USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Скільки обійдеться Волині залатати «революційні дірки»

19 Вересня 2014 13:24
З волинського бюджету планують виділити кошти, аби встановити нове скло у вікнах і дверях приміщення облради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики сьогодні, 19-го вересня.

До депутатів облради звернулися представники КУ «Управління будинком Волинської обласної ради» про виділення коштів для заміни скла», - розповідає директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк.

«Вартість заміни скла - 60 тисяч гривень», - коментує для Інформаційного агентства Волинські Новини Никитюк.

Нагадаємо, 19-го лютого, 2014-го року десятки агресивно налаштованих юнаків, не дочекавшись поки їх пропустять всередину, почали бити скляні вхідні двері, а згодом декілька вікон ліворуч від входу.

Тоді організатори акції протесту не схвалили їхні дії, проте визнали, що мітингувальники керувалися емоціями, викликаними кривавими подіями у Києві на Майдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
патріот Показати IP 19 Вересня 2014 13:27
Хе-хе...от "розумники"!:) Люди - ви лише подивіться кого ви привели до влади! Гузь, Пирожик, Данильчкук... громили, а за кошти людей, громади... ремонтувати?! О це так дааа... О то так і далі людей будуть "використовувати"!!! І так в усьому від таких "патріотів"!!! Ганьба!!!
DJYJ до патріот Показати IP 19 Вересня 2014 13:42
і яка *влада* у них ? право покричати і не більше, хто був при кориті той і залишився, реально змінили лише Климчука на Гунчика, а то те саме хуано тільки іншого кольору
Анонім до DJYJ Показати IP 19 Вересня 2014 14:43
Пирожик став першим заступником голови ради, Гузь - заступником, Данильчук "по дружбі" з Гузем громив... Пустовіт привів в ОДА всіх своїх БЮТівських "воздыхателей" - мало? І зараз продовжують у всі відділи "всовувати" людей просто з вулиці бо просто однопартійці або дружарики і треба роботу дати!!! Це нормально???
Анонім до патріот Показати IP 19 Вересня 2014 19:15
Ґей, долар по 15, ґей-ґей!!!
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 13:33
А Гузь ще сидить при владі, то нехай і платить свої кошти, або геть. Ганьба!!!!
небайдужий Показати IP 19 Вересня 2014 14:10
Треба організувати збір підписів з вимогою до Гузя, Пирожика і далі по списку, про відшкодування збитків з їхньої зорплати
Анонім до небайдужий Показати IP 19 Вересня 2014 14:45
А депутатам, дорослим мужикам, слабо цим молодим ГузеПирожикам пред'явити? Стидно за дядьків, що пацанву злякались!:(
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 14:20
Ну, скоро Гузь буде недосяжний піде у ДЕПОТАТИ
Луцьк до Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 14:27
Піти то піде,а де гарантія,що стане народним депутатом.
Анонім до Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 14:46
Да хр...н хто за нього проголосує!!!:)))
нововол до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 15:00
Шахтарський Нововолинськ за Iгора Гузя-патрiота та добродiя!
Лучанин Показати IP 19 Вересня 2014 14:46
Аааа - це Г... скрізь влізе, бо всім відомо, що Г.... не тоне.
МВ Показати IP 19 Вересня 2014 16:07
провести експертизу по фото..хто бив, хто шкодив майно..хто кидав каміння... привести..заставити робити за свій кошт.. і стояти над ними клято, щоб робили якісно!!! Тим то, ми шановні і відрізняємося від Європи...що там перед тим як зірвати бруківку і взявши її в руки з метою кинути у щось.... людина знає... штраф 1000 євро+ тюрма 3 роки..а у нас можна сопливому все і нічо за це не буде.. у нас ніхто ні про що не думає... бо нема ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! тому і в Європі нас не ждуть...а про коктелі молотова почитайте... будете приємно здивовані.. в демократичній США-19 років тюрми... тому то ми і відрізняємось від них..... безнаказаністю((((((
Дончанин до МВ Показати IP 19 Вересня 2014 16:44
коментар було видалено
котя Показати IP 19 Вересня 2014 16:16
зайві хвилювання. гузю не бачити не то що верховної, а й обласної ради наступного року. хлопченя з розумними очима і наглою м..рдою уже настільки остопиз..іло людям, що гнатимуть його з усіх зустрічей. а тепер найважливіше. депутати, які проголосують за виділення коштів із так бідного обласного бюджету на ремонт того, що наробили гузьониші, не вартуватимуть і голосу на наступних виборах. зрозуміло, гузь скаже, що він не причому, скаже, що революція гідності і ще купу вовни наплете, а ви дурні розвісьте вуха і губи і тисніть кнопки як покірні ягнята. це теля мало б давно на своїй посаді відремонтувати ті двері, бо воно тоді керувало тою дикою масою, яку ніхто не зупиняв, і для чого було нищити, революційонери блін.
До всіх Показати IP 19 Вересня 2014 17:58
Гузь не бив, бо вже застарий. Які притензії до нього, чи тим більше Пирожика? То колись Ігорьку в одному місці крутило, а зараз з себе солідного дядька корчить.....був там ще один....підростаючий Гузь....вічний революціонер, при чому не Данильчук. Хто ходив на Майдан, той знає, кого там вічно тягнуло на подвиги......
))) Показати IP 19 Вересня 2014 23:22
есть предложение найти тех, кто бил (вместе с теми, кто привел) и пусть задницами будут закрывать окна всю зиму. должна же быть какая-то польза от безмозглых.
ломал гузь и данильч Показати IP 20 Вересня 2014 10:29
для устрашения быдла теперь за свои пусть ремонтирует