USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Одесі на проукраїнському мітингу загинула людина

2 Травня 2014 17:13
Тіло молодої людини лежить на перетині вулиць Деребасівської та Преображенської

В Одесі в результаті зіткнень прихильників єдності України і сепаратистів загинула як мінімум одна людина.

У центрі Одеси розширилася територія зіткнень. Ними охоплені вулиці Деребасівська, Преображенська в районі Міського саду, Грецька, Буніна, Олександрівській проспект і провулок віце-адмірала Жукова, інформує УНІАН.

Тіло молодої людини лежить на перетині вулиць Деребасівської та Преображенської.


Також є кілька десятків постраждалих, зокрема співробітники міліції.

У сепаратистів в руках - травматична зброя. Зі слів свідків зіткнень, у них є також автомати Калашникова. У кількох сепаратистів в руках мачете, у більшості – біти, кийки і «коктейлі Молотова». Один із них запустив «коктейль Молотова» у бік Міського саду. У центрі Одеси розбиті припарковані автомобілі.

Міліції поки що не вдається відновити порядок.

Прихильники єдиної України в основному озброєні тротуарною плиткою. Як щити вони використовують кришки від сміттєвих баків, дорожні знаки і металеві огорожі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
віктор Показати IP 2 Травня 2014 20:26
вже не одна людина аж 6 вроді
Боголюбы до віктор Показати IP 2 Травня 2014 22:21
38 человек не прийдут уже домой.
Анатолій до віктор Показати IP 16 Серпня 2016 16:07
Віктор,не "вроді",а здається!!! Вчи українсьску-вона така гарна!!!
Злий Показати IP 2 Травня 2014 20:58
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Травня 2014 22:09
то,что творит на Украине путлеровская гнида не возможно будет простить и забыть.
Валерій до Анонім Показати IP 3 Травня 2014 07:15
Не тільки путлеровська .. А ПУТЛЕРО-БЮТОВСКАЯ!
25 до Валерій Показати IP 3 Травня 2014 07:44
коментар було видалено
Воля Показати IP 2 Травня 2014 22:30
хто прийшов з мечем від меча і загине!!! жаль що взааглі хтось помер, немає значення хто...але сепаратисти самі винні, для чого нападати на людей, стріляти, вбивали мирних людей???!!! все в житті віддається, вот вони і получили те на що за
Ирина Показати IP 2 Травня 2014 22:34
за что погибли люди? за путинскую идеологию? за деньги? за "рассея! рассея!" так неужели это того стоило?? жаль в любом случае.. глупая смерть.. пусть покоятся с миром..((
Луцьк Показати IP 2 Травня 2014 22:36
Я так розумію міліція вкотре себе дискредитувала, потрібно її очищувати, адже чому мають гинути безневинні люди, з обох сторін.
Ковель до Луцьк Показати IP 3 Травня 2014 10:15
Обов'язково очищувати і набирати таких як Данильчук, Гузь, Майя... Жах що з країною роблять!!!:(
Херсон Показати IP 2 Травня 2014 22:38
когда береш в руки оружие,когда выступаеш против своего народа,когда береш деньги за то что будеш выступать против своих же соплемеников.... то должен знать за это могут убить,в Киеве люди шли против воровской власти,против кого можна идти сейчас под Власовским триколором? с Власовской оранжево-чорной ленточкой? только против своего государства и ненужно говорить о какихто убеждениях... предатель родины это не убеждение,а предательство которое во всех странах караетса высшей мерой....
Анатолій до Херсон Показати IP 16 Серпня 2016 16:11
Повністю тебе підтримую!!! Ти правий на 100%!!!
Ультрас фореве Показати IP 2 Травня 2014 23:47
Раньше думал что ультрас неадекваты. Я никогда так не ошибался. Простите.
ультрас go home до Ультрас фореве Показати IP 3 Травня 2014 10:12
Ні - адеквати! Загнати людей у будівлю і заживо спалити, це "адеквати"? Підказати що це нагадує?!
Ось так Показати IP 3 Травня 2014 00:01
Саме цікаво що не один одесит не загинув.А 15 з Рашкі і 10 з Придністровя.
так до Ось так Показати IP 3 Травня 2014 10:10
А це не люди?! До чого ж черствими всі стали у цьому суспільстві! Через ціх політиканів брат брата готові вбивати, а ви плескаєте у долоні? Якби 1-2 американця загинуло, то вже б командос були у любій точці де це відбулось...
Анатолій до так Показати IP 16 Серпня 2016 16:14
Які це люди!!!Вони вороги нашої держави!!! Смерть ворогам!!!
??? до Ось так Показати IP 4 Травня 2014 22:21
Це вони з Рашкі чи з Придністровя - http://www.volynnews.com/news/ukraine/imena-14-zahyblykh-pid-chas-zavorushen-v-odesi-spysok-/ ? Такі самі і росіяни по території України ходять, які не українці, бо мають іншу точку зору. Ось так!