USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Біля «Там-Таму» зіткнулись дві автівки

31 Липня 2014 23:10
У Луцьку на проспекті Соборності біля «Там-Таму» сталася ДТП. Одна з машин вилетіла на узбіччя. Пригода трапилася о 20:15 у четвер, 31 липня.

Зі слів очевидців, автомобіль BMW 320d «на великій швидкості» рухався проспектом Соборності в напрямку храму Всіх Святих Землі Волинської та зіткнувся із Seat Toledo, - повідомляє «ВолиньPost».

Водій автомобіля Seat Юрій розповів, що їхав з боку вулиці Чорновола у крайньому лівому ряду та хотів розвернутися на проспекті біля «Там-Таму».

Переконує, що їхав на зелене світло, коли його автомобілю «зніс» бампер BMW.

В результаті ДТП ніхто з водіїв та пасажирів значних пошкоджень не зазнав. У «Сіата» розбита передня частина, а у BMW – розбити лівий бік.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
луцьк Показати IP 1 Серпня 2014 01:35
Це така подія, що заслуговує уваги всього міста? Зіткнулися, поремонтуються.
А что до луцьк Показати IP 1 Серпня 2014 06:09
А что "заслуговує уваги всього міста"? То, что "Россия засылает "матерiв-дiверсанток"?
Семен до луцьк Показати IP 1 Серпня 2014 08:26
Ну,якби ти в даний момент йшов (йшла) по узбіччю,то іншої думки дотримувався б.
козак до Семен Показати IP 1 Серпня 2014 19:14
а якби там була не бмв, а жигулик старий, і за кермом не хлопчина, а дідулька якийсь, то це було б зовсім інше??
Бмв Показати IP 1 Серпня 2014 01:54
Якби я був в місті і мені цей водій (бмв) попався в руки я б йому ноги поперебивав би і шию скрутив!!!! Я його давно шукав за його гонки по місту, далеко не втік. Всеодно піймаю вже знаю що за спритник...
очевидець до Бмв Показати IP 1 Серпня 2014 19:13
якби ти був у місті,і тобі цей водій (бмв) попався, то ти пройшов би повз,подивився, і це максимум що ти зробив би.
НІНА ЛОГІКА до Бмв Показати IP 3 Серпня 2014 19:46
Персонально бачила аварію. Підтримую. На БМВ дійсно їхав ідіот з шаленою швидкістю та наглою мордою. Ще до водія фіата пригав урод!
200 Показати IP 1 Серпня 2014 08:55
в ато його, в ато !!! хай покатається...
Бмв до очевидеь Показати IP 3 Серпня 2014 23:04
Ти таке саме ху...о як той водій!!! Захищаєш бидло всяке дружок напевно! Я ще зроблю так що важко домовитись буде!!! А Я б не мовчяв бо це ти герой тут великій а на справді б...к смердючій
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 11:48
Луцк до БМВ че ти тут ричіш іди в ГАІ і там побачіш того хлопця!!!!ІДІОТ!