USD 40.00 40.28
  • USD 40.00 40.28
  • EUR 41.00 41.39
  • PLN 8.75 8.88

У Ковелі замість земель учасникам АТО хочуть пропонувати гроші

20 Жовтня 2015 11:31
У разі, якщо учасникам АТО з обʼєктивних причин немає землі, у Ковелі пропонують відшкодовувати її вартість. Такі заходи спрямовані на те, аби «ніхто не почувався обділеним», - інформує Kowel.com.ua.

Про це йшлося під час засідання комісії Ковельради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, забезпечення законності, боротьби зі злочинністю.

Так, звернення Глибоцької районної ради стосовно забезпечення реалізації законів про виділення земельних ділянок учасникам АТО прокоментував Андрій Броїло:

«Як засвідчила практика, на місцях виконання законодавчих ініціатив щодо пільг учасникам АТО, зокрема тих, які передбачають безплатне надання земельних ділянок, унеможливлене відсутністю земель запасу в місцевих радах».

З його слів, для того, аби учасники АТО не залишались обділеними, ініціатори цього звернення пропонують внести зміни до законодавства. У тому випадку, якщо з об’єктивних причин неможливо надати земельну ділянку учасникам бойових дій надається грошова компенсація за рахунок коштів Державного бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus