USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинський прокурор - боржник із квартплати. ДОКУМЕНТИ

12 Березня 2014 15:50
Заступник прокурора Волині не платить за утримання будинку і тероризує ОСББ перевірками.

В Інформаційне агентство Волинські Новини надійшла колективна скарга від мешканців Луцького ОСББ, що чотири жителі відмовляються платити за утримання будинку. Натомість один із неплатників, який є працівником обласної прокуратури, робить тиск на об’єднання.

ОСББ «Браво» знаходиться в Луцьку на вулиці Сухомлинського, 4. Об'єднання створене ще у 2009-му році. В будинку проживають 130 людей.

Згідно зі скаргою від ОСББ, не хочуть платити за утримання будинку такі мешканці: Олександр Ходаківський, Яна Тіора, Олександр Семенюк та Вадим Веніславський.

Зауважимо, що останній - Вадим Володимирович Веніславський займає посаду заступника прокурора області.


Його заборгованість за надані послуги з утримання будинку та прибудинкової території становить 4128.30 гривень.

У заяві мешканці наголошують, що своїми діями зазначені боржники погіршують економічне становище ОСББ, що працює на основі повного внутрішньо-господарського розрахунку.
«От, як з 2010-го року це почалося, то й досі триває. Нам не платили ці чотири мешканці за утримання будинку, ми їм вислали письмове звернення, тоді проти нас відкрили кримінальну справу. Нас усе перевіряють, а от порушення не можуть знайти. На нас тиснуть, щоб ми не чіпали жителів-неплатників. У заяві від членів ОСББ ми наголошуємо, що така посадова особа як Веніславський не може належно захищати права громади, коли сам постійно порушує законодавство», - говорить голова ОСББ Алла Гудько.

У додатку № 3 колективної скарги йдеться:
«Громадянин Веніславський В.В. використовує своє службове становище, на протязі 3-х років намагається знищити об’єднання заставляючи своїх підлеглих фабрикувати «липові» справи, задіюючи всі структури Прокуратури та міліції, КРУ, Антимонопольного комітету. При цьому сам не сплачує кошти за комунальні послуги. Просимо захистити права членів об’єднання».

Написана скарга за дорученням мешканців будинку. Під нею жителі поставили 14 підписів.
Також мешканці підписалися у листі підтримки діяльності голови правління, ревізійної комісії ОСББ та надавача послуг. Таких підписів 58.
Скаргу надіслали голові облдержадміністрації Григорію Пустовіту вчора, 11-го березня. Сьогодні планують звернутися із заявою також до Генерального прокурора України про притягнення до цивільно-правової відповідальності мешканців-боржників будинку ОСББ «Браво» шляхом стягнення прокурором через суд заборгованості по оплаті за надані комунальні послуги в інтересах Об’єднання.
Додатки:
Додаток 1
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 3
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Олексій Показати IP 12 Березня 2014 15:58
Ти ба,вже й тут цей "херой" Слабенко засвітився,складаючи цидулочки і розсилаючи їх куди тільки душі завгодно з єдиною метою - показати себе як життєво необхідну суспільству людину,практично новоспечений народний депутат! )))) Ідіот з ідіотів... Дай нам Боже терпіння...
ХХХ до Олексій Показати IP 12 Березня 2014 18:59
ЯКЩО ТАКОМУ ДЕПУТОВІ ДОБРЕ ЖИТИ В ТАКОМУ "БЛАГОУСТРОЄНОМУ" ДВОРІ ПРИ ТАКОМУ ОСББ,ТО ТАКА В НАС І ДЕРЖАВА В МАЙБУТНЬОМУ БУДЕ, БО ТАКОМУ ПІД*РУ АБИ ТІЛЬКИ НА КАРТКУ ГРОШІ СКИДАЛИ А ЩО ЗА НИМ ТО ВЖЕ ДІЛО ДЕСЯТЕ.
Квіточка до ХХХ Показати IP 12 Березня 2014 20:05
для більшості людей це й є "предел мечтаний", ностальгія по совку...
Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 16:09
Ой, та відстаньте ви від Веніславського, він нещодавно купив нову тойоту. Була ланд крузер прадо (АС 7777аі) тепер замінив на ланд крузер 200 чорний ті ж номера. А ще, у нього є Фольксваген поло (ас 00010 та новий лексус RX (АС 1000 АО). ВИ ЗНАЄТЕ СКІЛЬКО ТО БЕНЗИНУ!!!! На квартиру не вистачає, бідна людина, відстаньне від нього!
Колега до Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 16:12
Та да, він точно бідний українець. Що ж це для такого як він царька 4-х кімнатна квартира площею 90 метрів квадратних, за яку не хоче платити. тут треба Межигір'я!
колега колеги до Колега Показати IP 12 Березня 2014 19:24
він не живе там!він живе в маєтку в Забороллі!де живуть всі нормальні прокурори і судді які вміють заробляти гроші!
Мешканці до Колега Показати IP 12 Березня 2014 23:22
Ви бездарі хоть щось досягніть в житті самі а потім щирою заздрістю українця обсасуйте!
Мешканець ОСББ до Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 16:55
Якщо жаба душить значить вона зверху) не важко?
Волинь до Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 20:16
А бензин тоже за державні кошти!!!!
Вітя Показати IP 12 Березня 2014 16:12
семенюк олександр це депутат міської луцької ради ? чи я не поняв
не поняв до Вітя Показати IP 12 Березня 2014 16:22
він Семенюк О.Л.
осбб Показати IP 12 Березня 2014 16:14
треба звертатись тільки до суду. після рішення суду в державну виконавчу службу, яка стягне з прокурора відсототок з заробітной плати на користь осбб. ось і все.
Я до осбб Показати IP 12 Березня 2014 16:26
Щоб звертатися до суду треба мати договір,а там не все чисто з договорами.
Волинь до осбб Показати IP 12 Березня 2014 20:17
Та він і там відмажеться!!!
Сусід Показати IP 12 Березня 2014 16:24
А де акт про те, що Веніславський за свої кошти зробив ремонт в під"їзді? А" бідне" ОСББ розкрадає кошти,це доказано!!! Да ще під носом у прокурорів!!!...
Роман до Сусід Показати IP 12 Березня 2014 17:05
БрЄд піт не твій товариш?
Сусід до Роман Показати IP 12 Березня 2014 20:48
Поки були в ЖЕКУ то всі робили за свої кошти ремонт в під'їзді , а не тільки він один, а сміття він що не викидає, чи ліфтом не їздить , чому пенсіонери з мізерної пенсії платять і не кажуть , що розкрадають кошти , а задоволені послугами , а йому і його команді все не так ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!!
До Віті Показати IP 12 Березня 2014 16:25
Депутат міської ради - Семенюк О.Л., а не платить - Семенюк О.О.
поліщук Показати IP 12 Березня 2014 16:25
Ще тиждень назад був проти продовження такого явища як "самооборона", тепер розумію, що помилявся. Хлопці в масках дуже потрібні в нашому суспільстві, щоб отакі прокуррори, та йому подібні інші чиновники не забували про свої обов'язки.
Здрасте до поліщук Показати IP 12 Березня 2014 21:49
"самооборона" і інші захисники таких не чіпають. Завдання посадові виконують, а булиб робін-гудами то проїхалися б по ближні селах, погрілися, по бабахкали, а тоді Швидкого звільніли.
!!! Показати IP 12 Березня 2014 16:28
ОСББ треба всі перевірити,-вони всі ШАХРАЇ !!!
Волинь до !!! Показати IP 12 Березня 2014 20:21
А ЖЕКІ дуже чесні! В ОСББ люди платять хоч знають за що, а будинкі які перебувають на балансі у жеків???
123 Показати IP 12 Березня 2014 16:29
хай чекає в гості----правий сектор----час виносити корупционера----вже зачекались майте совість
осбб до 123 Показати IP 12 Березня 2014 16:49
коли вони дійдуть
осбб Показати IP 12 Березня 2014 16:35
так перевіряй м***дило. той же вініславський і натравлював на ОСББ кого тільки можна, маючи бразди в руках І вот його топеревірити люстраційній коммісії в першу чергу і за які то кошти новий дім побудований і обставлений,лексус дружині новенький і собі джипяра
Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 16:47
А де була Голова ОСББ Гудько, коли почали демонтовувати дитячий майданчик у дворі під час прокладання комунікацій, в тому числі газової труби високого тиску до Порт-Сіті? Цей наш захисник зі словами: "Мені все одно - робіть що хочете" вмила руки(( На неї також тиск чинили забудовники? Хто обіцяв виділити та обгородити прибудинкову територію, що доречі було однією з умов створення ОСББ? Чому з моменту створення ОСББ не підписувались договори, а тільки в кінці жовтня 2013 року надіслані були? Де обіцяні розроблені та прописані в договорі складові тарифу - за що ми маємо саме платити?
