USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тарифи на комунальні послуги підвищаться на 60%

21 Квітня 2016 09:16
У Кабміні анонсували 60% підвищення тарифів на комунальні послуги.

Мінеконорозвитку оприлюднив трирічний план стосовно підвищення тарифів на природний газ, світло та воду, - повідомляє "Business.ua".

Згідно з прогнозом до 2018 року, тарифи будуть підвищуватися щорічно.

ГАЗ

Тарифи на газ у 2016 року зростуть на 25%. У наступному році ще на 20%, а у 2018 - ще на 12%. Цьогоріч тарифи на природний газ зростуть більш як на чверть. Наступного року газ подорожчає на 15-20%, а у 2018 газові тарифи піднімуть ще на 12%.

СВІТЛО

Світло цьогоріч здорожчає на 52%. У 2017-му електроенергія подорожчає на 10-30%, а в 2018 році – ще на 20%.

ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Опалення та гаряча вода теж вдарять по кишені українцям. У 2016 році відбудеться подорожчання на 36%, наступного року на 20% і ще на 15% у 2018. Таким чином, подорожчання тарифів очікується на понад 60%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Анонім Показати IP 21 Квітня 2016 09:18
а зарплата коли підвищиться ???
вже до Анонім Показати IP 21 Квітня 2016 10:08
так собі вони вже в 3 рази підвищили зарплату, а на людей їм по барабану
kola Показати IP 21 Квітня 2016 09:19
европа прийшла
Думка до kola Показати IP 21 Квітня 2016 09:47
Открывай ворота....
Просто лучанин Показати IP 21 Квітня 2016 09:20
Сх@я вдруг????????? Мало платим???? АТО краще завершіть, а гроші в економіку використайте!
месник Показати IP 21 Квітня 2016 09:31
Щоб гаряча вода дорожчала, треба її мати!
КУМ Показати IP 21 Квітня 2016 09:47
Поки не буде на все обліку(лічильники)-це все блуд,результат нульовий.Не з того починаєте комсомольці.Не тільки облік,а ще і модернізація мереж,утеплення і т.д.Всі так робили,нормальні люди,а ми ідемо через ж...Немає грошей.За ті "дурнуваті"субсидії можна було поставити всім лічильники і на воду і на тепло.А так просто профукали,ща і Бог був на нашій стороні-тепла зима.
КУМ Показати IP 21 Квітня 2016 09:54
А ще з 1 липня почнеться катавасія зЖЕКами,управителями,ОСББ....Весело буде.Розгрібати будемо пару років,а підуть великі неплатежі,борги,суди,виконавці рішень,супротив....Вибори,шмибори і т.д.А коли жити,нормально,по людські.Зате не сумно....Господи,дай розум цим правителям,а Україні ВОЛЮ.
Тимур до КУМ Показати IP 21 Квітня 2016 14:09
Надежда умирает с крышкой гроба.
кума до КУМ Показати IP 17 Травня 2016 14:01
интересно, какая воля вам еще нужна?
Буй Показати IP 21 Квітня 2016 09:59
коментар було видалено
лучани Показати IP 21 Квітня 2016 10:27
За все треба платити. Вистачить з подаків доплачувати всім підряд. Нехай совки зекономлять на горілці,сигаретах та нових телефонах.
мама Показати IP 21 Квітня 2016 10:50
хай живе гройсман
мама мія до мама Показати IP 21 Квітня 2016 16:53
це все одно "хай живе гітлер" - геноцид шо лі...
Елена Показати IP 21 Квітня 2016 11:08
Люди стають жебраками і зубожіє народ. А вони хоч собі добавили в 3 рази а людям на 30 грн. Люди треба нати ту наволоч при владі. В Європу хай забираються з таким підвищенням при нинішніх зарплатах пенсіях і безробіттям
кот Показати IP 21 Квітня 2016 11:30
поживем побачим.
а .. ? Показати IP 21 Квітня 2016 11:45
1) Де стіна ? 2) Коли закінчиться АТО ? 3) Коли стабілізується курс ?
Таня Показати IP 21 Квітня 2016 11:54
Думаю ми можемо не дожити вже повний ашморг на шиї,остатьс тільки затиснути.Як при таких пенсіях і зарплатах 2-3 тисячі, а пенсіях 1000 грн можна платити такі комунальні послуги.А ліки? А їжа.Ми ліків одних не купимо.Це повни капец.Всі мовчать,значить так добре. домайданилися,чого добилися? Ф нічого. Вбивають наших дітей, а нас душать от і довоювались.
о Показати IP 21 Квітня 2016 12:13
влада не відчуває відповідальності за свої дії та обіцянки!! не одну свол..чь не посадили з тих бриліантових і платинових хапух,тому що і в них "рило в пуху",а на людей і їх доходи плювати- б...дло все стерпить! забули ур...ди чією кров"ю дістались їхні посади???? а з ними треба, як з Чеушеску- за ноги по одному підвішувати, можливо тоді щось зміниться
СВС Показати IP 21 Квітня 2016 12:48
За что боролись,на то и напоролись........................
Анонім Показати IP 21 Квітня 2016 14:06
І все це заради безвізового режиму. Ну що, подорожуємо...автостопом.
анонім Показати IP 21 Квітня 2016 15:32
Наша влада дочекається що народ через рік знову вий на майдан, людям нема за що їсти купувати))) а вони д*біли все піднімають)))))
Україна Показати IP 21 Квітня 2016 20:02
А пасок дарувати українцім будуть?
просто Показати IP 21 Квітня 2016 23:17
а мило і шнурки дорожчати не будуть?
Правда Показати IP 22 Квітня 2016 05:15
А чого дивуватись, пенсії не індексують, бо вважають, що пенсіонери мають вже повиздихати, то за кордоном пенсіонери мають можливість подорожувати і повноцінно жити, а те, що платились стільки років податки і їх загребли, того ніхто не бачить. Просто планомірно проводиться геноцид українців-менше народу, більше кислороду, ця нація, яка при владі, все зробить, щоб знищити українців.
Аноним Показати IP 24 Квітня 2016 18:26
І майдан не помох
Наталя Показати IP 24 Квітня 2016 22:21
До Європи нам далеко, а Росія свої рідні.
кума Показати IP 18 Червня 2016 19:34
Зайдеш в магазин - і одна думка: світле європейське майбутне! На прилавках все - а в кошельку вітер. Не магазин, а музей продуктів. І Стільки влада буде знущатися з народу - скільки народ дозволить.
нострадамус Показати IP 26 Лютого 2019 11:30
предсказание свершилось...