USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинському пенсіонеру банк не повертає $ 15 тисяч

8 Серпня 2014 16:28
До прокуратури Луцького району звернувся інвалід ІІ групи, якому ПАТ «Відкритий Акціонерний Банк» не повертає майже 15 тисяч доларів США вкладених чоловіком коштів, - повідомили у прес-службі прокуратури області.

Здійснивши перевірку, прокурори з'ясували, що між пенсіонером та відділенням банку було укладено договір строкового банківського вкладу. По закінченню терміну вкладу чоловік подав до банку письмову заяву, за якою цей договір розірвали, а суму вкладу з нарахованими відсотками перевели на поточний іменний рахунок вкладника.

Згодом пенсіонер більше десятка разів звертався до банку з проханням повернути йому гроші, проте фінустанова повернула лише незначну їх частину. Враховуючи те, що чоловік є пенсіонером та неспроможний через стан здоров’я самостійно захистити свої порушені майнові права, прокуратурою району подано в його інтересах позовну заяву про стягнення з банку усіх вкладених ним коштів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
бацька Показати IP 8 Серпня 2014 16:29
а де пенсіонер-інвалід стіко бабла умудрився зібрати?
yo до бацька Показати IP 8 Серпня 2014 17:30
в людини біда, а ти тут...
Цвіт до бацька Показати IP 8 Серпня 2014 19:37
Тому що люди впродовж життя працюють і примножують статки, правда, не всі. Але ти, напевно, не з тих, що накопичують, а заздрість - погане почуття.
Лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 16:40
а що, жаба давить? Одні вміють думати головою і заробляють гроші, а інші вміють "пахать як негри" і мати за це копійки + постійну ненависть до тих хто вміє думати і заробляти!!!! Почніть з себе, чому у когось є а у вас немає?
УВ до Лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 16:45
найшовся тут, думаючий. може у табе таке "думання", шо грош йому ц
Лучанин до УВ Показати IP 8 Серпня 2014 16:52
От поясни мені, будь ласка, як ти можеш оцінювати мої розумові здібності, якщо ти мене навіть не знаєш? Коли пишеш повідомлення, то хоч перечитуй, "умнік" ;)
УВ до Лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 16:55
не обов,язково бачити людину, досить почитати її стереотипні, однобокі і примітивні думки - і висновок напрошується сам))
Лучанин до УВ Показати IP 8 Серпня 2014 17:05
Читаючи твої коменти, я можу зробити тільки один висновок: агресивне, жалке, бідне, людиноподібне створіння!
УВ до Лучанин Показати IP 8 Серпня 2014 17:10
читаєш мої коменти... і ніби у дзеркало дивишся)
до бацьки Показати IP 8 Серпня 2014 16:46
Бацька - ти кон*ений урод.Ніколи,мабуть, грошей не мав,так і мати не будеш.Тому що вмієш рахувати тільки чужі гроші.Втрачена для суспільства людина.Із-за таких суспільство постійно і колотить.
Філософ до до бацьки Показати IP 8 Серпня 2014 16:52
тобі інтелекту тільки на такі фрази і вистачає. От через таких грубіянів у нас робиться бардак.
анонімний коментар Показати IP 8 Серпня 2014 17:00
Пенсіонер,звичайний бовдур, який сил ходити не має в банк чогось,щоб звернутись в прокуратуру знайшов. А те,що йому треба вже і зразу - ніколи банка не має хвилювати. Є обмеження національного банку про видачу в день валюти в сумі еквівалентній до 15тис грн. От того він і ходити має більше тижня. Заробити хтілось - має!!!! Де високі % - завжди найбільші ризики,оскільки це означає,що в банку немає коштів. Ненавиджу оттаких людей,які будуть скандалити, 'рєшати', але нормально ситуацію не оцінюють самі. Жадность фраера погубит! Хай знає.
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:09
В украинский банк положить деньги может только дебил, а дебилов надо учить. Вердикт: денег не давать!
анонімний коментар до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:20
Полностью согласен, но проблема в том,что очень мало людей знают про банки. Они смотрят только на большие % по депозитам. Форум и Брокбизнес тому пример.
вік анониму до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 21:55
Посоветуйте, в какой банк лучше положить деньги?
лего Показати IP 8 Серпня 2014 17:44
це по- європейські
Лучанка Показати IP 8 Серпня 2014 19:01
Висновок: "Договір банкіри порушують. Хіба можна довірятись банкам?"
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 22:14
Най подумае що іх на армію передав. І в його немае і там не побачать.
Лол Показати IP 9 Серпня 2014 08:19
Частенко платил деньги через этот банк. И очень не маленькие суммы. В итоге деньги зависали в воздухе, до получателя не доходили. Мне возвращали деньги через неделю-две, но уже без комиссии.(писали типа неправильно реквизит указал). да и мои личные деньги, тоже ели забрал. Вечно у них нет налички... Закрыт этот говнобанк