осбб до Мешканець ОСББ Показати IP 12 Березня 2014 16:56
не наговорюйте на людину у нас з будівниками була угода що майданчик частково знімуть та поставлять все на місце(що і вони виконали) а на рахунок прибудинкової території ми не маємо права її обгороджувати поки земля не є у власності ОСББ а от ти мешканець відповідь напиши у нас тарифи в ОСББ менші як у всьому місті труби не тічуть(що було при мжк) прибирають кожен день, мусор вивозять,ліфти працюють,освітлення зробленно у всіх підїздах, за останній рік у всіх підїздах зроблено ремонт І ТИ ПИТАЄШ ЗА ЩО ПЛАТИШ?????????????????????????
Сусід до осбб Показати IP 12 Березня 2014 20:57
Повністю згідний , як ще людям язик повертається так оббріхувати людей
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 16:51
шо, тут тоже москалi i путлер виннi ??? отакi ми, слов'яни......
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:01
Сусід - ворог. У сусіда хата більша, машина дорожча ...
Не спить до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:30
Чому ви захищаєте злочинців?Мабуть тому що ви працівниця ОДА?Вас спалили.
працівниця ОДА до Не спить Показати IP 12 Березня 2014 20:32
У ВАС МАНІЯ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ? ВРАГ ЗА КАЖДЫ М УГЛОМ...?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:59
та так i є. глянеш на путiних - папуаси. глянеш на наших - такi самi папуаси, тiльки трошки iншi нацiональнi особливостi. чи ми краще за Росiю живемо?? хто винен? ми ж самi i виннi. чому Україна маючи такi ресурси живе гiрше, нiж поляки чи чехи?? то татари заважали, то ляхи, то москалi.. далi комунiсти, потiм хто? за оранжевих зажили? потiм ПР заважала, тепер нам i правий сектор i яценюки i тимошенко i кличко вже заважа............ то кого ж нам треба??????
Жертві до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:34
Чесно ви ....бнута.
БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 17:27
А ЩО С*ИКНУЛИ,КОЛИ ЖАРЯНИМ ЗАПАХЛО,КОЛИ ВЕНІСЛАВСЬКИЙ СТАНЕ ОБЛАСНИМ ПРОКУРОРОМ І ПОЧНУТЬСЯ СПРАВЖНІ ПЕРЕВІРКИ ТО КОМУСЬ ДОБРЕ ВЗАДІ ЗАЧУХАЄТЬСЯ. ЦЕ НЕ ВЖЕ ТОДІ БУДЕ НЕ ДО БУМАЖОК НА САЙТІ.
осбб до БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 17:31
да вобщето нафіг та революція ЯК БУЛИ КОРУПЦІОНЕРИ ПРИ ВЛАДІ ТАК І ЗАЛИШАТЬСЯ А ПИСАКА ТО НАПЕВНЕ І Є САМ.....корупціонер
БЛАГОДІЙНИК до осбб Показати IP 12 Березня 2014 19:01
А ТИ МЕНІ БАГАТО ДАВ ,ЩО МОЖЕШ ТАК СТВЕРДЖУВАТИ?????
ВАСЯ до БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 19:12
НУ ЯК ЖЕ ПИСЛЯ ТИХ СЛІВ НЕ ЗРОЗУМІЛО ХТО ПИШЕ ТИЖ ТІЛЬКИ ПРИВИК ЩОБ ДАВАЛИ ТОБІ ВЗЯТКИ НІЧОГО ЯКЩО ЩЕ НЕ ВСІ ЗАПРОДАНЦІ ВЛАДНІ ТО ДАДУТЬ...................
Знаючий до БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 17:32
Веніславський паскудна людина.Політика не в темі.
Всезнаючий до знаючо до Знаючий Показати IP 12 Березня 2014 20:55
Не обзивай нормального, адекватного працівника і хорошу людину!!!
ЛОГ Показати IP 12 Березня 2014 17:35
ШАНОВНІ ЛУЧАНИ ХТО ЩЕ ДУМАЄ ПРО ОСББ НЕ ДАЙ БОГ ВАМ ЦЮ КАБАЛУ. ЯКЩО ОЧОЛИТЬ ПРАВЛІННЯ ТАКИЙ АФЕРИСТ І НАБЕРЕ ТАКУ КОМАНДУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІД НИХ ПОЗБАВИТИСЬ ЛИШЕНЬ ПОСМЕРТНО!!!!!!!!!!! І НІЯКІ ПЕРЕВІРКИ ВАМ НЕ ДОПОМОЖУТЬ. БО ТАКИЙ У НАС НАРОД "МОЯ ХАТА СКРАЮ"
вася до ЛОГ Показати IP 12 Березня 2014 19:03
і пидписався ти як і повинно бути тільки 1 буква не така .. Х
анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:36
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 12 Березня 2014 17:50
Веніславський - конкретне тріпло.Таким його "друзі" і сприймають.На його прохання навіть не звертають уваги,тільки посміхаються йому в очі.
