1,5 мільйонна «баксів» через Ягодин везли в 34-х пакунках у поліетилені. Уточнено
![](/resize/450x320/r/files/news/2008/10-28/2622-1u.jpg)
Вночі у суботу, 25 жовтня, в пункті пропуску «Ягодин», що на україно-польському кордоні, було виявлено рекордну для 2008 року партію контрабандної валюти. Про це 28 жовтня повідомляють «Волинські Новини».
Близько 2-ї години ночі на в’їзд в Україну прибув транспортний засіб марки «Сітроєн», в якому слідували громадяни України Артем Ш., 1987 року народження, та Олександр С., 1964 року народження. За інформацією прес-секретаря Луцького прикордонного загону підполковника Богдана Козуба, під час проведення візуального огляду даного транспортного засобу із застосуванням технічного засобу «ОАД-2» прикордонний наряд помітив, що на запасному колесі, яке прикручене до днища автомобіля, є невідомі предмети. У результаті поміченого та на підставі аналізу й оцінки ризиків і неадекватної поведінки пасажирів було прийняте рішення щодо виведення транспортного засобу з загального потоку на поглиблений огляд.
Під час письмового декларування дані громадяни заявили, що в них відсутні будь-які предмети та матеріали, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню чи заборонені для ввезення на територію України.
Під час подальшого поглибленого огляду, прикордонний наряд спільно з працівниками Ягодинської митниці, вищевказаного транспортного засобу в панелі приладів навпроти сидіння водія, в пасажирському сидінні ззаду та в панелі запобіжників зі сторони водія було виявлено 25 пакунків в поліетиленових пакетах. Загальна кількість пакунків – 34 штуки. Вмістом даних пакунків виявилися грошові банкноти іноземної валюти: доларів США та ЄВРО різних найменувань купюр.
Загалом було виявлено 1 454 000 доларів США і 59 900 євро. Сума оцінки валюти – 7 883 269 гривень, сума оцінки автомобіля – 30 500 гривень, загальна сума оцінки – 7 913 769 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Близько 2-ї години ночі на в’їзд в Україну прибув транспортний засіб марки «Сітроєн», в якому слідували громадяни України Артем Ш., 1987 року народження, та Олександр С., 1964 року народження. За інформацією прес-секретаря Луцького прикордонного загону підполковника Богдана Козуба, під час проведення візуального огляду даного транспортного засобу із застосуванням технічного засобу «ОАД-2» прикордонний наряд помітив, що на запасному колесі, яке прикручене до днища автомобіля, є невідомі предмети. У результаті поміченого та на підставі аналізу й оцінки ризиків і неадекватної поведінки пасажирів було прийняте рішення щодо виведення транспортного засобу з загального потоку на поглиблений огляд.
Під час письмового декларування дані громадяни заявили, що в них відсутні будь-які предмети та матеріали, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню чи заборонені для ввезення на територію України.
Під час подальшого поглибленого огляду, прикордонний наряд спільно з працівниками Ягодинської митниці, вищевказаного транспортного засобу в панелі приладів навпроти сидіння водія, в пасажирському сидінні ззаду та в панелі запобіжників зі сторони водія було виявлено 25 пакунків в поліетиленових пакетах. Загальна кількість пакунків – 34 штуки. Вмістом даних пакунків виявилися грошові банкноти іноземної валюти: доларів США та ЄВРО різних найменувань купюр.
Загалом було виявлено 1 454 000 доларів США і 59 900 євро. Сума оцінки валюти – 7 883 269 гривень, сума оцінки автомобіля – 30 500 гривень, загальна сума оцінки – 7 913 769 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044183)
Анонім
Показати IP
28 Жовтня 2008 22:43
надо отдать им должное....все вывозят деньги с Украины,а они ввозили....побольше бы таких людей....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044183)
Анонім
Показати IP
29 Жовтня 2008 10:18
По якому курсу рахували?
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.