USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Виплати при народженні дитини скоротили

28 Квітня 2014 16:14
Із першого липня зменшать виплати при народження дитини. За першого малюка й усіх інших батьки отримуватимуть сталу суму.

Про це інформувала під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 28-го квітня, начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова.

Вона наголосила, що на малечу, яка з’явиться на світ із 1-го липня, буде передбачена допомога - 41 280 гривень. Таку ж суму платитимуть батькам й при народженні другої, третьої й наступних малюків.

Нагадаємо, сьогодні допомога на першу дитину - становить 30960 гривень, на другу – 61920 гривень, на третю і кожну наступну дитину - 123840 гривень.

Згідно з нововведеннями, з 1-го липня, при народженні трьох дітей, батьки «втрачатимуть» 92880 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 16:20
коментар було видалено
оля до Дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 16:26
І це в кращому випадку.А то може й тих не буде.
настя в Показати IP 28 Квітня 2014 16:20
правильно з одного боку. А здругого -влада ця робить все гірше і гірше Майдан майдан спасибочки что так розчоровал людей чомусь з депутаті не зняли грошей а при народженні зняли сором сором сором сором ВЛАДІ!!!!!!!!!
До Настя до настя в Показати IP 28 Квітня 2014 16:37
Що соромно? Врізали гроші? Але ж не відмінили. 120 тис за третє дитя це занадто, можна було просто на 10 тис збільшувати за кожну наступну дитину. Я не кажу за всіх, але переважна більшісь багатодітних сімей народжувала тільки із-за грошей,Працювати не хочуть, понароджують бідоття, а гроші закінчуються а далі як? - знову народжувати? чи ви бачили багато сімей середнього достатку які дійсно почали народжувати по другій а то і по третій дитині коли попіднімали виплати? Люди розуміють, "дитячі гроші" закінчуються а діток піднімати та ростити потрібно.
Дід Панас до До Настя Показати IP 28 Квітня 2014 17:39
коментар було видалено
Майбутня мама Показати IP 28 Квітня 2014 16:43
А хіба жінка народжує заради грошей? Так, добре, що є підтримка фінансова з боку держави. Але особисто для мене це не найважливіше. Навіть якби тих грошей зовсім не давали, все одно народила б. Хоч і не маю великих доходів. Живемо на одну мінімальну зарплатню. Діти - то не заробіток! І хіба добре було, коли неблагополучні, м"яко кажучи, сім"ї заробляли на дітях гроші? Народжують ледь не щороку, дітей кидають напризволяще, а ті дитячі гроші пропивають! Та й в принципі - держава не повинна виховувати і забезпечувати ваших дітей. Маєте руки-ноги, тож заробляйте! А не чекайте, коли гроші впадуть на голову, доки ви будете просиджувати біля телевізора чи комп"ютера!
))) до Майбутня мама Показати IP 28 Квітня 2014 17:50
женщина каждый раз рискует жизнью, чтобы родить ребенка. объясните это тупым мужланам.
Андрій76 до Майбутня мама Показати IP 28 Квітня 2014 20:08
Золотые слова...У нас народився недавно хлопчик і ми дуже раді,що Бог послав нам здорову і гарненьку дитину. А на рахунок допомоги від держави?..То я б досі не знав яка сума виплачується,якби жінка не"озвучила"...Діти даються нам на радість і продовження роду,а не для заробляння грошей
Гость Показати IP 28 Квітня 2014 16:46
Правильно зробили, а то плодяться як щенята. Краще ноги розставляти, як працювати.Це вже абсурд.Всім підряд і циганам платити такі гроші-це наші гроші платників податків тим, які ніколи не працювали і не будуть працювати, на фіг такі гроші заробити 130 тисяч треба працювати 13 років, а вони за мінутуку уловольствия сплодять злидню , а далі давай їм пільги,бо вони бідоття наклепали.Це не правильно, Я рахую зробили правильно.
Анонім до Гость Показати IP 20 Травня 2014 21:51
ну ти і тормоз
Анонім до Анонім Показати IP 13 Січня 2015 18:14
точно, тормоз!!!
Тато й мама Показати IP 28 Квітня 2014 16:47
І так не знаєш як подвиг зробити - народити третю дитину та виховати двох. Тепер аргументів проти побільшало, хоча третю дитинку не проти народити. Ну не уроди?
Оптимист до Тато й мама Показати IP 29 Квітня 2014 01:16
Ещё какие !!!
Крук Показати IP 28 Квітня 2014 17:00
У нас як у Китаї: боротьба з народжуваністю успішно продовжується :-(
розчарований Показати IP 28 Квітня 2014 17:22
та ви дістали, кожного разу читаю майдан те майдан се,...а що кожен із нас зробив заради кращого майбутнього???...сидимо на роботі, в інтернеті сторінки обновляємо (переважна більшість тут, і я в тому числі), штани протираємо, і ще скиглимо. Я також не прихильник майдану, але народ хоч якось боровся за краще майбутнє, і не завжди так виходить як хочеться!!!
Оптимист до розчарований Показати IP 29 Квітня 2014 00:48
А ты не сиди на работе а работай, хотя ты может и за сидение зарплату получаешь! как зарплату получаешь официально или в конверте ? да даже если и в конверте всё равно тратишь деньги и платишь ПДВ, а если официально то с тебя ещё налоги дерут!!! А где бабло которое мы отдаём государству ??? Иде на покращення!!! Так что мы даже протирая штаны получается кучу своих заработных денег отдаём в ДЕРЖАВУ и поддерживаем её своей работой, а на самом деле кормим непонятно кого !!! Что старые что новые результат 0. А по большому счёту народ боролся и получил шиш с маслом! Зарплата мизер была и та обесценилась! Ни одного закона не приняли чтоб хоть как то улучить социалку БЕДНОТЫ. Начинания которые были по сути неплохими и те пох*рили. Все хорошие начинания закончились делёжкой кресел и портфелей!!!
Дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 17:35
як швидко зникнуть українці як нація? приймаю ставки, до 2050 нас буде мільйонів зо 20
Всезнайко до Дід Панас Показати IP 28 Квітня 2014 22:15
Думаю, що раніше і менше як 20 млн.Решта піде в Росію, Польщу, Угорщину, Румунію і т.д.
Оптимист до Дід Панас Показати IP 29 Квітня 2014 01:19
Я думаю желающий из земель обетованных будет огромное количество заполнить нишу в швидко зникнутої нации!!!
6565 Показати IP 28 Квітня 2014 17:46
читаючи деякі коменти просто вражаюся скільки зла пишуть я не розумію КОМУ ЯКЕ ДІЛО В КОГО І СКІЛЬКИ ДІТОЧОК!!!!!!!!!!!!! як ви не розумієте ДІТОЧКИ ТО БОЖА БЛАГОДАТЬ ТО ЩАСТЯЧКО ДЛЯ ТАТУСЯ ТА МАТУСІ!!!!
коля Показати IP 28 Квітня 2014 17:52
да Майдан бо перед майданом такого не було як зараз -кварплата збільшується продукти товари першої необхідності збільшились ціни, ціни на бензин збільшились, ціни на проїзд збільшують, ціни на ліки збільшили. ТО хто винен не Майдан? вони ж стояли за краще майбутнє а що маємо - проблеми смертність молодих людей і так далі шкода що так держава знищується чиновники все розкрадають а люди бідні виживають на мінімалку
Оптимист до коля Показати IP 29 Квітня 2014 01:12
Коля тримайся "ПОКРАЩЕННЯ" вже скоро прийде!!!
мама Показати IP 28 Квітня 2014 18:41
виплати треба платити по іншому, а не давати живі гроші, бо плодяться цигани і алкоголіки.А батьки сидять дома і живуть за дитячі гроші, а з з нас працюючих забираютьподатки.
Оптимист до мама Показати IP 29 Квітня 2014 01:07
Да уж мама вы меня удивляете!!! интересно кого вы наплодили!!! А ещё интересно получали вы эти гроши или нет! если да то интересно на сколько вам их хватало если вы тратили их сугубо на ребёнка Вам на сдачу с этих денег получилось кинофестиваль? . При теперешнем росте цен да и в принципе при тех что были это всё равно копейки !!! Да может и система не продумана до конца была но она хоть как то была направлена на восстановление демографической обстановки. А вещать на все семьи которые плодяться клеймо циган і алкоголіков мега пошло тем более для МАМЫ!!!!! А сократить выплати или убрать их вообще дело не хитрое куда труднее дать и что то сделать полезное! Почему бы не начать с того чтобы снизить цены на детские принадлежности хотя бы первой необходимости питание гигиена вода и т д !!! я уже молчу про лечение деток!!! Чёрта с два пойдут на такие шаги !!!! пострадает бизнес ещё и железяка теневой!!! А вот решать покрашення для народа за счёт самого же народа это всегда пожалуйста!!!!!!!!
Олександр Показати IP 28 Квітня 2014 20:03
Читаю і жахаюсь... Дозволити собі заявляти, що майже усі багатодітні - цигани, пяниці, нероби! Та не меліть дурницьНа нашій вуличці на тридцять хат я нарахував 4 багатодітні родини, і нема серед них нероб і алкашів. Такі сім'ї - наша гордість, а ви... Просто лихі люди...
собак@ Показати IP 28 Квітня 2014 20:05
знову українців починають повільно знищувати такими от діями
lili Показати IP 28 Квітня 2014 22:16
Всі родять для себе. Але чогось в коментарях сваряться за гроші :(.
мамочка Показати IP 29 Квітня 2014 00:48
да колись було інакше дітей пеленали і як бігали по вулиці в селі то попу витирали листочко із лопуха, а хто тепер своїй дитині так витре попу --- та ніхто от і нех...р говорити про колись , а що до народження дитини да згідна що народжуєш для себе, але як народив як жити в мене чол. нема та й мені не 15.... да перший рік платять по 1000 пока кінці з кінцями зводжу у брата 3 дітей то по наслєдству дали все вунночку, коляску, шмотки,..... тай із здоровям поки все нормально а пройде рік що робити 130 грн роботи нема куди йти я держ.служ. зарп1200 ....... от так і живемо навіть 120000 тис це мало але було хоть щось а тепер і того лишили проте зарплату собі хоть до 5000 тисгрн не зменшили!Ё!!!
детутати Показати IP 2 Травня 2014 15:14
......................депутати хай собі зарплати зменшать в першу чергу
Олена Показати IP 22 Червня 2014 14:03
Девочки, мы организовываем митинг под Радой или Кабмином. с нами общественная организация *Женщины за будущее детей* планируем или на 1 июля, или немного раньше в понедельник - вторник будем точно знать, дату и время, все зависит от организации *женщин за..*. Флешмоб - пояса на животах. Лозунг *Власть вместо того, чтобы затянуть пояса на животах чиновников и олигархов - затянула их на животах беременных матерей!* Девочки, собирайте своих мужей, мам, нас должно быть много. За нас никто ниченго не сделает. Записывайтесь к организатору митинга Веронике Тарасюк . И кто не сможет приехать, мы собираем на карточку Вероники, кто, сколько может, для тех, кто сможет приехать, но нет денег. [email protected].