USD 27.15 27.25
  • USD 27.15 27.25
  • EUR 30.70 30.85
  • PLN 6.60 6.68

З яких ресурсів компенсують пільги волинським родинам бійців АТО

У Кабінеті міністрів визначили, що Волинська область - один із регіонів, де найкраще відбувається наповнення бюджету. За рахунок перевиконання бюджету, в області планують компенсувати пільги, які в державі цьогоріч відмінили.

Про це стало відомо під час оперативної нарад голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 31 серпня.

Так, з його слів, під час засідання Кабміну, відзначили Волинь як одну з кращих з питань наповнення бюджету. Виконання бюджету регіону складає – 167%. За станом на сьогодні, бюджет Волині перевиконаний на 263 мільйони.

Частину цих коштів планується використати для компенсації пільг для учасників АТО, які були ліквідовані відповідними змінами до бюджету.

Нагадаємо, з липня сім’ї загиблих в АТО воїнів та батьки Героїв України, які загинули на Майдані, не мають комунальних пільг, якщо сукупний дохід на одну людину становитиме більше 1710 гривень.

З цього приводу в червні цього року родичі пікетували облдержадміністрацію.

Зрештою, це питання залишилося в компетенції органів місцевого самоврядування. До прикладу, у Луцьку ухвалили зміни до бюджету, аби забезпечити пільги, але за кошт міської казни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus