USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Заробіток волинян: ти наївся, я голодний – в середньому ми ситі

28 Грудня 2015 18:39
Майже 5-м з половиною тисячам волинян заборгували заробітну плату.

3 тисячі 604 гривні – такою є середня заробітна плата штатних працівників області за станом на листопад 2015 року. Про це повідомляє «Волинська газета».

«Це – у 2,6 раза вище мінімального її рівня та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, передбачених законодавством (1378 грн) та на 26,2% більше проти листопада минулого року (в Україні – 4498 гривні і на 27,3% більше).

За рівнем зарплати Волинь випередила шість областей», – звітують у головному управлінні статистики у Волинській області.

Найвищі заробітки мають вугільники (6066 гривень), виробники меблів ( 5937 гривень), фінансисти та страховики (5913 гривень), машинобудівники (5559 гривень). А найнижчою є зарплата у поштовиків, кур’єрів та громадського харчування (2073 та 2286 гривень).

На кінець листопада роботодавці заборгували 5,4 тисяч працівників 30,6 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Василь Показати IP 28 Грудня 2015 18:47
Ну знову ні про що та ще й з перекручуванням. Знову сам собі ворог? Заголовок має звучати:"Заробіток волинян: я наївся, ти голодний – в середньому ми ситі" і аж ніяк не навпаки, бо в нас сита людина не думає про голодну, бо вже сита. Могли б тоді й іншу стаистику показати: скільки отримує зарплату до 2 тисяч, сільки 2-2,5, 2.5-3, 3-3,5 і так далі. Вийшла б дуже гарна реальна картина. А так водичку знову полили ("наїлися") і кажете що всі ситі!
АС до Василь Показати IP 28 Грудня 2015 19:56
Подивіться на смітники що там валяється? А не на зарплати,люди плачуть що не вистачає,а в бар не зайдеш. Є можливостей по Украіні валом в луцьку обмаль і зарплата менша буде бо на робоче місце 24 кандидати,а на 5000гр 93 людини
Анонім Показати IP 28 Грудня 2015 18:56
а В МЕНЕ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ НЕ ЗАВЖДИ ДОТЯГУЄ ДО 2000ТИС.
АС до Анонім Показати IP 28 Грудня 2015 19:59
Я в школі двійочником був і заздрив відмінникам тепер навпаки
Бастер Кейсі до Анонім Показати IP 28 Грудня 2015 23:40
І шо то за сума така- 2000 тис?
Анонім до Бастер Кейсі Показати IP 29 Грудня 2015 00:49
То така вища освіта!
Держслужбовець Показати IP 28 Грудня 2015 19:07
Я на руки отримую 1750 грн.
Держслужбовець 2 Показати IP 28 Грудня 2015 19:52
Нам ще й страйк скоти забороняють законом! Тобто, ПРАВО на СТРАЙК, гарантоване Конституцією КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ, нас, як виходить, не стосується? А давайте встанем з колін, і покажемо режиму "Гідної, проєвропейської влади", що держслужбовці - НЕ РАБИ! Скільки можна дерти скажені тарифи і тримати на мінімалці! Ганьба! Депутатам і Кролику зарплату підвищувати можна, то треба!
Держслужбовець 2 Показати IP 28 Грудня 2015 19:57
Медикам пострайкувати можна, освітянам - можна, а ми - РАБИ? Чи не громадяни України? До влади - ми складаєм присягу на вірність УКРАЇНІ, а не підписуєм договір про надання статусу раба! 70 доларів - то зарплата?
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 00:13
"На кінець листопада роботодавці заборгували 5,4 тисяч працівників" - а кому вони заборгували працівників?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 00:51
То вища освіта журналіста!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 11:18
Уточнюй, українська, а не радянська.