USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинських посадовців міграційної служби затримали на хабарі

22 Січня 2015 10:49
У поле зору правоохоронців, зокрема Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС, відділу внутрішньої безпеки та органів прокуратури, потрапили працівники луцького районного сектору управління Державної міграційної служби та держпідприємства «Документ». Денний «заробіток» спритників становив 5-10 тисяч гривень, - повідомили й прес-службі волинської міліції.

Затримали посадовців під час реалізації матеріалів оперативного обліку на підставі здійснення негласних розшукових слідчих дій у рамках кримінального провадження, яке органами прокуратури внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 грудня 2014 року.

– Затримання шістьох осіб відбулося безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 12 тисяч гривень, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Серед затриманих – керівник підрозділу, двоє головних спеціалістів, один провідний спеціаліст і двоє інспекторів державного підприємства «Документ». Їхня злочинна діяльність документувалася тривалий час із застосуванням оперативно-технічних засобів, тому практично визначена роль кожної особи. Можна говорити про стійку організовану злочинну групу. Загалом зафіксовано близько трьохсот епізодів вимагання та отримання за всіма напрямками службової діяльності хабарів на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Денний «заробіток» спритників становив 5-10 тисяч гривень.

Кримінальне провадження розпочате за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Завдяки злагодженим діям правоохоронців та процесуальних керівників чотирьом особам уже повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення. Тривають слідчі дії під час яких діям зловмисників дадуть належну правову оцінку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
не пацик Показати IP 22 Січня 2015 11:00
починати треба з киева із самого радутного і так по всій украіні :
пацик до не пацик Показати IP 22 Січня 2015 11:05
Саме так, але всеодно ПРИЄМНО чути, що працюють. І тепер не скажуть (люди), що НІЧОГО не міняється.... не робиться....
Анонім до пацик Показати IP 22 Січня 2015 13:30
Зловити на гарячому - це одне. А от судити про те, "що міняється, не робиться" треба за кінцевим результатом. Винесуть обвинувальний висновок, призначать покарання - тоді і буде ясно чи щось змінилось.
А/Б до не пацик Показати IP 22 Січня 2015 11:16
Це напевно в Луцькому районі там ця дівуля, коханіца прокурора, взагалі обнагліла, землі під ногами не відчуває
Волинянин Показати IP 22 Січня 2015 11:04
Ця практика існує в кожному підрозділі, так як треба віддати певний відсоток на верх і в Київ. В свій час самооборона оприлюднила інформацію про те скільки голова ДМС вимагав за призначення на посади. Гниль в Києві.
правозахисники до Волинянин Показати IP 15 Березня 2015 11:00
Ще 2 роки тому звертались в обл прокуратуру із заявою про злочин І що - відповідь ДОГАНА!!!! Ай -ай-ай як страшно - ще 2 роки гребли і чекали і ділилися, а чи то слідство так вели?
куку Показати IP 22 Січня 2015 11:17
бандуру на нари
лучанин Показати IP 22 Січня 2015 11:20
Коли вже подібний матеріал буде з МРЕВ
Цікаво до лучанин Показати IP 22 Січня 2015 12:26
Чекаю з величезним бажанням!!!!
Коля до лучанин Показати IP 22 Січня 2015 15:47
З МРЕВ - не дочекаєтесь хоч якихось результатів, бо там- сплошний безпрєдєл і кругова порука. А керує тим всім - Кравченя, бо порозділяв посадові ставки попродавав по пів-ставки тим, хто давав більше.Тепер в МРЕО прихвацівників більше, як гною.Ну провіряла прокуратура цей набір на роботу, ну є повне порушення трудового законодавства - і що ? ВІДПОВІВ КРАВЧЕНЯ за свій безпрєдєл? НІ!!!!
Анонім Показати IP 22 Січня 2015 11:23
Чого ви раєтесь? Хоч одного ворюгу засудили.Ні.Внесли застову, взяли на поруки, відтермінували і т.д.Це все піар і ококзамилювання,щоб гл\олота радувалась,що злодюг ловлять.
Мельник до Анонім Показати IP 22 Січня 2015 11:40
