USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Біля будівлі дитячого притулку в Шотландії знайшли останки 400 дітей

11 Вересня 2017 23:11
У Шотландії поруч з притулком Smyllum Park виявили братську могилу, в якій були поховані понад 400 дітей, повідомляє УНІАН з посиланням на The Guardian.

Дитячий будинок працював з 1864 по 1981 рік, і за цей період через заклад пройшли понад 11 тисяч дітей. У 2004 році стало відомо про жорстоке поводження з вихованцями. Притулок раніше належав організації "Сестри милосердя".

Видання зазначає, що згідно з архівними даними, більшість дітей у притулку вмирали з природних причин, в основному від таких захворювань, як туберкульоз і пневмонія.

Зараз поліція проводить розслідування за фактом жорстокого поводження з дітьми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Анатоль_ Показати IP 11 Вересня 2017 23:46
Я в шоці, брати мої? То як в кині жахів!
Анонім Показати IP 12 Вересня 2017 07:05
Анатоль ти в шоці від любої новини що тут пишуть, так що не транди.
Всезнайко Показати IP 12 Вересня 2017 07:41
Європа...
123 Показати IP 12 Вересня 2017 08:52
Нехай перевірять донецькі терикони там побільше людей буде...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus