USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Сирота з Волині, який дивом вижив на Майдані, лишився сам-на-сам з хворобою

8 Квітня 2014 17:30
Громадська організація «Україна + Польща» закликає небайдужих земляків допомогти герою Майдану родом із Нововолинська - круглому сироті, що дивом залишився живим.

Віталій Грабовський із 3-го грудня 2013 року стояв на Євромайдані у Києві. Робив усе, що наказували – розбивав бруківку, носив шини, ходив зі щитом і довбнею на «Беркут», доставляв поранених, рубав дрова, стояв на барикадах…

Наприкінці лютого організм хлопця не витримав навантаження – захворів на запалення легенів. Зліг у госпіталь. Не долікувався, важко ходити і дихати, - повідомляє журналіст Анатолій Бідзюра.

«Лікувався у Тернополі, потім знову у Києві. Здоров’я, як не мав так і не має. Потрібне дуже серйозне лікування. Має три пропозиції – у Феофанію, Дрогобич і Трускавець. Воно то добре, але потрібні гроші на медикаменти і на дорогу. На Майдані, на барикадах грошей не платили, стояв за українську національну ідею. За мене і за вас. Дехто із нововолинських товстосумів обіцяв матеріально підтримати, та обіцянки так і залишились цяцянками: «Казав пан, кожуха дам – і слово його тепле!» Так воно й є: багатії бідних і хворих не зрозуміють ніколи. Та й згадують вони нас один раз на чотири роки – перед виборами у міські депутати», - пише журналіст.

Громадська організація «Україна + Польща» закликає небайдужих земляків допомогти герою Майдану родом із Нововолинська - круглому сироті, що дивом залишився живим. Віталій провів посеред страхіть і масових вбивств, які організував колишній диктаторський режим, 102 дні! Має документальні підтвердження. Його телефон:

+ 38 (096) 090 7810.

Проживає у м. Нововолинську, Волинської обл., вул. Олени Пчілки, 4 кв 3.