До Лучанина до Лучанин Показати IP 12 Березня 2014 21:11
Це відверта неправда!!!
Конкретно Показати IP 12 Березня 2014 19:33
Скажу пару слів по тарифах! У Луцьку за утримання будинку платять по 2.50 за 1 кв. метр і нічого не робиться,а в ОСББ "Браво" 1.47 грн. за 1 кв. метр з ліфтом, і вже за 3 роки зроблено євроремонти в під'їздах, замінена труба холодного водопостачання яку не зміг замінити попередній баласноутримувач. Чому ж таке п...о як Веніславський не робив тиску на МЖК!!!????? Міськраду!!! Цей пончиковий олігарх має ще й будинки за містом! Ніхто впливу на нього не має!!
Квіточка до Конкретно Показати IP 12 Березня 2014 20:52
Сусіди тримайтеся!!!! А ми платимо 1,50 грн за кв.м., але з ОГОРОДЖЕНОЮ ТЕРИТОРІЄЮ, АВТОМАТИЧНИМИ ВОРОТАМИ, ВІДЕОНАГЛЯДОМ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ, СУЧАСНИМИ ТА БЕЗПЕЧНИМИ ДИТЯЧИМ ТА СПОРТИВНИМ МАЙДАНЧИКОМ, АЛЬТАНКАМИ, КЛУМБАМИ ТА ЗРАЗКОВОЮ ЧИСТОТОЮ. Якщо Ваш Голова правління з Вусатим почесним комунальником м. Луцька не справляються зі своїми обовязками, прийміть наші співчуття на Вашу 1,47 грн. з ліфтом:) P.S. Доречі, ремонт має бути вапріорі, а не показник діяльності ОСББ!!!!
право до Квіточка Показати IP 12 Березня 2014 21:07
чогож адресу свого осбб не напишете щоб на таке чудо подивитись і платять там певно всі щоб на шламбаум хватило
Квіточка до право Показати IP 12 Березня 2014 22:01
через ваш злидацький двір будинки Ваймана - там де гуляють всі ваші діти
а-а до право Показати IP 12 Березня 2014 23:00
300 метрів!!!!!!!!!!!!!!!! прогуляйтесь!
БЛАГОДІЙНИК до Квіточка Показати IP 12 Березня 2014 21:21
ТА ПРО ЩО ВИ ГОВОРИТЕ? НАША ГОЛОВА ДВА СЛОВА ЗВ"ЯЗАТИ НЕ МОЖЕ ТУТ ЩОСЬ ІНШЕ.....
а-а до Квіточка Показати IP 12 Березня 2014 22:53
Дякую "квіточка" за адекватність і вдалий приклад, який поряд!!!!!300метрів, будемо радіти хоча б за Вас розумних, що вміють біля дому порядок навести!!!!
Гончар до Квіточка Показати IP 13 Березня 2014 19:22
"Ліля" не називай себе "квіточка", давно нею була і не всі такої думки, відеонагляд 24 години на добу та альтанка не твоя заслуга, згадай як з шапкою збирала кошти з нас, а славу присвоїла собі, краще б не піднімала квартплату. Чесна, безплатно працюєш
а-а до Гончар Показати IP 17 Березня 2014 11:50
От! У всіх свої "таракани" в шафі:)!!!
Колега Показати IP 12 Березня 2014 19:54
Заздрість з'їдає людей зсередини! Ну не йде ж Веніславський до Вас додому і не забирає гроші з Ваших кишень, нікого не обікрав і не обдурив! Значить є голова на плечах що чоловік стільки добився! А більшість його однолітків сидять вечорами по генделях з бокалом пива і плачуться як погано живеться....
Конкретно до Колега Показати IP 12 Березня 2014 20:31
заздрість взагалі не їсть! Але коли знаєш що людина бере хабарі і "рішає справи" недобрих людей тільки тому, що прокурор!!!!!!!!!!!! Бог йому суддя! А про те що сам добився це ще питання!!! Знаючи друзів які тянули його в прокуратурі з самого низу, бо сам розумом не наділений!!!!!!!!
Колега до Конкретно Показати IP 12 Березня 2014 20:35
Ну якщо вам відомо хто і як його тягнув то напрошується питання ' хто б його тягнув якщо, як вам відомо, розумом він не наділений?' Кожному з нас десь хтось допомагає, не гріх мати зв'язки чи успішних родичів чи друзів.
Сергій до Колега Показати IP 12 Березня 2014 20:40
В нього брат в Харкові в Юридичній академії викладач.Дуже між іншим хороший, успішний викладач!з звязками.....
Колега до Сергій Показати IP 12 Березня 2014 20:44
Ну і добре!!!!
місцевий Показати IP 12 Березня 2014 19:59
ніхто в кишеню не заглядає, але ж людям цікаво звідки нові машини і хата!????бізнесом не займався!!!!батьки прості люди!!!Питання звідки все????Мабуть подарували палкі шанувальники!!
Анонім до місцевий Показати IP 12 Березня 2014 20:31
Одружився вдало))))))))
місцевий до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 20:35
ларьки "чудо печі" по луцьку мабуть помагають????цікаво чи комусь іншому надалиб дозвіл встановити "харчевню" в зоні висадки пасажирів на автовокзалі????на тратуарі біля обласної!!!?????біля політехнічного!!!!!!??????
Анонім до місцевий Показати IP 12 Березня 2014 20:41
А Ви спробуйте, можливо і Вам дозвіл нададуть))))
987 до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 21:12
НІ ВАМ НЕ ДАДУТЬ БО ЦЕ ТРЕБА ЩОСЬ В ЖИТТІ РОБИТИ, А КОЛИ ТЯЖЧЕ ХРЕНА НІКОЛИ В РУКИ НІЧОГО НЕ БРАВ ТО ПРО ЩО ДАЛІ ГОВОРИТИ
002 Показати IP 12 Березня 2014 20:10
Є ще цікавий "екземпляр" в Горохівській прокуратурі і також заступник прокурора!!! Тарасик так розпоясався. що проводячи перевірку у установі, розпустив руки!!!! Уявляєте, бив людину!!!!!!! Тільки не врахував, що все це фільмувалось. Гарний вийшов фільм "Тарасик і його невдалий хук". Доречі, ця малеча з 1989 року їздить дорогим автомобілем, "строїть" з себе юриста, а тепер ще й боксера!!! Правий сектор аууууу!!! Звільніть Горохів від такого прокурорчика!!!
БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 21:00
ЦІКАВО, ЯКЩО ОСББ ТАКЕ ЧЕСНЕ ТА ВІДКРИТЕ ПЕРЕД ГРОМАДКІСТЮ ЧОМУ ВОНО НЕ ВИКЛАДАЄ ЗВІТ ЗА 2013р. ТА НЕ ПОКАЗУЄ БЮДЖЕТ НА 2014р. ???????
я до БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 21:11
тому що напевне нікому в голову не приходить спитати у керіника,ну за почесних мешканців там кру рило рило і получилось все в порядку а попередні загальні збори всім приклад приходить 15-20 чоловік ,значить остальним пофіг
ааааааааааааааааа до я Показати IP 12 Березня 2014 22:05
скоро і стільки приходити не буде . рішення ніякі не приймаються звіт ненадається лише репетують і відгавкуються голова і неприший п.....ді рукав Мусіівна
прохожий до ааааааааааааааааа Показати IP 13 Березня 2014 20:29
це точно - курятник ще той)
До БЛАГОДІЙНИКА до БЛАГОДІЙНИК Показати IP 12 Березня 2014 21:13
Згідний! Треба починати із себе!
колега Показати IP 12 Березня 2014 21:11
Не паскудьте Веніславського. Він всього добився сам і пожив у Маневичах в скруті. Все досягнуто завдяки хитрості, вмінню знайти підхід до кожної людини, організаторським здібностям та можливості швидко приймати рішення в найскладніших ситуаціях. А стаття 100% заказуха колег-зависників. Йде боротьба за крісло обласного. Що для Веніславського 500 доларів за комуналку - копійки)))) А роздули як про вбивство Кенеді))
До колеги до колега Показати IP 12 Березня 2014 21:22
Згідний із Вами!!! Люди які дійсно його знають саме так і думають!
Маневичанин до До колеги Показати IP 12 Березня 2014 22:11
Веніславський дійсно бідував в Маневичах, не мав 1000 долларнів, щоб через суд розмитнити пригнаний з за кордону автомобіль, а вось в Луцьку масть пішла!!! За 10 років на державній роботі став маленьким олігархом, а паскудою великою!!!
Маневичанин до Манев до Маневичанин Показати IP 13 Березня 2014 07:34
Не обзивай нормального чоловіка! І дивись щоб тебе українська національна тваринка не зжерла із зсередини)))
Прохожий до Маневичанин Показати IP 13 Березня 2014 12:22
Оскорбление – это доводы неправых. Ж. Руссо
1 до колега Показати IP 12 Березня 2014 21:34
А що у Веніславського зарплата така велика, 500 доларів копійки! зробіть офіційний запит до обєднання і вони нададуть вам інформацію про боржників! А чи буде він прокурором області чи ні нікого не цікавить!!!!!!!!
а-а до 1 Показати IP 12 Березня 2014 22:40
Що ж Ви всі такі правильні і справедливі, все про всіх знаєте а прізвищ своїх не вказуєте . Один Веніславський фігурує!! Давайте обговорювати або посадовця-прокурора, або мешканця-людину -- це різні речі, не плуттайте праведне з грішним. А ОСББ це "монстр" нікому непідзвітний і ніким не керований, якщо голова правління, вибачте, безтолкова!!!!!!!
БЛАГОДІЙНИК до а-а Показати IP 13 Березня 2014 09:59
ТА НІ ,СПРАВА ВЖЕ НЕ В ВІНІСЛАВСЬКОМУ ,ВІН ВЖЕ В НАС ЙДЕ ЯК ПАН ТІТУШКО ПО УКРАЇНІ, СПРАВА В КОЖНОМУ З НАС,БО КОЛИ ПРАЦІВНИК СРАНОГО ЛУЦЬКОГО АВТОДОРА МАЄ ДВІ НІ ХУ-ХУ ІНОМАРКИ ,4-КІМНАТНУ КВАРТИРУ,ТА ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК -ТО ЩО ДАЛІ ГОВОРИТИ ЗА ІНШИХ МЕШКАНЦІВ ТА В ЦІЛОМУ ЗА ВСЮ УКРАЇНУ, А ВИ КАЖЕТЕ ЗА ПРОКУРОРА НА ВОЛИНІ-ЗГАДАЙТЕ ПШОНКУ.... ПИТАННЯ ЩЕ Є?
Ккккк до колега Показати IP 13 Березня 2014 09:14
Якщо копійки то чому ж не платить???????????????????
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 21:19
причому тут ваші осбб,тут взагалі справа і мова іде і йшла про державного службовця ,який користуючий своїм службовим становищем заробляє гроші ,я взагалі б видав закон, який забороняв "чесним"держ.службовцям займати високі пости і т.д.
Аноніму до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 23:40
Ви спробуйте працевлаштувати хоть одного чоловіка і платить за нього податки як робить дружина заздрісного вами чоловіка яка шість років займається бізнесом і має більше п'яти оформлених людей!!!
мешканець будинку Показати IP 12 Березня 2014 22:06
Тільки Веніславський може навести порядок в ОСББ
Анонім до мешканець будинку Показати IP 12 Березня 2014 22:11
а що він вже корисного зробив ,крім того ,що не платить за обслуговування ))?ви думаєте накраде і вам принесе -ні ,собі ще один будинок построїть .
Добродій до мешканець будинку Показати IP 12 Березня 2014 23:36
Молодець мужик хоть один не полінувався проінвентаризувати роботу осбб то ті і обісцялись почали брикатись а інші жилці всіх осбб як лохи тільки грошики носять їм на не малі зарплати по 10 тис. Грн.
осбб до мешканець будинку Показати IP 13 Березня 2014 08:19
уже за 9 років видно його порядок і порядочність
БЛАГОДІЙНИК до мешканець будинку Показати IP 13 Березня 2014 10:26
ПІДТРИМУЮ 100% БО НА ЗБОРАХ ТІЛЬКИ І МОЖУТЬ ПО ПРИНЦИПУ СТРАУСА (ТІЛЬКИ ГОЛОВУ НЕ В ПІСОК ,А В ЖОПУ) І МОВЧАТЬ,ТІЛЬКИ І Є ПАРУ ЧОЛОВІК,ЩО МОЖУТЬ ВИСЛОВИТИСЬ ЗРОЗУМІЛИМИ СЛОВАМИ ТА ЖАРГОНОМ.А ПОТІМ НАВІТЬ НЕМА З КИМ 50гр. ВИПИТИ ,БО ВСІ Ж ДІЛОВІ.А ТАК ЗВАНІ КЕРІВНИКИ І ДАЛІ РОБЛЯТЬ СВОЮ СПРАВУ.ТО ХОТЬ ТЕПЕР БУДУТЬ БОЯТИСЬ ,В СУД НЕ ПОДАДУТЬ ,БО ЯК ВІЗЬМУТЬ ЗА ЖОПУ ТО МАЛО НЕ ПОКАЖЕТЬСЯ. ЗА СТІЛЬКИ РОКІВ НАВІТЬ ЗЕМЛЯ НЕ ПРИВАТИЗОВАНА НА ВІДМІНУ ВІД ІНШИХ ОСББ,ВЗЯТИ ТУЖ САМУ "КВІТОЧКУ" ЗА 300 МЕТРІВ, ТО ЗА ЩО ТОДІ ПЛАТИТИ. А ВІНІС...КИЙ З САМОГО ПОЧАТКУ ЗА ЦЕ КАЗАВ,ЩОБ ПОСТАВИТИ ТОЙ САМИЙ ШЛАГБАУМ ,БО ЯК ЗАРАЗ ВІДКРИЮТЬ ПОРТ-СІТІ О ТОДІ МИ ПРОЧУЄМО ВЕСЬ КАЙФ ВІД ОСББ ,А ОСОБЛИВО НАШІ ДІТИ. І ЩЕ ОДНЕ-Я ЗАЙШОВ В ЇХНІЙ ПІДЇЗД І ПІДНЯВСЯ ПО ПОВЕРХАХ-5 ПОВЕРХ З САМОГО ПОЧАТКУ ЛЕЖИТЬ ЛІНОЛЕУМ,6 ПОВЕРХ,ПОВЕРХ НАШОГО МІСЦЕВОГО ТІТУШКИ,ПЛИТКА І КОРОЇД І ВІН НЕ БІГАВ НЕ КЛЯНЧИВ ГРОШІ НА РЕМОНТ І ХОЧУ ЗАЗНАЧИТИ ЦЕ НЕ ЗА ВАШІ ГРОШІ!!! ТАК ЩО ТАК ТРИМАТИ ПАНЕ ВІНІСЛАВСЬКИЙ,А ТЕ ЩО ВІН МАЄ ,НЕ ПОТРІБНО ЗАЗДРИТИ,А ВЧИТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ. БО ВСІ МИ НЕ БЕЗ ГРІХА.
ЧИТАЧ Показати IP 12 Березня 2014 22:17
Чому пристали до адекватного прокурора, подивіться на інших
Анонім до ЧИТАЧ Показати IP 12 Березня 2014 22:30
звичайно адекватний ,собі і ще раз собі))
мешканець будинку Показати IP 12 Березня 2014 22:34
Ввніславський перевірки проводить по "НЕЧЕСНИМ" ОСББ , а інші платять і мовчать
Анонім до мешканець будинку Показати IP 13 Березня 2014 08:35
та хіба він один не платить ,той переїхав до нової садиби і не користується послугами ,а є такі завзяті платники ліфтом їздять,мусор їх вивозять ,за ними прибирають ,якщо вони вважають ,що сума завелика то могли частинами платити ,а так як біле більмо в будинку ховається за чужу спину .
1 до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 09:31
То давайте всі перестанемо платити???!!!!
а до 1 Показати IP 13 Березня 2014 12:59
найкраще рішення!!!! в цій ситуації. В будинку потрібен господар, а "дерибана" ми вже всі набачились!
мешканець до А до а Показати IP 13 Березня 2014 21:11
Це ти маєш себе на увазі "господар",заспокійся, сусіди тебе ж і не підтримали, краще чужий ніж свій, а "дерибану" як ти називаєш, і сам же розумієш, що ніякого немає
а до мешканець до А Показати IP 17 Березня 2014 12:40
по-перше, ввічливі люди до незнайомих звертаються на "Ви"- це вчать у школі! по -друге, я абслоюто спокійНА!, бо на господаря ну ніяк не підходжу. Що до "дерибану" - проста математика : 4під"їзди по 36квартир=144квартири платять в середньому 120грн/кв=17280грн в місяць. Тепер витрати вивіз сміття ну навіть 5000грн і прибиральниця 2000грн.??????? лампочок 100штук....
