USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Що коїться з цінами на ринках Луцька

29 Листопада 2014 14:05
Щось дивне відбувається з крупами, особливо з гречкою. Ціни на неї на ринках «підскочили» майже вдвічі. Про це повідомляє «Волинська газета».

Отож, у середу на Центральному ринку Луцька вартість круп (за кілограм) була такою:

Гречка – 17 гривень

Рис – 15-16 гривень

Пшенична, ячна, перлова крупи – 5-6 грн, «Геркулес» – 10 гривень.

Цукор тримається на позначці – 8,50 гривень, макарони – 8 гривень (20 гривень – 3 кілограми). Вражає стабільністю ціна на картоплю і овочі: картопля – 2,50 гривні, морква – 2 грн, буряк – 3 грн, капуста – 1,50-2 грн, пекінська – 8 гривень.

Для зміцнення імунітету холодної пори всі ми потребуємо вітамінів. Отож,

Мандарини – 20-25 гривень (за кг).

Лимони – 26-28 гривень.

Гранати – 20-25 гривень за штуку.

Хурма – 21-28 гривень.

Апельсини – 18 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Вацык Показати IP 29 Листопада 2014 14:08
Жить, стало лучше, жить стало, веселей !!!
Так до Вацык Показати IP 29 Листопада 2014 14:16
Жити по НОВОМУ!!!
Анонім до Так Показати IP 29 Листопада 2014 17:50
Більше, більше поакГащень від Гейволюціі Жидності, щоб всі прозріли!
дідо до Вацык Показати IP 29 Листопада 2014 14:18
Ложка.лапті- чемодан-Лугандонія.
Місцевий до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 14:31
А іншу якусь, більш оригінальну думку, видати слабо? Це на кшалт: " У всьому свекруха винна". Хоча, прогрес, що не Путін:))
Експерт до Місцевий Показати IP 29 Листопада 2014 15:59
ЩОБ ВИДАТИ ОРИГІНАЛЬНЦ ДУМКУ, ТРЕБА МАТИ ІНТЕЛЕКТ. А ВІН ЙОГО ДЕ ВІЗЬМЕ?
Анонім до Вацык Показати IP 29 Листопада 2014 17:15
Так все надеялись,что черная мавпудель накормит.Надежды умрут с заоблачными ценами.
бюджетник Показати IP 29 Листопада 2014 14:18
Тому що всі терплять кризу, крім ТОРГАШІВ. Одні ТОРГАШІ свого не упустять. Базарників треба карати - роблять, що хочуть. Уже кожна баба киває на долар, хоча й не бачила, як він виглядає. Мовчу вже про ПЕРЕКУПЩИКІВ - спекулянтів...
дідо до бюджетник Показати IP 29 Листопада 2014 14:19
Ці торгаші тебе дармоїда на шиї утримують.
Анонім до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 15:08
А якщо людина пропрацювала 40 років і, нарешті, заробила на пенсію, її теж торгаші утримують ? Та вона за 40 років стажу своє сплатила.
дідо до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:13
У 60ть ще можна працювати.
Місцевий до бюджетник Показати IP 29 Листопада 2014 14:33
А якщо майже вся країна з менталітетом торгашів? Країну продали, а ви не розумієте цього.
Що коїться - Показати IP 29 Листопада 2014 15:10
пи**ець, вибачте, коїться...
123 до Що коїться - Показати IP 29 Листопада 2014 18:37
Да нет,это правительство заботится о здоровье нации.Переедание ведет к ожирению ,диабету и еще целому букету болезней.Так что слава правительству во главе с Сеней,слава украинскому электорату.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:12
Хто небудь відчув падіння нафти у ціні ? Як був бензин дорогий, так і залишився. А страшилками про її подальше зниження Росію не налякаєш. А от нас навпаки. Ціни росли, ростуть і будуть рости, а може навіть і стрибати.
дідо до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:15
менше на Путлєра молись.
Шмоц до дідо Показати IP 29 Листопада 2014 16:00
в тебе параноя?
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:46
а чому видалили мій коментар!!!!!!!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 15:51
дограються наші політики до того, що закінчать гірше "папередників"!!! Фанарних стовпів вистачить усім!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
OTAK OT до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 17:48
це вже пук з твого рота, нічого ніхто вже робити не буде. хто оплачувати буде наступний майдан? нема таких. шиди й так добре прилашувались.
Анонім до OTAK OT Показати IP 29 Листопада 2014 18:09
ніхто нічого не буде проплачувати!!!! я думаю що ніхто не пробачить тисячі смертей на сході!!! і фінальна фаза АТО буде у Києві!!!! А проплачувати нічого не треба - бо ми українці сильні та незламні духом!!! А війна на Донбасі теперішнім політикам вигідна, щоб відволікти народ від проблем насущних!!!
знаючий Показати IP 29 Листопада 2014 16:11
це тільки початок. Сала Україні! Героям сала!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 17:49
Більше, більше поакГащень від Гейволюціі Жидності, щоб всі прозріли!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:54
Це перемога!!! Це миздобули!!!!!!!!!!!!!!!!!!
версія Показати IP 29 Листопада 2014 20:55
За особистою вказівкою Путіна ФСБ РФ через своїх агентів на ринках Луцька різко і необгрунтовано підняло ціни на продукти першої необхідності. Це змусило мережеві супермаркети та продовольчі магазини теж підняти ціни. Відповідно, ціни зросли і в інших містах України. Отже, винні Путін і ФСБ:-)
Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 23:43
Торгашам криза до дупи. ВОНИ ЯК НА ТОВАРАХ 100-200% НАЦІНКУ РОБИЛИ, ТАК І БУДУТЬ РОБИТИ! З бІДних ХТО ЯК МОЖЕ, ТАК І ЗДИРАЄ.
саша до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 10:40
Іди торгувати і будеш тоже 200%націнки ставити))))
саша до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 10:40