Зарплата волинян на 22% менша, ніж загалом по Україні
Згідно з інформацією, яку оприлюднило управління статистики у Волинській області, середня заробітна плата на Волині становить 78% середньої зарплати в Україні.
У січні-листопаді 2014 року середня зарплата на Волині становила 2682 гривні.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року, офіційна зарплата волинян збільшилася лише на 4,8%, тоді як в Україні – на 5,8%.
У листопаді офіційна заробітна плата в області дорівнювала 2856 гривень.
Водночас індекс реальної зарплати у Волинській області в січні-листопаді 2014 року зменшився на 5,9%.
Найвищу зарплату в регіоні отримували працівники добувної промисловості, фінансової та страхової діяльності, переробної промисловості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У січні-листопаді 2014 року середня зарплата на Волині становила 2682 гривні.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року, офіційна зарплата волинян збільшилася лише на 4,8%, тоді як в Україні – на 5,8%.
У листопаді офіційна заробітна плата в області дорівнювала 2856 гривень.
Водночас індекс реальної зарплати у Волинській області в січні-листопаді 2014 року зменшився на 5,9%.
Найвищу зарплату в регіоні отримували працівники добувної промисловості, фінансової та страхової діяльності, переробної промисловості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Штефан, Луцьк
Показати IP
31 Грудня 2014 17:29
Погано працюємо, пані та панове! А у мене зарплатня-пристойна!
ціна питання
Показати IP
31 Грудня 2014 17:47
А як глянеш, що і як люди скуповують на ринках і маркетах, то не скажеш що маленька!:)
12345
Показати IP
31 Грудня 2014 19:31
ДА ТІЛЬКИ ВОЛИНЯН НЕ МАЛО ГИНЕ В АТО............
не пацик
Показати IP
31 Грудня 2014 22:03
так як наші роблять покупки то невидно що в них мала зарплата : а день і ніч гаселять до ранку по кабаках -напевне не за дякую ? може мають такі великі заначки- ніц нерозумію : Получаеться що мала зарплата і пенсія а вже раз більше борються з ожиріням
свидомий до не пацик
Показати IP
1 Січня 2015 16:29
Це ще кривави запаси зароблени на майдани залишилися
Лучанка
Показати IP
15 Березня 2016 17:53
А по кабаках дійсно сидять не бідні.А це полішуки приїхали навчатися в Луцьк, а родаки гнуть спини на закордонні, а їх діточки банячать по барахю
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.