я до а Показати IP 6 Квітня 2014 19:06
якось з математикою чи арифметикою ніяк не вяжеться в першому підїзді 5 поверхів напевно не получиться 36 квартир, і де береться з квартири 120 грн.в мене 45 грн.за кварплату, напевно по блату
1 Показати IP 13 Березня 2014 09:33
А прокурорів порядних дуже мало, а Веніславський якраз до порядних не відноситься!!!
1 Показати IP 13 Березня 2014 09:36
Потрібно провести перевірку по ньому і тоді стане зрозуміло звідки в нього кошти на машини, будинки і багато чого про що ми навіть подумати не можемо!!!
Колега до 1 Показати IP 13 Березня 2014 10:43
Звичайно що багато про що Ви і думати не можете, бо замість того щоб працювати строчите гадості про людину з якою більш за все і не знайомі. А ще пишете що мало прокурорів порядних..... Цікаво, а Ви з усіма особисто знайомі щоб робити такі висновки????
Анонім до Колега Показати IP 13 Березня 2014 12:35
не кожен має можливість і бажання вкрасти чи взяти хабаря,як він ,користуючись своїм службовим становищем та можливістю,так що працюй не працюй ,а стільки не заробиш в такі терміни)),а в когось є принцип -не красти і бути чесним ,революція ,боролись з корубцією і що виходить те, що було і залишиться ?
кара до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 16:46
Згідна на всі 100%!!!!!!Молодець, гарно висловились!!!
Кккккк до Колега Показати IP 13 Березня 2014 13:03
Пшонка теж чесним і порядним прикидався, прокурором має бути молода людина, яка не привикла , що їй мають носити дань тільки за те що він прокурор і може тиснути на будь кого
1 до Колега Показати IP 13 Березня 2014 14:24
90 % прокурорів у Волинській області я знаю!!!!
Той до 1 Показати IP 13 Березня 2014 16:09
так у вас широкі зв'язки... Ви мабуть "решала")
1 до Той Показати IP 13 Березня 2014 16:42
Широкі, повірте!!!Але я таким як ви і ваші друзі не займаюсь!!!!!!!!!!!!!!
1 до 1 Показати IP 13 Березня 2014 16:44
І знаю не тільки прокурорів але і людей в інших гілках влади.
а-а до 1 Показати IP 13 Березня 2014 13:47
Скоро і Алла і Аламович в віллах будуть жити і на машинах їздити! Одних посадовців-здирників засуджуємо , а других породжуємо.
я до а-а Показати IP 13 Березня 2014 15:41
на возі за ваші гроші боржники
а-а до я Показати IP 13 Березня 2014 16:15
золотому! як в Януковича унітаз, для екзотики! :)
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 19:21
шановні дописувачі ,всі ви не безгріха і булиб на місці прокурора нефакт що бралиб ще більше, а якщо змушені давати "не вистачає розуму вести справи і жити по іншому" значить самі породжуєте корупцію, тоді хто вам лікар?А що стосується осбб якщо у них все по закону то перевірки не є для них тиск, хоча в жильців виникає маса запитань і незадоволень стосовно роботи осбб. голова не тільки не дає відповіді ,а і дозволяє досить некоректні висловлювання. скажіть кому поскаржитись?мешканці бояться іти проти системи яка склалася ,адже кожному прийдеться до них звернутися за банальною довідкою з місця проживання. тому легше промовчати та заплатити ,хай ПОДАВЛЯТЬСЯ!!!!!!
Читач до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 20:38
Люди добрі, схаменіться, не проклинайте один одного, всі прокльони рано чи пізно повертаються, але недай бог на дітей, хто прощає прощеним буде, Бог всіх розсудить.
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 20:41
Нехай прокуратура ще займеться так званою "асоціацією осбб" під егідою пані Собатюк Ю.В.
rr Показати IP 14 Березня 2014 08:56
чого Ви думаєте що людина винна? у людини може є пільги, гарантовані законом.які ніхто не хоче враховувати. тому питання щодо боргу є сумнівним. або принаймі не повністю обгрунтованим. правильність нарахування оплати не підтверджено
кара до rr Показати IP 14 Березня 2014 11:04
Пільги по інвалідності!!!???
Анонім до rr Показати IP 14 Березня 2014 19:39
то ви рахуєте ,що всі мают не платити ,а хто буде обслуговувати будинок ,я розумію коли людина інвалід чи обмежена ,на хліб не вистачає грошей ,що розкошує будучи державним влужбовцем,якісь ви сліпі ,