USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьких супермаркетах дурили волинян. ПЕРЕЛІК МАГАЗИНІВ

6 Лютого 2014 12:38
У Луцьких супермаркетах на цінниках й чеках вказували неправдиву інформацію про товар та продавали його за завищеними цінами.

Під час прес-конференції вчора, 5-го січня, голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Гупало повідомив про те, як вводили в оману наших краян.

Махінації робили з мінеральною і питною водою. Згідно з нормативними вимогами та вимогами ДСТУ 878-93 мінеральна вода та вода питна є різними видами продукції з різними споживчими властивостями. Зокрема, вода питна є значно дешевшою.

Менеджери луцьких супермаркетів на цінниках під питною водою писали, що це мінеральна вода, таке вказували й у чеках.

Окрім того, дешеву воду ставили біля дорогої, що додатково вводило в оману покупців.

«При покупці води питної людина вважає, що за таку низьку ціну купляє мінеральну воду, а це обман. Так робили в магазинах, щоб більше продати товару, бо ж в інших торгових точках не було за таку низьку ціну «мінеральної» води», - наголошує Віктор Гупало.

Серед суб’єктів господарювання, які використовували таку незаконну схему продажу були: ТОВ «Клевер Сторс», ВТП ТОВ «Ресторан Театральний ЛТД», ТзОВ ТД «Аванта», ТОВ «Континіум – Трейд», ТОВ «ПАККО-Холдинг». Згідно з рекомендаціями антимонопольників - порушення припинені, запевнили під час прес-конференції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Оля Показати IP 6 Лютого 2014 12:59
Це досить поширене у магазина "Сыльпо". Я купила ньяк на полицы цына була на 5 грн дешевше, коли я перевырила чек, а там на 5 грн дорождче. тепер перевыряю постыйно ы кругом обман.Стоъть вартысть товару на полицях одна, а в касах заложена зовсым ынша.Быда в тому, що ми не перевыряэмо скыльки ы за платимо своъ мызерны кошти.
Роман до Оля Показати IP 6 Лютого 2014 16:14
Таке відбувається, бо продавцям-консультантам лінь поміняти цінники, які роблять після кожної поставки товару. Вимагайте, щоб відпускали товар по ціні, вказаній в ціннику.
Не байдужа Показати IP 6 Лютого 2014 13:06
В минулому році мені в Сільпо замість 3 булочок в пакеті, пробили 83 в чеку, навіть не вибачилися
Я Показати IP 6 Лютого 2014 13:16
В "Нашому Краї", що на Шевченка , за баночку ікри тріски (фірма "Санта Бремор") на ціннику вказано 19 грн.68 коп., на касі пробивають за 21 грн. 68 коп. Я вже два рази так купувала, на другий раз звернула на це увагу касира, та збігала до адміністратора, а потім сказала, що ціна 21, 68 грн. правильна. То змініть уже той цінник нарешті, бо на полиці так і висить ціна 19.68грн., уже стільки часу. Що повилазило всім і ніхто не помічае цього?!!
Якщо до Я Показати IP 6 Лютого 2014 13:38
на ціннику вказано 19 грн.68 коп., на касі пробивають за 21 грн. 68 коп., то згідно законодавства Вам повинні були відпустити товар згідно ціни на ціннику. Наполягайте на цьому. Намікніть на Захист прав споживачів.
Яна Показати IP 6 Лютого 2014 13:30
Ну то Майдан сходіть до тих директорів і власників маркетів, чи не знаєте де Мікуліч живе, або інші слізняки?:) Давайте, пікетуйте, це ж народ дурять!!! Ви ж за народ і з народом! гей Гузь, Москвич, Банада, Мартинюк... де ваші свистульки?:)))
Lutsk15 до Яна Показати IP 6 Лютого 2014 17:27
читаючи коменти,думала - хтось приплете сюди майдан )) нашлися)) але інфа у вас недостовірна - Мікуліч вже більше 5 років не власник,він давно продав свою частку)) ... робіть висновки хто тут свистун )
вареник до Яна Показати IP 7 Лютого 2014 07:29
Твоя свістулька напевно у тебе в д упі
настя власюк Показати IP 6 Лютого 2014 13:35
дурять скрізь в усіх закладах. А В Там тамі теж в сирочку знайшла костомашку більше туди не ходжу а якби дитина з"їла
Якщо маєте гарні очі Показати IP 6 Лютого 2014 14:13
...і час, то треба звіряти штрихкод на ціннику та товарі, принаймні останні цифри. практикую виймати і викидати брехливі цінники (наприклад під гречкою стоїть ціна гороху, а гороху поблизу немає, нормально?)
ЛучанинВ Салюті на Г Показати IP 6 Лютого 2014 14:35
В Салюті на Грушевського частенько можна зранку на полицях побачити пірожено власного виробництва термін якого кінчився минулого дня!!! і в Нашому краї на тій же вулиці постійно хлібобулочні вироби по 2 ді після закінчення дати лижать на полицях!!!!
Копічатий бізнес Показати IP 6 Лютого 2014 14:47
А на 1, 2 номіналом копійках коли наче здачу дати нічим продавці дають здачу заукруглено але виключно у збиток покупцю. Яскравий приклад у ресторані театральний самі можете переконатися постійно.
влад Показати IP 6 Лютого 2014 17:19
В там тамі люблять недодати здачу. Вписати в чек подушки. Шоколад. Нікому не вірити тре
Lutsk15 Показати IP 6 Лютого 2014 17:29
чомусь ніколи не перевіряла чеки, скільки прикидувала,стільки було на чеку, але тут начитавшись буду обов"язково це робити)
Микола Показати IP 6 Лютого 2014 18:12
В барвінку що на конякін там продукти простроченні на 1 товарі по 3-4 переклеїні дати і ціни неспівпадають з асою
Джулія Показати IP 6 Лютого 2014 20:58
Постійна пильність!