Поштовий індекс 45400

Номер кредитної картки Віталія Васильовича Грабовського -

5168 7553 1246 9287

Дякуємо добрим людям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 17:57
правому сектору нужно не банки байкотировать а человеку помочь!!!
лучанин до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 18:26
100% правильно
Влад до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:19
Василь Юрків: Які гроші на лікування? Що за нісенітниця? Зв'яжіться з Швидкою Медичною Допомогою Майдану. Вони все зроблять. https://www.facebook.com/medhelpmaidan?fref=ts Ми ніколи своїх не кидали! НІКОЛИ!
Вероніка Показати IP 8 Квітня 2014 21:25
картка Приватбанку?
Аманда Показати IP 8 Квітня 2014 21:27
Нам вс1м треба допомогти людин1, а не т1льки правому сектору
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 21:52
коментар було видалено
Мишко Показати IP 8 Квітня 2014 22:29
а ДЕ ігор гузь? Він перший повинен піти і віддати йому свою з/п. !!!
ха-ха до Мишко Показати IP 9 Квітня 2014 11:20
згідно його декларації про доходи - йому ще самому треба допомагати
Іван Показати IP 8 Квітня 2014 22:56
Підтрмую Мишка, у Гузя зарплата 12 тисяч гривень
лучанка Показати IP 9 Квітня 2014 00:33
Гузь тільки жити починає. Мрії збуваються, а все інше ваші проблеми. Він біля корита. Ура!!!
волинянка до лучанка Показати IP 9 Квітня 2014 14:18
Ага, жити починає... Який раз він у владі? скільки років? А скільки раз він був на майдані, на передовій? Скільки, скажіть мені? Він тільки кричати вміє, а на простих хлопців, які стояли весь час, поки він сидів у теплому кріслі -йому начхати... У нього ні совісті, ні серця немає... Я чула, як він холоднокровно з байдужістю говорив після загибелі наших волинських хлопців... До кого, скажіть мені, з їхніх сімей, він приїжджав і просив вибачення, за те, що вони померли, а він при владі...? ні до кого... Принаймні, не до всіх (а їх аж 4) - я знаю точно. Чим він їм допомагає? АНІЧИМ. Ганьба, що є в нас такі люди у владі, бо саме проти таких стояли ті, хто там загинув. Але Бог все бачить - і влада такою ціною відгукнеться йому несолодко
Володимир Показати IP 9 Квітня 2014 16:39
Скільки ще таких Героїв постали перед новою владою сам на сам. Невже у наших "безкоштовних" медиків хватить совісті взяти у таких, як Мишко хоча б копійчину? Невже люди на Майдані загибли даремно? Навіщо нам така нова влада? і ще багато НАВІЩО!
Веня Показати IP 9 Квітня 2014 17:20
Панове, хто їз вас зараз у Нововолинську, не могли б ви особисто перевіриті наскільки точна інформація у статті (бажано з фото Віталія), скільки взагалі потрібно грошей на лікування, які речі можна зробити без грошей - траспортування наприклад. Одним словом, потрібна максимально детальна, інформація про потреби та перевірка (вибачайте, але такі часи що перевіряти треба усе). Ми тут з Києва допоможему чим зможемо земляку. Найкраще, якщо викладете інфу на фейсбуці та дасте про це знати тут у каментах. Заздалегідь дякую.
Людмила Показати IP 9 Квітня 2014 18:13
Співчуваю, мій брат також минулого тижня ліг у лікарню, так кашляв, що не давав нікому перепочити в будинку архітектора, тож вночі йшов чергувати, з запаленням легенів ходив давно, трохи антибіотиками збиваючи температуру. На Майдані зробили обстеження , газ і пожежі на Майдані зробили своє діло , є незворотні зміни в легенях , до того ж обидві легені зараз із запаленням. Вражає те, що в лікарні м.Ірпіня аналізи слід здавати в комерційній лабораторії, яка орендує приміщення в поліклінніці і туди відправляють усіх хворих. Розгорнутий аналіз крові та на ниркові проби 295 грн., про крапельниці , узі і т.д. не кажу, все коштує грошей. Майдан, на жаль, дійсно, грошей не платив і не платить. За минулий місяць і його, і моя пенсії вже витрачені , чекаємо 24-е число, комунальні будемо сплачувати потім. Так, багато біди зазнали люди, і дай, Боже, щоб не задарма ((
Джулія до Людмила Показати IP 9 Квітня 2014 21:14
Можу кинути на рахунок мобільного (якщо Київстар) трохи грошей.
Василь. Показати IP 9 Квітня 2014 21:39
Які гроші на лікування? Що за нісенітниця? Зв'яжіться з Швидкою Медичною Допомогою Майдану. Вони все зроблять. https://www.facebook.com/medhelpmaidan?fref=ts
Людмила Показати IP 9 Квітня 2014 22:22
треба менше коментувати. а хто скільки зможе. та ще - хто має вихід на штаб майдану перепостіть це повідомлення їм да ще мадам Тимошенко. я відішлю трошки грошей завтра
Ольга Показати IP 9 Квітня 2014 22:52
Так никто и не ответил. Карта Приват?
Анна Показати IP 9 Квітня 2014 22:59
Поддерживаю вопрос Ольги - карта какого банка?
Ольга до Анна Показати IP 9 Квітня 2014 23:23
Карта Приватбанка на имя Виталика Грабовського. Дай , Боже, ему здоровья.
Сергій Показати IP 10 Квітня 2014 00:52
Так а шо ніякий заклад не може взяти людину на лікування? Виходить ті, що загинули герої, а які не загинули не герої чи що?
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 10:35
Номер телефону вказано правильно??? Не відповідає. .
Вадим Показати IP 10 Квітня 2014 11:10
Скажіть будь-ласка повну необхідну суму для лікування?
вадим Показати IP 10 Квітня 2014 12:50
продать золотой батон яныка..деньги на лечение...И сказать спасибо этому хлопцу...
Anastasiia Показати IP 10 Квітня 2014 18:03
nasha bezkoshtovna meducuna ne moze vzjatu na likyvannja,a z jevropu prosulalu litaku, shob zabratu na likyvannja tuh hto stojav na majdani, bralu bez pasportiv i bez vizu!!! teper duvitsja de zuvemo! a v nuh meducuna dorechi platna, a groshej z nashuh ne bralu!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 18:56
треба звертатись до медслужби Майдану - 063-197-03-03. У нас тут в Києві хлопців лікують безкоштовно. Бачила коментар про ірпенську лікарню. Якщо є можливість, теж про такі випадки треба телефонувати в мед.службу. А ще краще приїхати особисто, зайти в шпиталь Майдану на Трьохсвятительській, 7 до медиків. Вони обстежать і дадуть направлення на безкоштовне лікування в Київську лікарню. Всі інші потреби ми-волонтери намагаємось вирішувати. Також є благодійні фонди, які теж надають допомогу. Наприклад Карітас Україна.
Оксана Показати IP 10 Квітня 2014 22:30
Намагалася поповнити. Отримала відповідь: Уважаемый клиент. Платеж не может быть проведен на указанную карту. Карта получателя неактивна.
Евромайдан S.O.S. Показати IP 11 Квітня 2014 02:59
Ткк как парень уже проходил мед.осмотр на Трехсвятительской, видимо они его и направили на лечение в выше обозначенные мед. учреждения. На всякий случай всем, трансфер - звонить можно с 17:00 до 22:00 093-6171758 Логистический штаб Пройти мед осмотр в Киеве - Трехсвятительская 7, 098-808-03-03 определят на лечение и дадут необходимые лекарства, бесплатно. Также лекарства можно запросить тут https://www.facebook.com/narodnyihospital получить можно по назначению врача, бесплатно. Если запрашиваемых медикаментов нет, можно запросить их закупку в Центр допомоги постраждалим Майдану "Родина Майдану" - 063 227-20-19 необходимо назначение врача.
вадим Показати IP 11 Квітня 2014 10:23
Ну вот сами привели этих уродов к власти а теперь те забили на людей. Люди получили то что хотели. Да и если хочешь перемен то строить надо страну а где брущатку разбирать на Крещатике.
Ольга Показати IP 11 Квітня 2014 12:04
Через приват-24 все нормально зачислилось на указанный счет, не было сообщений, что не активная карта. А в номере телефона похоже ошибка...
Наталя Камишникова Показати IP 13 Квітня 2014 14:11
Я з Нововолинська, інформую. Картку заблокували на прохання самого ж автора цієї публікації. Щоб темні люди, які, ймовірно, вкрали картку у Грабовського, не могли нею скористатися. Всім спасибі, поки що не переказуйте нічого. Решту подробиць можете дізнатись приватно через Фейсбук (напишіть мені). Це той випадок, коли відгукнулося пів-України, але вийшло трохи наперекосяк,
Наталя Камишникова Показати IP 13 Квітня 2014 14:13
Знову я. Мобілку в нього вкрали точно, тому телефон не відповідає.
Наталя Камишникова Показати IP 13 Квітня 2014 14:15
коментар було видалено
Наталя Камишникова Показати IP 13 Квітня 2014 15:00
Іще раз повторю суть коментаря, тільки вже детальніше. Автор публікації Ан,Бідзюра хотів зібрати кошти на лікування Віталія Грабовського. Замість лікуватись у Дрогобичі чи десь-інде хлопець знову (невідь-навіщо!) поїхав до Києва. Потрапив у компанію волоцюг і любителів випити надурняк. Пили разом. А пригощав він... Хлопця, за власним зізнанням, ці любителі обікрали до нитки. Навіть черевики зняли. Забрали, вочевидь, і картку. На моє глибоке переконання, зараз йому не гроші потрібні, а треба добрячого дрючка. Знаю Віталіка особисто. Давно. Тому й написала.