USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Викладача СНУ засудили за хабар. ОНОВЛЕНО

7 Жовтня 2015 11:44
Прокуратура міста Луцька підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди доцентом кафедри кримінального права та процесу СНУ імені Лесі Українки Володимиром Наливайком.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Факти одержання неправомірної вигоди цим викладачем вишу у грудні 2014 року виявлені прокурорами та працівниками сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Луцького міськвідділу МВС України у Волинській області.

Усього досудовим розслідуванням встановили 31 епізод злочинної діяльності освітянина, який одержав від студентів 6800 гривень за успішне складання заліку та захист дипломної роботи.

Як повідомлялося раніше, вироком Луцького міськрайонного суду від 28 липня 2015 року викладача визнали винним та призначили покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права 3 роки приймати складання іспитів і заліків у студентів вищих учбових закладів та бути науковим керівником при написанні студентами вищих учбових закладів дипломних робіт, спеціальною конфіскацією в дохід держави коштів, отриманих внаслідок вчинених злочинів, та конфіскацією всього належного йому майна у дохід держави.

Ухвалою апеляційного суду Волинської області від 2 жовтня 2015 року відмовлено в задоволенні апеляційних скарг освітянина та його захисника, а вирок Луцького міськрайонного суду залишено в силі.

Наразі вирок набрав законної сили. Відтак, викладач відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
читач Показати IP 7 Жовтня 2015 11:47
шановні змі.......називайте прізвища або не подавайте такої новини....бо вона неповна..
Андрій до читач Показати IP 7 Жовтня 2015 11:56
Наливайко
читач до Андрій Показати IP 7 Жовтня 2015 11:57
Ти впевнений?
лучанин Показати IP 7 Жовтня 2015 11:52
наливайко то. бувший начальник міліції. буде йому весело в тюрмі
Всезнайко до лучанин Показати IP 7 Жовтня 2015 13:35
Буде на "красній" зоні...
х.янку до Всезнайко Показати IP 30 Жовтня 2015 20:33
заавтра за тобою прийдуть...поняв
Катя Показати IP 7 Жовтня 2015 13:39
Нічого собі
Петрик Показати IP 7 Жовтня 2015 14:05
Іще скоро за синочка його візмуться в Академії одна була то вигнали, а прийшов іще кращий!!!
анонім до Петрик Показати IP 7 Жовтня 2015 20:52
дивись щоб за тебе скоро не взялись. !!!!
до петрика до Петрик Показати IP 7 Жовтня 2015 21:11
коментар було видалено
до шпп Показати IP 7 Жовтня 2015 20:42
Начальник УМВС Волині, генерал-майор міліції Петро Шпига переконаний, що коли міліціонер на службі отримує 1 тисячу гривень, то це не можна вважати хабарем. «Чим мені людей стримувати. Він отримує 2 тисячі гривень (зарплати - ред). Ви проживете на 2 тисячі гривень? Всі ж живі люди. Якщо там десь кум-брат-сват, були нюанси. Але воно не доведено, його треба доводити», ‒ заявив Шпига, повідомляє ZAXID.NET. «Тисячу гривень людина взяла за певні там момєнти. Ну це ж смішно. Тисяча гривень це що, хабар? Як розібратися... Ну ви бачте, які обʼєми в Києві. Подивіться. Ви не знаєте, що таке хабар? Це 200 тисяч, 100 тисяч доларів», ‒ додав він. а за 4 тис. грн за кожну тисячу по одному рокові реально чи як петро петровичу
Нова Україна. Показати IP 7 Жовтня 2015 20:43