5
Лучанин Показати IP 22 Січня 2015 11:33
Мене радують повідомлення про те, що з корупцією боряться. Це вже крок вперед. Але - як вище було зазначено - повинне бути адекватне покарання за злочин. Тепер доведіть до кінця справу!
11 до Лучанин Показати IP 22 Січня 2015 11:43
Реформа суду і все стане на своє місце. Гниль з круговою порукою там.
!!! Показати IP 22 Січня 2015 11:43
Нарешті накрили.
volynlutsk123 Показати IP 22 Січня 2015 11:51
Вказану стійку організовану злочинну групу в міграціїї Луцького району та інших районах області організували колишній екс-керівник УДМС Воробей та нинішній діючий заступник Войцешук Іван. Цим корупціонерам-здирникам щодня керівник Галина привозила готівку за надання паспортно- візових послуг. Призначений новий начальник Бандура, який прийшов на посаду для наведення порядку на протязі півроку нічого не зробив для подолання хабарництва, корупції в міграційній службі, при ньому надалі працює корупціонер Войцешук. Мабуть Бандура є організатормав цієї злочинної групи і мав свою долю.
ХХХ до volynlutsk123 Показати IP 22 Січня 2015 14:14
на рахунок Вороб'я я згідний но до чого тут Войцешук І.Є. на мою думку дуже порядна людина і він якраз і єдиний хто там не корупціонер!!!! І цьому є багато доказів!
volynlutsk123 до ХХХ Показати IP 22 Січня 2015 15:43
Ваня Войцешук є "порядним" корупціонером-здирником в міграційній службі, всі його підлеглі сміються, як він з інтелектом нижче плінтуса займає керівну посаду, так як жодного запиту, документа, розпорядження особисто виконати не може, а тільки збирає побори з підлеглих.
ато до volynlutsk123 Показати IP 23 Січня 2015 23:06
пані Марчук не треба піару, прийде черга і до вас, я думаю справи минулих років піднімуться!! адресне форевер!
333 до volynlutsk123 Показати IP 22 Січня 2015 14:29
Згоден, Іван Євгенович - порядна людина! Він тут ні до чого!
тримаючий свічу до volynlutsk123 Показати IP 23 Січня 2015 00:39
шановний авторе! ти хоч раз напиши своє справжнє прізвище - МАРЧУК. чи ти не знаєш що Ваня (навіть з його рівнем інтелекта та цілком природнім бажанням антиальтруїзму) не спускається до рівня "співпраці" з Грищук напротивагу того ж Музиканта та його першого зама. для довідки - Ваня НЕ перший зам
волинянин Показати IP 22 Січня 2015 12:17
ще треба Володимир -Волинський паспортний перевірити іногороднім додаткові платежи дають при виготовленні закордонного паспорта
Олег Показати IP 22 Січня 2015 12:34
Читайте газету "Волинь" за четвер - там описано як у Луцьку люди стоять у чергах за біометричними паспортами. ЩО ТАМ РОБИТЬСЯ!!!
Ігор Показати IP 22 Січня 2015 13:43
дякуєм, слідакам, от ше би довести справу до логічного завершення))
Волинянин Показати IP 22 Січня 2015 14:24
Нарешті!!!! Є справедливість на світі! Цю ГАЛЮ давно вже треба було закрити! Скільки вже та дівка грошей з людей здерла, то просто жах! Наживається на бідних людях! І ходить вся така КАРАЛЄВА!
Сбу Показати IP 22 Січня 2015 16:27
А ви три тисячі дільничні.ганьба
121 Показати IP 22 Січня 2015 22:07
а коли викриють прокурорчиків, суддів, - судячи по їхніх автівках і хатинках 3 тис. дільничних це копійочки
Олександр до 121 Показати IP 23 Січня 2015 19:01
напевно ніколи не викриють закон садить тільки бідних
вильям Показати IP 27 Січня 2015 19:18
хто таке написав, мав вже підраховані кошти, що брали так звані особи, скільки йому дісталось за статтю? може він був в долі і його обділили. або колись крав і так не виходило. Згадайте слова Господа нашого- хто без гріха , хай перший кине в мене камінь. Повірте, камінь вернеться у всю нашу систему, яку дасть Бог виправить наш президент пан Порошенко. а не ті, що ще працюють і хочуть прикритись дією цих "порушників."
Наталі Показати IP 19 Жовтня 2015 10:46
Карати потрібно чиновників за їхню бездіяльність,це тільки вони довели людей до такого рівня життя ,вони спонукають звичайну людину до хабарів через недостатній рівень заробітку.Покарати потрібно призидентів та всю феміду у верховній раді.