USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Instagram-сторінку луцької блогерки зламали. Шахраї вимагають гроші

18 Березня 2021 16:29
Зламали сторінку відомої луцької блогерки та фотохудожниці Ірини Дяченко, яка зареєстрована в Instagram під ніком Iren Coolmom. Шахраї, пишучи від її імені, просять надсилати їм кошти.

Про це блогерка повідомила у Фейсбуці.

«Мені в Instagram зламали сторінку. Я не можу зайти, аби поміняти пароль, взагалі не можу нічого вдіяти. Вони (шахраї, – ВН) просять скидати їм гроші. Тому прошу: якщо вам писали, то не скидайте гроші. Якщо вже скинули, то зв’яжіться з банком і відмініть платіж. Якщо я відновлю сторінку, то потім усе розкажу», – зазначила Ірина Дяченко та додала, що деякі підписники вже переказали шахраям 15 тисяч гривень.

Відзначимо, що на Instagram-сторінку Ірини Дяченко підписані 67 тисяч користувачів.

У зв'язку з інцидентом блогерка вже звернулася за допомогою до кіберполіції.
Читати ще: «Я хочу розвіяти стереотип політика, якого вибрали через інтернет», – луцька блогерка і фотохудожниця Ірина Дяченко. Інтерв’ю*

Як повідомила у Фейсбуці редакторка журналу People UA Олена Бекеша, їй уже прийшло повідомлення зі сторінки Iren Coolmom із проханням виручити, переказавши певну суму на картку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Народна прокуратура Показати IP 18 Березня 2021 16:50
У мекне запитання: хакерів мають оці патрульні упіймати чи якого банана вони приперлись?
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 18 Березня 2021 17:08
А ти знаєш, як у Луцьку зараз холодно на вулиці? Хочуть на халяву зробити селфі із блогеркою.
Міміно до Анонім Показати IP 18 Березня 2021 19:47
Кому і нахіба треба селфі з цією блохеркою?)))
свідОК Показати IP 18 Березня 2021 17:48
Нічого ті поліцаї не вдіють, бо не вміють або не хочуть! Якщо не можуть знайти тих, що людей з картками розводять, люди їм надають телефони шахраїв, а ті не звертаються, щоб той номер по базі "пробити", а потім колег з тих міст, з яких дзвонять, попросити про допомогу - то про що ми говоримо?!
Qwerty Показати IP 18 Березня 2021 17:54
Реальних злочинців ніхто не шукає. Квартири грабують ніхто нікого не шукає
Просто Показати IP 18 Березня 2021 18:39
Все життя чекав цю статтю. Новина року!!!! Піду на ТСН ще напишу, щоб були вкурсі.
Анонім до Просто Показати IP 18 Березня 2021 19:40
пiдтримую!!!
Катя Показати IP 18 Березня 2021 20:36
А хто це така? І чим вона відома?
Анонім до Катя Показати IP 19 Березня 2021 09:54
Це твоя заздрість. І вона відома всім.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 14:24
просвiтiть незнаючих про цю панi
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 10:04
Горло Луцька
Лучанка Показати IP 18 Березня 2021 21:18
Оце знайшли новину, таких відомих блогерів в луцьку тисячі
роо Показати IP 18 Березня 2021 21:23
а в хаті "Пшонкостайл")
Всезнайко до роо Показати IP 19 Березня 2021 20:17
Тонко...Тому й вподобань небагато,не всі розуміють...РЖУНІМАГУ!Дякую,Ви зробили мій вечір!А блогерка хай тримається,співчуваємо!Все минеться,із Божою милістю.
Дідо Показати IP 18 Березня 2021 21:33
А дідо завжди казав шо ваші інстаграми то є гімно))) А зара ще й дурять тих блохерок тим стаграмом .. а вони сердешні сі бідкають.. То дідо мислить шо нема стаграму нема проблемів.
Дарій Показати IP 18 Березня 2021 21:43
Зекм на Домінікану збирають)
123 Показати IP 19 Березня 2021 09:35
Какое горе !