Але ж і ідіоти люди... Шкода ось цих "хабарників". Якщо людина освідчена і хоче вчитись, то ій ніякого хабара платити не треба. А як бидлоття всяке лізе, то й взятку дає. Чесності захотіли? Та ви спочатку з себе кожен візьміть приклад . Всі святі? Людина добилась чогось... А це сидять дома, в д*упі колупається і хабарників ловлять. Не було рівності і не буде, оскільки 90% в суспільстві тупі барани. Є набагато впжливіші справи ніж корупція. Всі їсти з одноі тарілки ніколи не будем.
Нова Україна. Показати IP 7 Жовтня 2015 20:44
Перейшов комусь дорогу в "системі" та й пздц.
прокурор Показати IP 7 Жовтня 2015 20:47
хочу повідомити студентів які підтвердили що викладач у них не вимагав а вони звласної ініціативи давали і не повідомляли виклидача для чого дають на даний час розслідуєця кримінальне провадження...і іх жде при красне майбутнє
колеги до прокурор Показати IP 8 Жовтня 2015 16:39
Хочемо привітати з Днем юриста! З Вашого коментаря видно, що Ви справжній професіонал і Вас "жде при красне майбутнє". Просто в захваті від Вашої граматики...
іван Показати IP 7 Жовтня 2015 21:00
коли міліціонер на службі отримує 1 тисячу гривень, то це не можна вважати хабарем. «Чим мені людей стримувати. Він отримує 2 тисячі гривень (зарплати - ред). Ви проживете на 2 тисячі гривень? Всі ж живі люди.
петро Показати IP 7 Жовтня 2015 21:01
«Тисячу гривень людина взяла за певні там момєнти. Ну це ж смішно. Тисяча гривень це що, хабар? Як розібратися... Ну ви бачте, які обʼєми в Києві. Подивіться. Ви не знаєте, що таке хабар? Це 200 тисяч, 100 тисяч доларів», ‒ додав він
реаліст Показати IP 7 Жовтня 2015 21:07
це був не суд, а б**дство якесь!!!!! якщо липовий генерал міліції Шпига трандить на всю країну що 1000грн це не хабар, а так " взяв на деякі "моменты", і це йому сходить з рук, і міряє хабарі 100000-200000 тис долларів. а тут старшу хвору людину засудили за 5 копійок. як це називається??? цікаво скільки тому судді-хабарнику заплатили?????? прокурор у*од мав наглість видати на судді що такого терміну як "справедливість" нема. "скільки ти зараза отримав за те що тобі і 3 роки тюрми для цієї людини мало і ти вимагаєш більшого "?????? кажу без вагань: ВСЕ ЦЕ ПІДСТАВА ЧИСТОЇ ВОДИ. І ВСІ ХТО ПРИЙМАВ У ЦЬОМУ УЧАСТЬ МОРАЛЬНІ У*ОДИ І КРИСИ ЯКІ ОТРИМАЮТЬ РАНО ЧИ ПІЗНО ПО ЗАСЛУЗІ.
Вася-Вова до реаліст Показати IP 8 Жовтня 2015 11:55
Який ти розумний. Як Наливайко брав гроші - знають всі студенти. І це 6 800 гривень лише по факту однієї сесії. А скільки років він до цього оббирав людей? Коли треба відповідати за свої вчинки, то всі стають старими і хворими, а як доїти студентів - то мав сили. За інших мову не веди - тема про Наливайка, і виправдовувати його не треба.
реаліст до Вася-Вова Показати IP 8 Жовтня 2015 16:11
ті про кого я веду ще мову набрали хабарів стільки, що можуть закрити очі і роти всій судовій та прокурорській системі. тому вони не бояться на всю країну нести такий бред і посміхатися.
ЮРИСТ до Вася-Вова Показати IP 16 Жовтня 2015 21:29
ЧОМУ "ЗА ІНШИХ МОВУ НЕ ВЕДИ"??? ТАМ ДЕ УМОВНІ ОДИНИЦІ, КВАРТИРИ, АВТО, БАТЬКИ ЗЛОЧИНЦІ ТАМ МОВЧАТИ??? ПРАВДА ОЧІ КОЛИТЬ??
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2015 21:58
відносно студентів ще кримінальна справа не закрита бажаю всім тим студентам що дали покази закінчити СВОЮ ДОЛЮ ЗА ГРАТАМИ ВЗАЇМНО ...відносно одного з них також відкито крим справу за крадіжку...і докожного дойде