнали стихійний ринок на Кравчука

3 Вересня 2016 16:28
Муніципали розігнали ще один стихійний ринок у Луцьку, – повідомляє прес-служба муніципальної поліції.

Сьогодні, 3 вересня інспектори відділу протидії стихійній торгівлі на звернення мешканців вулиці Кравчука розпочали ліквідовувати так званий “блошиний ринок”.

За час існування він рознісся уже на всю пішохідну частину вулиці Кравчука, бруд, що залишається після таких продавців створює незручності для мешканців прилеглих будинків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
SS Показати IP 3 Вересня 2016 16:37
Ще розженіть стихійний ринок Варшавський і Центральний, а то там теж торують нелегали
Лучанин до SS Показати IP 3 Вересня 2016 23:52
Романюк. Бариг вигнати за місто. Хто не хоче лишити реєстрації в паспорті. Гнати в шию. Дістали. Скрізь за них одні смітники.
Йован Показати IP 3 Вересня 2016 16:51
Якби ще так ловили і штрафували курців на зупинках! Чи у цій це компетенції?! А то дідів з бабами і дурний може гонити...
Anonymous до Йован Показати IP 3 Вересня 2016 17:50
Йолопе, ДЕ за межами зупинок є СМІТНИКИ???
Владі Показати IP 3 Вересня 2016 19:51
А коли розгонять фури ,з яких торгують на ПАРКОВЦІ??? Біля Варшавки автопарковок вже достатньо???
Наталія Показати IP 3 Вересня 2016 21:00
Прохання розігнати стихійних продавців на парковці Глобуса! Торгують на сонці м'ясом на брудних столах, салом! Ні заїхати на парковку ні виїхати!
Просто до Наталія Показати IP 4 Вересня 2016 23:26
Не треба було со&&ти на машину їздила б в маршрутці і було б тобі місце! Кожен заробляє гроші як може! Цих людей, які там ПРАЦЮЮТЬ - це певне робоче місце, зря... Це не найбільша проблема.
Анонім Показати IP 3 Вересня 2016 22:53
Д*біли , людина якусь книжку продає на зліб з солоком, і*іоти нова поліція ви до ОПГ діло майте ., 30 злочинів реєструється за добу а розкривається 1-3
12345 до Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 23:28
Муніципали до ОПГ не мають відношення. Ну й ось ці вказівки, які вони роблять - це вже повний пздц.
555 Показати IP 3 Вересня 2016 23:22
Людям жити нема за що,а вони розганяють...
ххх Показати IP 4 Вересня 2016 09:24
а з валютниками боротись слабо?
не без греха Показати IP 4 Вересня 2016 11:29
на валютчиках заработаешь, а с деда что возьмёшь?
просто Показати IP 4 Вересня 2016 20:16
розігнати простих людей, які на буханку хліба хочуть заробити, продавши щось, що колись купили, то ви можете, ідіоти. В скрутний час, коли й так ледь кінці з кінцями люди зводять, їх ще й ганяти ? А понабирали бариг в муніціпалку, і з наших карманів їм зарплату платите, щоб вони нас гноїли ? Безсоромність та ганьба Романюку та всій сволоті , яка з ним. В любому місті України є "блошині ринки", тільки в Луцьку, це не можна. Немає влади у Луцьку !!! Це останній раз таких падлюк вибрали. Треба ту всю сволоту в міськраді порозганяти, то може прийде той, хто справді буде думати про людей, а не про свої кішені.
саша до просто Показати IP 5 Вересня 2016 09:05
все в твоїх руках)))))))))))
Лучанка до саша Показати IP 6 Вересня 2016 15:16
Я живу у будинку, де організували "нелегальну" торгівлю. Не раз спостерігала, як після того, як мешканці викидали сміття, торгівці діставали його з баків та торгували ним. Після себе залишали бруд. Це не один-два "дідусі" як Ви пишете, а ціла делегація! Запросіть їх під свій будинок -хай торгують, якщо Вам їх так шкода!
Лучанка до саша Показати IP 6 Вересня 2016 17:14
Підготуйте петицію до міськради, де попросіть перенести цей "блошиний ринок" під ваш будинок! Плюс вам в карму!!!