USD 26 26.18
  • USD 26 26.18
  • EUR 29 29.25
  • PLN 6.9 6.96

Яковлев отримуватиме надбавку до зарплати

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев отримуватиме 20 відсотків надбавки до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Відповідний проект рішення опублікований на сайті Луцької міської ради.

«Встановити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлеву Тарасу Володимировичу щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 20 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (стаж роботи, який дає право на надбавку станом на 29.03.2017 становить 9 років 11 місяців 6 днів)», - йдеться у проекті рішення.

Зауважимо, що за 2015 рік Тарас Яковлев отримав 120 тисяч 839 гривень заробітної плати (близько 10 тисяч гривень на місяць). Готівкою посадовець зберігає 13 тисяч 500 доларів (близько 364 тисяч гривень).
Коментарів: 11
Ото 19 Березня 2017 10:08
Сенсація , а надбавку за посвідчення ато ще за це доплатіть.
А ну до Ото 19 Березня 2017 15:21
С*ана фейсбук спільнота захищай госпідара! Ай який молодец, які дороги гарні, які чисті двори. Молока цьому хлопцу
Анонім 19 Березня 2017 10:25
Надбавка за підтримку Вусенко?
бе-е-е до Анонім 19 Березня 2017 11:09
І за Вусенко і в них усіх шкідливе виробництво!
Рабацяга 19 Березня 2017 10:31
скільки підніму стільки і візму, не вам жалюгідні пенсіонери квакати
Анонім 19 Березня 2017 10:40
Ой хто б сумнівався. Вони ж себе не обділять. Це Палацу учнівської молоді автобус не потрібен - а міськраді потрібен. Це всім смертним гроші непотрібні і доплати - а їм потрібні. Нам полагається тільки підвищення цін за проїзд у маршрутках. Да Тарасик?
51 омбр(розформ) 19 Березня 2017 10:51
Доплатіть ще за науковий ступінь ,за нагородження орденом,за знання іноземних мов, за те що в нього російське призвіще,за те що користується власним автомобілем,за те що знає що в Луцку є котельня Карбишева.
123 19 Березня 2017 11:12
надбавку до терміну ув'язнення йому!
123 19 Березня 2017 11:51
Ай, маладэц!
Вася 19 Березня 2017 17:02
Люди скільки ми будемо тих дармоїдів терпіти у піджаках білих і таких нахальних? Людям кажуть нема грошей ні на пенсії ні на зарплати а самі зажираються
Активіст 19 Березня 2017 21:05
ГПЗовське чудо піднялось. Пряма дорога в МЕРИ!