USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Тепло в квартирах: різні області – різні ціни. КАРТА

22 Жовтня 2014 12:47
Опалення квартир у різних регіонах коштуватиме не однаково, зокрема – в Івано-Франківську вдвічі дешевше від Кривого Рогу. Про це пише Євген Головатюк у «Ліга.Бізнес», - інформують «Наші гроші».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині опалювальний сезон розпочинається у п'ятницю, 24 жовтня. У Луцьку опалення обіцяють включити вже завтра, 23 жовтня.

Нові тарифи на теплопостачання для населення вступлять в силу в листопаді після реєстрації міністерством юстиції. В середньому по Україні вартість тепла становитиме 10-11 гривень у розрахунку на 1 квадратний метр житла. Вартість опалення середньої «хрущовки» становитиме 500 гривень на місяць, але платити треба буде лише під час опалювального сезону. Раніше повідомлялося, при таких тарифах опалення середньої двокімнатної «хрущовки» обійдеться приблизно в 500 гривень на місяць.

Разом з тим, у різних регіонах вартість тепла значно різниться.

Найдорожчі тарифи серед обласних центрів та крупних міст у Кривому Розі (12,94 гривні), Кіровограді (12,35 гривні) та Сумах (11,73 гривні).

Менше всього доведеться платити мешканцям Івано-Франківська (5,69 гривні), Львова (6,08 гривні), Вінниці (6,25 гривні).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
я Показати IP 22 Жовтня 2014 13:06
невже рівень життя та заробітна плата в Луцьку більша, ніж в столиці???? Дивина та й годі. дивлячись на ці ціни в голову приходить це. Ще б те опалення було б гідне таких грошей, а не таке як завжди, що на вулиці тепліше, ніж в квартирі.........
Ковельчанин до я Показати IP 22 Жовтня 2014 13:17
Подати опалення в кілька 16-ти поверхівок набагато дешевше ніж в кільканадцять пятиповерхівок. От і виходить що дійсно дешевше
Анонім до Ковельчанин Показати IP 22 Жовтня 2014 13:55
Тоді чому у Вінниці, Львові та Івано-Франківську дешевше? Там що одні багатоповерхівки?
мороз Показати IP 22 Жовтня 2014 13:44
Гнати того Банаду с посади керівника ЖКГ області!!! Надавав звіти, що області такі тарифи встановили - це жах!!!
Дід Панас Показати IP 22 Жовтня 2014 14:02
що ж так мало, давай більше, нехай майданом насолодяться повністю.
Яяя до Дід Панас Показати IP 22 Жовтня 2014 16:10
Ну ти і худоба
Дід Панас до Яяя Показати IP 22 Жовтня 2014 16:46
ні шановний я від самого початку цієї вакханалії знав що нас чекає, тепер насолоджуйтесь раз повірили і підтримали
Луцький до Дід Панас Показати IP 22 Жовтня 2014 19:04
Не впадай в маразм, діду. Комунізм не вернеться. За все в цьому житті доводиться вплатити - навіть за слова
Окс Показати IP 22 Жовтня 2014 14:44
Це просто п....ц.... вибрали власть... маємо(((
Andrij Показати IP 22 Жовтня 2014 14:58
A v mene avtonomka, za 258 kvadrativ pla4y na misjaz 337 grn. I v dypi mav ti tarufu......
Реаліст Показати IP 22 Жовтня 2014 15:04
Чому ви всі ниєте? Ніхто не заставляє Вас споживати дану послугу і платити за неї. Організовуйте кооператив, подавайте заявку на відєднання УСІМ будинком від централізованого опалення, судіться та розпочинайте будівництво індивідуальних котелень на підїзд, будинок. Ніхто за вас цього не зробить. Потрібно зрозуміти, що квартира, підїзд, прибудинкова територія, внутрішньобудинкові мережі це така ж сама приватна власність як і автомобіль, дача і т.д. Але описаний вище варіант складний та непідйомний для нашого пересічнго громадянина. Це ж треба проявити якусь реальну активність, щось зробити, зогрганізуватись в команду однодумців, ризикнути та понести особисту відповідальність. Значно простіше жити за принципом "Моя хата скраю..." і лаяти владу (яка, до речі, є відображенням нас самих і ми її обирали)
Оля до Реаліст Показати IP 22 Жовтня 2014 15:49
Шановний! Про що Ви говорите! У нас у багатоповерхівках ніхто не хоче навіть лампочку на поверсі у себе вкрутити, на сусіда надіється. А тут проявити ініціативу!!! Кожен вважає, що його лише квартира, а сходи, двері в підїзд і дахи це загальне, а значить нічийне.
Анонім до Реаліст Показати IP 22 Жовтня 2014 15:52
Шановний, "Волиньгаз" за встановлення лічильника бере 1350 грв. Уявіть скільки буде коштувати мешканцям своя "котельня". Хто і де візьме такі гроші, тим більше якщо у будинку проживає багато пенсіонерів. А відносно квартири чи під"їзду та приватної власності - туфта. Правильно Монтян казала, що приватизована квартира - це повітря, яке у ній знаходиться. І названий Вами принцип тут не проходить.
... Показати IP 22 Жовтня 2014 15:06
Андрію....погрієш мене зимою?
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 16:04
Нехай Луцьктеплокомуненерго розкриє собівартість 1 кв.м опалення!!!!!!!!
лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 16:49
В Луцьку заробітна плати нижча ніж у Львові, Івано-Франківську, про Київ вже не кажу, а тарифи на комунпослуги вищі, може все діло в міському голові , нехай вибирається зі свого будинку, та йде пожити в будинки і платить по повній
місцевий Показати IP 22 Жовтня 2014 20:08
ще раз проголосуємо на виборах за Романюка і будемо мати гарячу воду один раз на квартал, а Романюк збудує ще декілька Карабасів
777 Показати IP 22 Жовтня 2014 20:24
всі вихваляються про дешевий реверс ,ціни на закупку газу нижчі за 2013р.??????? Пару років назад,була статистика про Локачинське родовище яке забеспечить область на 100%??????
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 06:55
Романюк форева
Саша Показати IP 23 Жовтня 2014 09:09
А чому в Ужгороді тариф не встановлюється?
Макар до Саша Показати IP 29 Жовтня 2014 17:44
тому що в Ужгороді все місто відрізане ві центрального опалення
сунь винь Показати IP 23 Жовтня 2014 12:33
грабь во время пожара!